YILDIZNAME VE KADER

Yıldızname ve kader kavramları birbirinden farklı kavramlardır. Kader dediğimiz kavram insanın elinde değildir. Kişinin kaderinde ne varsa kişi kaderinde olanı er ya da geç mutlaka yaşayacaktır. Yıldızname ve kader konusuna göz atacak olursak, kişinin kaderinde yıldızname bakımı varsa kişi mutlaka büyü ile karşı karşıya gelecektir. yıldızname evet kaderdir diyebiliriz. Kişinin hayatında daha doğrusu kaderinde yıldızname bakımı yaptırmak yaptırmak var ise, kişi bunu bir gün zaten yapacak yaptıracaktır mutlaka. Kişinin hayatı boyunca tüm yaşayacakları kaderinde yazılıdır ve kişi zamanı geldiğinde bunların hepsini teker teker yaşayacak elbette. Kader kavramı insanın elinde olan bir şey değildir ve hiçbir zaman olmamıştır.

Yıldızname bilgileri dediğimiz yıldız haritası çıkarılacak kişinin kişisel yani özel bilgileri ile yapılan bir bakım yöntemidir de denilebilir. Bu bakım türü hiçbir zaman diğer fal bakım yöntemleri ile karıştırılmamalı. Fallar birer tahmin yürütme işlemleri olurken yıldızname daha gerçekçi tahminler ve aynı zamanda kişiye yön verebilecek bir bakım yöntemi olmuştur her zaman. Yıldızname bakım yönteminde kişinin doğum bilgileri ve aynı zamanda anne ismi ile bakılan bir yöntemdir. Yıldızname bakımı geçmiş şimdiki gelecek hakkında bilgiler verir. Bu bakım türü en faydali ve iyi yol gösterici olan bir bakımdır. Kişiye tedavi etmez mümkün olmasa da kötü bir durum karşısında bulunduğu kötü durumdan nasıl kurtulacağına dair bilgiler ve yöntemler verebilir. Yıldızname diğer fallar gibi olasılıktan oluşan bir bakım türü ve ya yöntemi değildir ve asla fal bakımı ile karıştırılmamalı ve aynı zamanda kıyaslanmamalıdır. Herkes yıldızname bakımını bir fal bakma yöntemi olarak kabul görse de gerçek bu şekilde değildir. Yıldızname bakılırken birçok hesap yapılır ve bununla birlikte onlara göre bunlar anlamlandırılır ve bakılan kişi ile bu bilgiler paylaşılır. Yukarıda saydığımız ilimlerden bir tanesini bile bilmeyen kişi yıldızname bakımını yapamaz elbette. Bu sebepten dolayı yıldızname bakımı sıradan normal insanların yapacağı bir bakım değildir.

Kısaca kişinin kaderinde yıldızname bakımı gibi şeyler varsa kişi buna engel olamaz ve bir gün mutlaka yıldızname bakımı yaptırır, kişnin kaderinde ne varsa onu yaşar.

bir yorum bırakın