YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ İÇİN DUA

Yıldız düşüklüğü kişinin çevresine yaydığı enerji ile alakalı bir durumdur. Yıldızı düşük olan kişi çok şanssızlıklar yaşar ve bu durumun çaresine bakıp çözmediği sürece hayatı boyunca böyle devam eder. Çevresine negatif enerji salgılayan bu kişi büyün şanssız olayları ve durumları da kendi üzerine çeker, çünkü aura sı zayıf olan kişilerin kötülüklerden etkilenme durumu oldukça yüksektir.

Bu durumu farkeden ve yine durumu çözmek isteyen kişiler alanında uzman olan ve mutlaka havas ilmini bilen birinden yardım almak zorundadır aksi taktirde üzerinde bulunan negatif enerjiden kurtulması mümkün değildir. Kişinin bulacağı uzman kişi yardımı ile kişiye öncelikle bir bakım yapılır ve bu bakımın ardından kişinin üzerinde ne olduğu anlaşılır ve buna göre hareket edilir. Kişinin üzerinde bir büyü var ise zaten kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş demektir. Kişinin üzerindeki büyü bozulmadığı sürece yıldızının yükselmesi mümkün değildir. Bu yüzden öncelikle bu büyüden kurtulması gerekir. alanında uzman kişi bu büyüyü çözdükten sonra kişinin yıldızını yükseltme işlemine başlayabilir. Kişinin yıldızının yükselmesi için yıldızı düşük kişiye uygun bir muska hazırlanır ve muska elbette dualanır. Dualar eşliğinde hazırlanan bu muskayı kişi üzerinde taşımak zorundadır belli bir süre bu şekilde dualar okunur kişi üzerine. Bu işlemlerin ardından kişini yıldızı yükselmeye başlar ve kişi böylece daha huzurlu ve rahat bir yaşam sürmeyi elde etmiş olur. Kişiye hazırlanan vefk olsun muska olsun kişileri koruma altına almak için hazırlanan ve yapılan işlemlerdir. Bunların hepsinde dualar okunur ve şeytani varlıklar ile yapılmaz, aksine nurani varlıklardan yardım alınır.

Muskanın ve vefklerin günah olduğunu düşünen ve karşı çıkan insan sayısı çok fazladır ancak bu çok yanlış bir bilgidir. Bu işlemlerde günah sayılacak bir durum yoktur ve bu kişiler için hazırlanan muska ve vefklerin kimseye bir zararı bulunmaz, aksine kişi kendini kötülüklerden korunmak için koruma altına almasıdır diyebiliriz çok rahat bir şekilde. Burada öenmli olan ise, kişinin mutlaka alanında uzman olan birinden yardım almasıdır.

bir yorum bırakın