YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan ve bilinen bu konu; aura dediğimiz canlı ve cansız varlıkların çevresinde var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumu olarak açıklanır. İnsan vücudu biyolojik ve kimyasal yapısı itibari ile etrafına elektromanyetik bir dalga yayar. Bu enerji alanı zayıfladığı zaman etrafına düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisinde toplayacaktır. İnsanlarda bu olay duygu ve aynı zamanda durum olarak ortaya çıkar. İçsel enerjinin dışavurumu ve ya dış etkenli enerjinin içe yansıması olarak pozitif ya da negatif sonuçlar doğurur.

Bir diğer ismi ise ve yahut gerçek adı ve ruhani alemlerdeki adıHarmanlamadır fakat halk arasındaki adı yukarıda belirtildiği üzere yıldız düşüklüğü olarak adlandırılır.Doğuştan olduğu gibi sonradan olanları da vardır. İç musallatlara benzer bunlar. Harmanlama olayıyla doğayla insanların kendi yapılarıyla karakterleriyle ilgilenir. Doğayla gelir karakterlerle biçimlenir. Bu durumun yaşandığı insan hep halsiz olur ve kaderlerine yön verir. Bir bulut, bir hava, bir nefestir. Tedavi yolu iç musallatların temizlendiği gibi temizlenmelidir. Canlı cansız karışık. Girdiği zaman vücuda genelde iç musallat oluşturmasının yanında dış musallat oluşturur.

Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sık sık şansızlıklar meydana gelir, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar sürekli ortaya çıkar, olacak işleri son anda bir sorun yüzünden iptal olur. İkili ilişkileri başlar ama kısa bir süre sonra çok basit sebeplerle son bulur, bunun sebebi auranın sürekli negatifi çekmesi ve negatif frekanslar yaymasıdır.

Özellikle işleri devamlı ters giden, şansı bir türlü gülmeyen kendini talihsiz bahtsız olarak gören kişiler için tabir edilen yıldız düşüklüğü esas itibari ile  aura dediğimiz enerji alanında oluşan zayıflamalar ve tıkanıklıklarla ile ilgili bir durumdur. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişiler etraflarına yaydıkları düşük frekans da ki enerjileriyle ancak kendine uygun enerjileri çekebiliyor. Bu nedenle de bu grupta olan kişiler devamlı olarak, özellikle aşk, iş ve kariyer hayatlarında şansızlık yaşarlar. Öyle ki sonuçlanması için büyük uğraşlar verdikleri işlerde bile tam sonuca ulaşacakları anda olmayacak bir problemle karşılaşıp başarısız olabilirler. Bir şekilde çok iyi giden aşk hayatları hiç olmayacak basit bir nedenler yüzünden bitme noktasına gelebilir. Elbette ki, doğal olarak bunlar herkesin başına gelebilecek şeylerdir. ancak, yıldızı düşük kişiler bu tarz durumlara hayatlarında çok fazla maruz kalmaktadırlar. Bu kişiler adeta çevrelerine sürekli negatif bir enerji yayarlar. Yıldızı düşük insanlar kötü enerjilerden özellikle nazar, büyü ve bir takım bedensiz şeytani varlıkların olumsuz etkilerinden de daha çabuk etkilenirler. Bu tür kötü enerjilere karşı aşırı duyarlı olan bu kişilerin bir çoğu psikolojik açıdan da oldukça zayıf düşerler. Onlar, bir çoğunun hiç sorun etmeyeceği sıradan olağan şeyleri bile, sorun haline getirebilirler. Bu durumun nedeni, tabi olarak potansiyel yetersizlik değil, enerjilerinin düşük olmasından ileri gelen bir durumdur. Yıldız düşüklüğü halk tabiriyle kısmetsizlik doğuştan olabileceği gibi, sonradan da yaşanılan olumsuzlukların birikmesi neticesinde de olabilir. Doğum anında, şans açısından düşük olan yıldızların etkilerine maruz kalındığını, astrologlar doğum haritası çıkararak tespit etmektedirler. Örnek vermek gerekirse; Venüsgezegeni para ve aşk ile doğrudan alakalıdır. Bu olay doğum anında Venüs gezegeninin bulunduğu burç, aldıkları açılar ve düştüğü halef ev gibi konumları sizi otomatik olarak düşük şans ya da yüksek talihli olmanızı elbette etkiler.

Yıldızı yükseltmek için ilk başta yıldız düşüren, enerjinizi dibe çeken durumlardan kaçınmak gerekir. Bunun içinde özellikle inançlı kişilerin bildiği üzere, günahlar tamamen terk edilmeli ve negatiflik içeren durumlardan da elbette uzak durmanız yerinde olacaktır. Yani, öncelikle enerji kaçaklarının önüne geçilmelidir. Enerjinizi yükseltmenin bilinen bir kaç tane metodu vardır. Bunlar içinde en çok bilinenleri ise, daha çok her hangi bir inanç sistemine tabi olmayanların uyguladığı yoga içerisinde yer alan meditasyon ve mantra çalışmaları ve özellikle de Müslümanların uyguladıkları bir takım dua ve zikir çalışmalarıdır. özellikle tasavvuf aleminin olmazsa olmazlarından olan kişiye özel verilen zikir çalışmaları ile, hangi enerjilere ihtiyaç duyuluyorsa o alanda verilen yüksek enerjili zikirler ile kişinin enerji düzeyi istenilen düzeye getirilebilir. Yalnız bunun için bu işte uzman olan kişilerden destek alınması gerekir. Aksi halde size uygun olmayan zikir çalışmaları yarardan daha çok zarar getirecektir. Tabi ki, kişinin kendi başına da uygulayabileceği birçok çalışmalarda mevcuttur. Burada önemli olan genel olan zikirlerin dışında, yapılacak olan özel zikirlerin de belirli adetlerde zikredilmesi şartıdır. Yoksa zikir çekerken istemeyeceğiniz enerjileri de üzerinize çekebilir ve kendinize büyük zararlar bile verebilirsiniz. Bu sebeple en doğrusu ya enerjinizi artıracak genel zikirleri uygulamak, ya da işin uzmanı olan bir zattan yardım almaktır.

Sankristçe aum (om) mantrası enerji alanı frekansınızı yükseltecektir, ve ya esmalar ile çalışarak Rafii esmasını bolca zikredebilirsiniz.. Bunların yanı sıra; doğal gül esansını koklamak, evinizi ve kendinizi sirkeli su ile temizlemek arındırmak, adaçayı, üzerlik tohumu gibi bitki tohumlarını yakarak spiritüel enerjilerinden faydalanmak auranıza artı değerler ekleyip katacaktır.

Yaşanmış örnek bir olay; Geçenlerde kendimi mutsuz hissettim. Çok ciddi bir problem var. Yani ben mutsuz olmak için herhangi bir sebebe sahip değilim. Neden bu kadar mutsuzum? Hangi kromozomun neyi sevk ve idare ettiğine baktım. 11. kromozom yaşama sevincini idare ediyormuş. Gittim arkadaşa “benim şu kromozomlarıma bir bak” dedim. Dedi ki “11. kromozomda müthiş bir enerji düşüklüğü var.” “Tamam. Oraya bir yükleme yap” dedim. Yükleme yaptı. Ben de inanıyorum ya. Yani onun yüklemesiyle ben rahatlayacağım ya. Ben öyle inanıyorum. Her şeyden önce inanmak çok önemlidir, inanç olmadan ne yaparsak yapalım hiçbir şeyi yapmak ve düzeltmek mümkün olmayacaktır.

Yıldız düşüklüğü insanın bütün hayatını etkileyecek kadar önemlidir. Yıldızının düşük olduğunu düşünen birinin alanında uzman birinden yardım alması ile bu durum düzeltilebilir.Yukarıda açıkladığımız ve anlattığımız aşk büyüleri ak büyüler arasında yer alır ve kimseye hiç bir zararı yoktur. Bunun yanı sıra zarar vermek ve kötü amaçlar için yapılan büyüler de bulunur. Kişinin bütün hayatını tersine çeviren kötü büyülerdir, bu büyüler yapıldıkları anda kişinin yıldızı sıfıra düşürülür malesef, kişinin yıldızı şans bereket gibi kişiye özel nitelikleri ifade ettiği gibi büyü yapıldığı andan itibaren kişinin yıldızı düşmeye başlar, kişi bir süre sonra şanssız bir insan olmaya başlar, elini neye ve hangi işe atsa hangi işe girse ters gider, insanlar o kişiden her zaman uzak durmaya başlar. Bu şekilde büyü yapılan kişi yalnızlığa gömülmüş kendini yalnızlığa hapsetmiş demektir. Normal insanlar bu kadar aksiliği bir anda yaşamaz gibi düşünebiliriz, kişi hayatında her şeyin ters gittiğini düşünür ve ya hisseder ise mutlaka uzman birinden yardım alması gerekir. bir kişi elini neye atsa kötü ve aksi gidiyor ise, o kişinin yıldızının düşük olduğunu düşünebiliriz rahatlıkla.bunun için uzman birinin yardımına ihtiyaç duyarız.

bir yorum bırakın