YENGEÇ BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Yengeç burcu su gurubunda yer alan burçlardandır . doğası gereği duygusal merhametli duygularını dorukta yaşayan fakat insanlara karşı duvarları olan tiplerdir. Dışarıdan kimse anlamasa da bu duvarları yıkmak oldukça zordur. İnsanlara güveni olmayan bu burç kendinden başka kimseye güvenmeyecektir. Yengeç insanlarının güvenlerini kazanmak kolay değildir fakat bir kez güvenlerini kazanmışsan sırtın yere gelmeyecektir. Bu kişi seni asla yalnız bırakmayacak ve durumda ve her olayda yanında olacaktır. Yengeç burcunun en göze çarpan özelliği ise duygularıyla ve sezgileriyle hareket etmesidir. Duygularıyla hareket ettiklerinden dolayı bu kişilerin tepkileri ani gelişir ve o anda tepki verir. Sonuçlarına pek bakmaz. Tün dünyası duygularla kaplıdır, yine bu kişiler duygusal oldukları için çok çabuk kırılırlar ve ağlarlar. Yengeç burcu bu kadar sakin iken bir anda sinir patlaması yaşayarak ortalığı yerle bir edebilir. Kıskançlığı ön plandadır. Yengeç burcu sevdiğinde çok kıskanç bir yapıya sahip olur ve sevdiğini fazlaca kıskanır.

Yengeç burcu için özel günler çok önemlidir ve bu kişiler sevdiklerinin özel günlerini asla unutmazlar ve kendilerince mutlaka bir şey yaparlar. Bunların yanında kendilerinin de hatırlanmasını isterler. Bir şeylerin yapılmasına gerek duymaz hatırlanması yeterlidir bu burcun insanına. Yengeç burcu insanının evlerine ne kadar düşkün olduklarını bilmeyen yoktur. Yengeç burcu insanına hediye almayı düşünüyorsanız, mutlaka onun ne kadar duygusal ve maneviyata değer verdiğini göz önünde bulundurmanız gerekir. alacağınız hediyenin mutlaka onun ruhuna hitap etmesini sağlayın. Gerçi onun için hediyeler pek önemli değildir, hatırlanmak bu kişiye vereceğiniz en güzel hediyedir. Bu kişiye bol bol sevginizi gösterin yeter.

Yengeç burcu kadınına şamdanlar, ev aletleri , mutfak gereçleri en güzel hediye olur .çünkü bu kişiler evlerine çok düşkündür ve evde oturmayı severler. Yine yengeç burcu kadını takıları severler, inci bir kolye onu fazlasıyla mutlu edecektir. Yengeç erkeğine gelirsek eğer, bu kişi için ahşap bir çerçeve bir fotoğraf albümü ya da kitaplar çok güzel olacaktır. Bu kişilerin duygularına hitap etmek çok önemlidir.

bir yorum bırakın