YENGEÇ BURCU 2016

Yengeç bunu 20126 yılında nelerin beklediğine geçmeden önce yengeç burcunun karakterik özelliklerine bakmak gerekir. yengeç burcu su grubunda doğanların burcu olup balık burcundan sonra gelen en duygusal en merhametli burçtur. Bu kişiler duyguları ile hareket ettiklerinden tepkileri de duygusal ve ani olur. Bu kişiler bu özellikleri ile tanınırlar. Dışardan kimsenin anlamayacağı şekilde insanlara karşı duvarlar örerler ve kimse bunları bilmez ama o duvarlar geçildiğinde aslında bu kişinin ne kadar hassas ne kadar merhametli ve sevgi dolu oldukları görülür. Yengeç burcu çok güvenilir bir yapıya sahip olmasına karşın insanlara güveni yoktur. Bu kişilerin sadece kendilerine güvenleri vardır. Çok iyi arkadaş olurlar, mizah anlayışı çok gelişmiştir. İnşalarla şakalaşmayı çok severler.

2016 yılında yengeç burcunu hem iş hem de özel hayatlarında zorlanacağı bir durum görülmemektedir. 2016 senesi yengeç burcu için şanslı bir desek yanılmış olmayız. Yengeç burcu için 2016 yılı yeni fırsatların yeni gelişmelerin yılı olarak görülüyor. Bu yeni yılda şans ve süprizler yengeç burcunu bekliyor. Yengeç burcu bu sene önüne çıkacak fırsatların birini değerlendiremese bile birini mutlaka değerlendirecektir. Yeni iş fırsatları yine bu yıl ön planda olacak. 2016 yılının haziran ayına kadar olan kısmı yeni fırsatlar için çok iyi bir dönem olarak görülüyor, ikinci yarısı ise bunları hayata geçirmek için birinci kısmı tamamlama dönemidir. Haziran dan sonraki dönem diğer dönemden daha şanslı olacak bir döneme işaret ediyor. Yengeç burcunun iş hayatına bakacak olursak ,2016 yılında tahmin bile edemeyeceği yüksek başarılar ve yeni iş teklifleri görülüyor. İş hayatı açısında yengeç burcu için oldukça şanslı bir dönem.

Yengeç burcunun aşk hayatına bakacak olursak , 2016 yılı yengeç burcu için yeni bir aşkın oluşacağı bir yıl olarak görülüyor, yalnız olan bu burcun insanları bu sene mutlaka büyük bir aşk yaşayacaktır. Aşkın sezgilerin ve hissiyatların yoğun olduğu bir sene olacak. Genel olarak baktığımızda yengeç burcu için bu yıl şanslı bir yıl ve yengeç burcunun bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi gerekir.

bir yorum bırakın