YAY BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Yay burcu , burçlar arasında en fark yaratan bir burç olarak kendini diğer burçlar arasından ayırmıştır. Öncelikle bu burcun insanları anlaşılması çok güç tiplerdir. Yay burcu kadar ideallerine bağlı başka bir burç yoktur. Genelde şanlı ve iyimser bir olmasına karşın aşırı derece özgürlerdir, kısıtlanmaya asla gelemezler. Özgürlüklerinin kısıtlanacağını anladığı an oradan uzaklaşır yay burcu. Bu kişiler oldukça enerjik bir yapıya sahiptir, bu inşaların coşkusu her zaman en üst düzeydedir. Bu kadar enerjik ve coşkulu bir tip bir anda huzursuz olabilir ve böyle durumlarda kendi kösesine çekilmeyi severler. Yine yay burcunun en göze çarpan özelliklerinden biri de açık sözlü ve dürüst olmalıdır. Her yer de ve her zaman inandıkları şeyi savunurlar .bu kişiler öğrenmeye açıktır ve gezmeyi çok severler, bu insanlar gezerken bile yeni şeyleri öğrenme peşindedirler.

Yay burcunun simgesinden anlaşılacağı üzere çift karakterlidirler. Burçlar arasında çift karaktere sahip dört burç vardır ve yay burcu bunlardan biridir. Çift karakterli oldukları için kendi içlerinde hep bir karmaşa yaşarlar, insanlara güvenmek ister ve ilk başta güvenirler de, taki o güven bitene kadar. Bir daha asla o kişiye güvenmezler. Yay burcu insanı yalnız kalmayı sevmedikleri için çok geniş bir arkadaş çevresine sahiptir ve bu kişi çevresi tarafından çok sevilir. Gezegeninin jupiter olması onlara bolluk ve bereketi getirir.

Yay burcu insanı özel günleri ve bu özel günler için plan yapmayı severler. Kendileri de aynı şekilde şımartılmak isterler. Peki, bu kadar kafasına koyduğunu yapan inatçı birine ne hediye alınabilir. Bu insanların zor kişiler olduğunu söylemiştik, bu kişiler zor beğenirler. Aynı zamanda kaliteye olan düşkünlükleri dillere destan dır. Bu kişiler iyi yerlerde yemek yemeyi iyi giyinmeyi güzel sohbetleri seven insanlardır. Bu kişilere şık bir kol saati , ya da iyi tasarlanmış deri bir cüzdan , yine şık bir restoranda bir akşam yemeği güzel bir hediye olacaktır. Bu burç için biraz maddiyatı gözden çıkarmak gerekebilir .

bir yorum bırakın