YAY BURCU 2016

Yay burcu burçlar kuşağının en farklı ve değişik olan burcudur. Özgürlükleri onların her şeyidir ve asla kısıtlamalara gelemezler. Ne zaman nerde olacaklarına sadece onlar karar verir. Kavrama yetenekleri oldukça gelişmiştir. Yay burcu insanı kadar kendi kafasına göre hareket eden başka bir burç yoktur. Akıllarına o an geliyorsa onu söylerler, patavatsızlıkları bazen onları çok zor durumlara düşürebilir. Çoğu zaman da çevresi tarafından uyarılar alabilir. Akıllarına ne gelirse direk söylemeleri onları bu duruma getirmiştir. Çok hırslı olmasının yanında bir şey yapmak isterse onu mutlaka yapar. Aslında sevecen neşeli insanlardır fakat herkesle anlaşamazlar. Özgürlüklerine düşkün olmaları onları maceraperest bir kişilik haline dönüştürüyor.

2016 yılında yay burçları neler yaşayacak ve onları neler bekliyor ? bu sorunun cevabını açıklayalım. Geçtiğimiz senelerde yaptığınız hataları bu sene tekrarlamayacaksınız, hatalarınızı fark etmeniz size yeni bir yol açmakta, bununla birlikte geçen yıl ki umursamaz, ne olursa olsun tavırlarınız bu yıl olmayacak, çünkü kaybettiğinizi anladınız. Yeni yıl ile beraber kendinizi daha iyi tanıyacak ona göre hareket edeceksiniz. Aşktan kaçmayan ve cesur hareketleri ile tanınan yay burcu insanı bu yeni yılda da aşktan kaçacağı görünmüyor ,bu sene de aşk yine yay burcundan yana. Aşk hayatı ile iş hayatına asla birbirine karıştırmayan yay burcu insanları bu görüşleri ile çok doğru karar verirken, iş hayatında da başarılar görülecek. Geçen yıldan kalan yarım projeleri bu yıl tamamlayabilir ve ya hayalini kurduğunuz bir projeye başlayabilirsiniz. Hayatınızdaki umursamaz tavırları bırakıp iş hayatına adapte olduğunuzda büyük başarılar siz yay burcu insanını bekleyecek. Yine iş hayatında amacınız uzun vadeli olacak, geleceğiniz için yatırım yapmak isteyecek ve bunun için çok çaba sarf edeceksiniz.

Yay burcu insanının aşk hayatına bakacak olursak, yay burcu her zaman aşka hazırdır, bunu bilmeyen yoktur. 2016 yılı yine size aşk dolu zamanlar sunuyor, birçok fırsat çıkacak önünüze ve siz bazen kafa karışıklıkları yaşayacaksınız. Bu yıl en çok sağlığa dikkat edin, kendinize zaman ayırmanız sağlığınız için olumlu ve yararınıza olacaktır.

bir yorum bırakın