YAPILAN BÜYÜ KENDİNİ TEKRARLAR MI?

Yapılan bir büyü kendini tekrar etmesi mümkün değildir, bir büyü yapılır ve etki etmesi beklenir ve elbette yapılan bir büyü etki edecektir. Yapılan her büyüde dualar okunur ve enerjiler yüklenir yapılan her büyüye. Bu yüzden yapılan bir büyü kendini tekrar etmez hiçbir şekilde. Bazen çıkar amaçlı hocalar ve medyumlar içinden çıkamadıkları ve ya da bozamadıkları büyüklerde büyünün kendini tekrar ettiği gibi şeyler söyleyerek insanları oyalayıp kandırabilmektedirler. Bu yüzden insanların seçecekleri hoca ve ya medyumları çok iyi araştırarak güven veren bir hoca ve ya medyuma gitmesi en doğrusu olacaktır.

Ülkemizde büyü işleri ile uğraşan hoca ve medyumların sayısı çok fazladır ve maalesef bir çoğu sadece çıkar ve para amaçlı bu işi yapmaktadırlar. Yapılan büyülerde kişiler çok kötü yönde etkilebiliyorlar ve maalesef bi çare ilk bulduğu hoca ve ya medyuma sarılıyorlar. Araştırmadan etmeden direk gidiyorlar ve medyum büyüyü bozmayı beceremediğinde büyünün kendini tekrar ettiğini söyleyerek kişileri kandırıp oyalıyorlar. Böyle bir durumda kişi elbette büyüden kurtulamıyor ve hayatı alt üst olmuş bir şekilde yaşamaya devam ediyor.

Yapılan büyülerin çeşitleri çok fazladır. Yapılan aşk büyülerinde etki etme süreleri biraz uzun olabilir ancak yapılan kara büyülerde durum daha farklıdır. Yapılan büyülerin hepsinde cinlerin kullanıldığını bilmeyen yoktur ve yapılan her büyüde cinler kullanılır, kara büyülerde kullanılan cinler tamamen şeytani cinlerdir ve hedefleri sadece kötülük yapmak ve zarar vermektir. Bu yüzden kara büyüler çok tehlikeli olduğu kadar çok ta etkili büyülerdir. Kara büyülere maruz kalmış kişilerin hayatları çok kötü yönde etkilenir ve kara büyü yapılan kişiler hayatlarının her kısmında negatif yönde etkilenecektir. Kara büyüleri bozmak hiç kolay değil ve her hoca ve ya medyum bu büyüleri bozamaz, bu yüzden bu büyüleri bozamayan hoca ve ya medyumlar büyülerin kendini tekrar ettiğini söyleyerek işin içinden çıkmaya çalışırlar ancak bu büyük bir bencilliktir, çaresiz kalan insanların ne durumda olduğunun onlar için hiçbir önemi yoktur ve maalesef bu insanlar yüzünden büyü ile yaşamak zorunda kalıyorlar.

bir yorum bırakın