VEFK YERE DÜŞERSE BOZULUR MU?

Vefk yere düşerse bozulmaz ama vefk ve ya muskanın yapıldıklarında içinde çoğu dualar vardır. Dualar olduğu kadar ALLAH ın isimleri de bulunur. Bu yüzden saygı duyulması gerekir. vefk ve muskalar hazırlandığında bunun özen ile muhafaza edilmesi gerekmektedir. Vefk ve muskalar hazırlandıklarında yüksek yerlerde muhafaza edilmesi gerekirken kişi üzerinde taşıması gerekiyor ise, kişi bunu da yine özen göstererek yapması gerekmektedir. Kişi bilmeden üzerindeki vefki ve ya muskayı yere düşürmüş ise, özenle onu yerden alması ve yine üzerinde taşınması gerekir. ancak kişinin büyük bir özenle vefk ve ya muskayı taşıması gerekir.

Vefkler büyük bir zahmet ile hazırlandığından dolayı kişinin bunu özenle taşıması gerekir. aslına bakarsak kişiler için hazırlanan vefk ler genellikle 1 hafta ve her gün 3 ve ya 4 saat süren seansların sonunda hazırlanmaktadır. Daha önce dediğimiz gibi vefk ler zahmetli bir süreçten geçerek hazırlanmaktadır ve bu hazırlanan vefk lerin çok iyi korunması ve aynı zamanda muhafaza edilmesi gerekir.

Vefk in ne olduğunu bilmeyen kişiler varsa vefk kelime anlamı olarak uyum ve denge anlamına gelmektedir. Kişinin ruhsal alemle sema katlarına ulaşmada bir merdiven görevini görmektedir. Kişinin psikolojik sorunları ve ya da ruhsal alemde problemleri var ise, vefk yapılabilir bu kişilere. Kişinin üzerinde yapılan bir büyü var ise, kişinin üzerindeki bu büyüyü yok etmeden vefk işlemine başlanamaz ve ya da başlansa bile hazırlanan vefk in bir anlamı olmayacak ve aynı zamanda bir etkisi de olmayacaktır. Kişilere vefk ler yapılacağı zaman kişinin bütün negatif enerjilerden arınması gerekir. üzerinde büyü var sa yine bundan da kurtulması gerekir. vefk işlemine başlamadan önce uzman kişi vefk yapılacak kişiye detaylı bir bakım yapacak ve yapılan bu bakımın ardından vefk işlemine başlayacaktır. Vefk hazırlayacak kişi havas ilmi dediğimiz ilmi bilmesi şarttır. Havas ilmini bilmeyen bir kişinin vefk hazırlaması mümkün değildir. Bu yüzden vefk hazırlatmak isteyen kişi bu alanda uzman birinden yardım alarak hazırlatması en doğrusu olacaktır.

bir yorum bırakın