VEFK TILSIMI

Vefk sözlük anlamı olarak uyum anlamına gelmektedir. Vefk işlemleri için yukarıdan aşağıya sağdan sola ve yine köşeden diğer köseye sayıların toplamı ve ya değişik harfler ile yazılan tılsımlardır diyebiliriz. Bu vefk tılsımlarının oldukça etkili olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bunlar çok farklı amaçlar ile hazırlanabilirler. Vefk tılsımı hazırlama işini herkes yapamaz. Bu işi yapan kişilerin çok büyük bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Vefk tılsımı hazırlama işinde ebced hesabı ve aynı zamanda havas ilmini bilen bir kişinin hazırlaması gerekir. her harfin sayısal değerleri bulunmaktadır ve bunlar için de hadimler vardır. Tüm ulvi ve sulfi varlıklar bunlar için görevli olarak beklerler. Bu varlıklar yani hadimler sadece kendilerine verilen görevi yerine getirmek için bulunurlar. Yine bu vefk tılsımları yaşanılan bir problemin giderilmesi için ve ya hedeflenen bir amaç için yazılan ve aynı zamanda hazırlanan tılsımlardır. Yine bu vefk tılsımlarının çok etkili olduğunu tekrar söylemekte fayda vardır.

Vefk tılsımları hazırlanırken ebced hesabı yıldızlar burcalar ve yıldızların konumları gibi bir çok ilim kullanılarak hazırlanırlar. Bu hazırlanan vefk tılsımları kişinin belirli bir süre üzerinde taşıması gerekebilir. Bu hazırlanan tılsımın kimseye her hangi bir zararı bulunmamaktadır. Hatta kişiye çok iyi gelen ve aynı zamanda da rahatlatan bir tılsımdır. Bu hazırlanan tılsımlarda kuran da bulunan hadis ve ayetlerde bulunmaktadır. Bu hazırlanan tılsımlar kişiye fayda verir . onun dışındaki kişiler ne yarar ne zarar görecektir. Bu vejk tılsımları kişiye özel olarak hazırlanırlar.

Birden fazla konular için vefk tılsımları hazırlanabilir. Aşk vefkleri her zaman çok etkilidir diyebiliriz. Günümüz toplumda insanlar bu vefk tılsımlarına pek inanmadıkları görülmektedir. aslında bu hazırlanan vefk tılsımları en az büyüler kadar etkilidir ve çok fazla bilgi birikimi gerektirir. Bunları her hoca yapamaz. Bunları yapan ve hazırlayan kişiler bir çok ilimi bilen insanlardır, bu ilimlerin başında ise ebced ilimi havas ilimi gelmektedir. Bunları bilmeyen kişilerin vefk hazırlama gibi bir şeyi bulunamaz. Bu yüzden bu tılsımları herkes yapamaz ancak her kişi bu vefkleri içi rahat bir şekilde yaptırabilir.

bir yorum bırakın