VEFK SÜRESİ

Vefk ler, dua yolu ile kişilere yapılan özel uygulama ve işlemlerdir. Kişilere özel yapılan bu uygulama zor ve zahmetli bir iş ve yine uzun süren bir işlemdir. Büyüler ne kadar çok işlemden geçiyor ise vefk ler hazırlanırken de birçok işlemden geçirilir. Bu yüzden büyüler ve vefkler zor ve zahmetli işler arasında yer alır. Vefk ler hazırlanırken dua yolu fazlaca kullanılır ve yine vefk hazırlanırken dua okunur ve kişiye özel olarak hazırlanır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi vefk yapılmadan önce detaylı bir bakım yapılmalı ve ardından arındırma işleminden sonra vefk hazırlama işlemine başlanabilir.

Yapılan ve hazırlanan bu vefklerin başarıya ulaşma ihtimalleri çok yüksektir. Vefk uzmanlık alanı bir tür ilimdir ve her ilimde olumlu sonuç elde etmek profosyonel bir çalışma gerektirir. Vefk hazırlamak çok fazla emek ister. Vefk i hazırlayan kişinin belirli bir ilim seviyesinde olması gerekir. Havas ilmi dediğimiz ilim içerisinde cifr ilmini numeroloji ve aynı zamanda ebced hesabı gibi ilim dallarını da bilmesi gerekmekte. Bunların hepsini bilen kişi zaten havas ilmini biliyor demektir.

İnsanlar arasında vefk i büyü olarak gören ve şiddetle karşı çıkan insan sayısı fazladır. Bu insanın yanıldıklarını ve gerçekten araştırıp bilmeden yorum yaptıklarını bilmeli. büyüler cinlerin yani şeytani varlıkların sayesinde yapılırken Vefk ler ise, ALLAH ın görevlendirdiği hizmetliler yani nurani varlıklar ile yapılan işlemlerdir. İnsanlar bilmeden araştırmadan ön yargılı baktıklarından dolayı vefklere karşı çıkıyor. Kaderi değiştirdiklerini ve bunun büyük günahlar arasında olduğunu iddaa ediyorlar. Bu kesinlikle yanlış tabiki , vefk ler ALLAHın izni yapılan işlemlerdir olup ALLAHın izni ile yapılan işlemlerde şeytani varlıklar elbette kullanılmazlar, nurani varlıklar kötülüğe asla hizmet etmezler. Cin dediğimiz bedensiz varlıklar büyüler yapılırken kullanılan varlıklardır. Vefk ler yapılırken dua ile yapılır. Vefk çeşitlerini söylemiştik. Aşk için yapılan vefkler de bulunur. Aşk vefk i ise kişi aşık olduğu kişinin gözüne girmek ve o kişinin sizden hoşlanmasını sevmesini sağlayan bir işlemdir. Sevdiğini elde etmek isteyen kişiler ise, bu vefk ile istediğini elde eder. Elbette bu işlemin süresi fazla sürebilir ancak bittikten sonra da yine belirli bir süreç gerekmektedir.

bir yorum bırakın