VEFK NASIL KULLANILIR?

Vefk ler, dua yolu ile kişilere yapılan özel uygulama ve işlemler bütünüdür. Kişilere özel yapılan bu uygulama zor ve zahmetli bir iş olduğu kadar yine uzun süren bir işlemdir. Büyüler ne kadar çok işlemden geçiyor ise vefk ler hazırlanırken de birçok işlemden geçmektedir. Bu yüzden büyüler ve vefkler zor ve zahmetli işler arasında yer alır. Vefk ler hazırlanırken dua yolu çok fazla kullanılır ve yine vefk hazırlanırken dua okunur ve kişiye özel hazırlanır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi vefk yapılmadan önce mutlaka detaylı bir bakım yapılmalı ve ardından arındırma işleminden sonra vefk hazırlama işlemine geçilebilir.

Yapılan ve hazırlanan bu vefklerin başarıya ulaşma ihtimalleri oldukça yüksektir. Vefk uzmanlık alanı bir tür ilimdir ve her ilimde olumlu sonuç elde etmek profosyonel bir çalışma gerektirir. Vefk hazırlamak çok fazla emek ister. Vefk i hazırlayan kişinin belirli bir ilim seviyesinde olması gerek. Havas ilmi dediğimiz ilim içerisinde cifr ilmini numeroloji ve aynı zamanda ebced hesabı gibi ilim dallarını da bilmesi gerek. Bunların hepsini bilen kişi zaten havas ilmini biliyor demektir.

İnsanlar arasında vefk i büyü olarak gören ve şiddetle karşı çıkan insan sayısı elbette fazladır. Bu insanın yanıldıklarını ve gerçekten araştırıp bilmeden yorum yaptıklarını bilmeleri gerekir. büyüler cinlerin yani şeytani varlıkların sayesinde yapılırken Vefk ler ise, ALLAH ın görevlendirdiği hizmetliler yani nurani varlıklar ile yapılan işlemler bütünüdür. İnsanlar bilmeden araştırmadan ön yargılı baktıklarından dolayı vefklere karşı çıkıyor. Kaderi değiştirdiklerini ve bunun büyük günahlar arasında olduğunu iddaa ederler. Bu kesinlikle yanlış, vefk ler ALLAHın izni yapılan işlemlerdir olup ALLAHın izni ile yapılan işlemlerde şeytani varlıklar elbette kullanılmazlar ve nurani varlıklar kötülüğe asla hizmet etmezler. Cin dediğimiz bedensiz varlıklar büyüler yapılırken kullanılan varlıklardır. Vefk ler yapılırken dua yolu ile yapılır. Vefk çeşitlerini söylemiştik. Aşk için yapılan vefkler de vardır. Aşk vefk i ise kişi aşık olduğu kişinin gözüne girmek ve o kişinin sizden hoşlanmasını sevmesini sağlayan bir işlemdir. Sevdiğini elde etmek isteyen kişiler, bu vefk ile istediğini elde eder.

bir yorum bırakın