VEFK İÇİN NE GEREKİR?

Vefk hazırlanırken kişinin adı ve annesinin adı yeterlidir. Kişinin babasını ALLAH bilir ancak annesi bellidir. Kişinin bakımları yapılırken ve yine her bakımda kişinin adı ve anne adı kullanılmaktadır. kişinin kimden doğduğu bilinmesi gerekir. vefk ve muskalar hazırlandığında bunun dikkatli olarak muhafaza edilmesi gerekmek. Vefk ve muskalar hazırlandıklarında yüksek yerlerde muhafaza edilmesi gerekirken kişi üzerinde taşıması gerekiyorsa, kişi bunu da yine özen göstererek yapması gerekir. Kişi bilmeden üzerindeki vefki ve ya muskayı yere düşürmüşse, özenle onu yerden alması ve yine üzerinde taşınması gerekir. fakat kişinin büyük bir özenle vefk ve ya muskayı taşıması gerekir.

Vefkler büyük bir emek ile hazırlandığından dolayı kişinin bunu özenle taşıması gerekir. aslına bakarsak kişiler için hazırlanan vefk ler genellikle 1 hafta ve her gün 3 ve ya 4 saat süren seansların sonunda hazırlanmakta. Daha önce dediğimiz gibi vefk ler zahmetli bir süreçten geçerek hazırlanır ve bu hazırlanan vefk lerin çok iyi korunması ve aynı zamanda muhafaza edilmesi gerek.

Vefk in ne olduğunu bilmeyenler varsa vefk kelime anlamı olarak uyum ve denge anlamına gelir. Kişinin ruhsal alem ile sema katlarına ulaşmada bir merdiven görevini görmekte. Kişinin psikolojik sorunları ve ya da ruhsal alemde problemleri varsa, vefk yapılabilir bu kişilere. Kişinin üzerinde yapılan bir büyü varsa, kişinin üzerindeki bu büyüyü yok etmeden vefk işlemine başlayamaz ve ya da başlansa bile hazırlanan vefk in bir anlamı olmaz ve aynı zamanda bir etkisi de olmaz. Kişilere vefk ler yapılacağı zaman kişinin bütün negatif enerjilerden arınması gerek. üzerinde büyü varsa yine bundan da kurtulması gerekir. vefk işlemine başlamadan önce uzman kişi vefk yapılacak kişiye özel bir bakım yapacak ve yapılan bu bakımın ardından vefk işlemine başlayacak. Vefk hazırlayacak kişi havas ilmi dediğimiz ilmi bilmesi gerek. Havas ilmini bilmeyen bir kişinin vefk hazırlaması mümkün olmaz. Bu yüzden vefk hazırlatmak isteyen kişi bu alanda uzman birinden yardım alarak yaptırması en doğrusu olacaktır.

bir yorum bırakın