VEFK DÜŞÜNCE BOZULUR MU?

Vefk yere düşerse bozulmaz ama vefk ve ya muskanın yapıldıklarında içinde çok dualar vardır. Dualar olduğu kadar ALLAH ın isimleri de vardır. Bu yüzden saygı duyulması gerek. vefk ve muskalar hazırlandığında bunun özen ile muhafaza edilmesi gerekir. Vefk ve muskalar hazırlandıklarında yüksek yerlerde muhafaze edilmesi gerekirken kişi üzerinde taşıması gerekiyorsa, kişi bunu da yine özen göstererek yapması gerekir. Kişi bilmeden üzerindeki vefki ve ya muskayı yere düşürmüş ise, özenle onu yerden alması ve yine üzerinde taşınması gerekir. fakat kişinin büyük bir özenle vefk ve ya muskayı taşıması gerek.

Vefkler büyük bir emek ile hazırlandığından dolayı kişinin bunu özenle taşıması gerek. aslına bakarsak kişiler için hazırlanan vefk ler genellikle 1 hafta süren ve her gün 3 ve ya 4 saat süren seansların sonunda hazırlanmakta. Daha önce açıkladığımız gibi vefk ler zahmetli bir süreçten geçerek hazırlanmakta ve bu hazırlanan vefk lerin çok iyi korunması ve aynı zamanda muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Vefk in ne olduğunu bilmeyen kişiler varsa vefk kelime anlamı olarak uyum ve denge anlamına gelir. Kişinin ruhsal alemle sema katlarına ulaşmak için bir merdiven görevini görmekte. Kişinin psikolojik sorunları ve ya da ruhsal alemde problemleri var ise, vefk çok rahatlıkla yapılabilir bu kişilere. Kişinin üzerinde yapılan bir büyü var ise, kişinin üzerindeki bu büyüyü bozmadan yok etmeden vefk işlemine başlanamaz ve ya başlansa bile hazırlanan vefk in bir anlamı olmayacak ve aynı zamanda bir etkisi de olmayacak. Kişilere vefk ler yapılacağı zaman kişinin tüm negatif enerjilerden arınması gerek. üzerinde büyü varsa yine bu büyüden kurtulması gerekir. vefk işlemine başlamadan önce uzman kişi vefk yapılacak kişiye detaylı ve özel bir bakım yapmalı ve yapılan bu bakımın ardından vefk işlemine başlaması gerekir. Vefk hazırlayacak kişi havas ilmi dediğimiz ilmi çok iyi bilmesi şarttır. Havas ilmini bilmeyen bir kişinin vefk hazırlaması mümkün olmaz. Bu yüzden vefk hazırlatmak isteyen kişi bu alanda uzman birinden yardım alarak hazırlatması en doğrusu olur.

bir yorum bırakın