ÜZERİMİZDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

Büyüler yapıldıklarında kişiler üzerinde bir etki meydana getirirler. Bu etki içinde olan kişiler kendilerini mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetlerle ve ya kötü niyetler yapılmaktadır, büyüler ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almaktadır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah olmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden çıkmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah ve yasak olduklarını bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlayabilir sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz ,yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde görülen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her açıdan etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de olabilmektedir. Kişi ruhsal bunalımların yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Böyle durumlarda kişiler alanında uzman bir hoca ve ya medyum yardım almaları gerekmektedir. Bu önlemler alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ile karşı karşıya demektir. Alanında uzman ilim sahibi kimseler yapılan büyüleri bozar ve büyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve yapılacak büyülere karşı kişi korunmuş olacaktır.

bir yorum bırakın