ÜSTÜMÜZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ?

Büyü çeşitleri yapılış amacına ve yapılış şekline göre değişmektedir. Büyüler günümüze kadar sürekli kullanılmış ve yapılmıştır, insanlar için büyü çaresizliğin çaresi olarak görüldüğünden hiç vazgeçmemiştir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günah kabul edilmiş ve bu hataya düşen insanların dinden çıkmış sayıldıkları bilgiler dahilindedir. Büyü yapıldığında büyü yapılan kişinin özgür iradesi elinden alınır ve yapmış olduğu her şey kendi isteği ile yapmamış olur. Kişi büyünün etkisi ile kendisi hakkında karar veremez duruma gelmiş olur. Büyü her ne kadar dinimizce kabul görmüş olsa da büyük günahlar arasında yer alır ve bununla birlikte affı olmayan günahlardandır. Ancak yapılan bir büyüyü bozdurmanın bir günahı olmadığı da bilinmektedir. Yapılan büyüyü bozdurmak hak sayılmıştır.

Yapılan büyülerin etkisi kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu değişikliğin sebebi büyü yapılan kişinin inancı ile doğru orantılıdır. Kişinin inancı çok yüksek biri ise, büyüden çok fazla etkilenmeyebilir ama dinini pek yaşamayan biri yapılan her büyüden çok kolay etkilenecektir. Malesef yapılan bazı büyüler de kişilerin inancı pek yeterli olmayabiliyor. Yapılan kötü büyüler her zaman çok etkili büyülerdir, kişilere cin denilen bedensiz varlıklar gönderildiğinden dolayı büyü yapılan kişi mutlaka zarar görüp etkilenecektir. Yapılan kötü büyüler şeytani oldukları için gönderilen cinler de şeytani boyuttadır. Kişilere eziyet eder ve büyü ne amaç ile yapıldıysa cin kişiyi o amaç ile rahatsız eder. büyü yapılan kişiler her ne kadar kendilerine büyü yapıldığını ve bir büyünün etkisinde olduklarını fark etmeyip ya da kabul etmeseler de büyü yapılan kişilerde bir takım değişiklikler meydana gelir, ruhsal bunalım dışında kişi de ani bayılmalar ve kekemelik görülebilmektedir.

Kendinize büyü yapıldığını hissediyor ve ya düşünüyor olabilirsiniz, böyle bir durumda mutlaka kendinizi ve hayatınızı gözden geçirmelisiniz, her şey ters gidiyor ve iyi durumda değil iseniz mutlaka ilim sahibi birinden yardım istemelisiniz. Büyülerden korunmak ve zarar görmemek için dualar ve korumalar vardır ancak yapılan bir büyüden dua ile kurtulmanız mümkün değildir. İlim ve bilim sahibi kişiler bir bakım yaptıktan sonra üzerinizde olan bir şey varsa sizi o durumdan mutlaka kurtaracaktır.

bir yorum bırakın