ÜMMÜ SÜBYAN DUASI NEDİR?

Ümmü sübyan dişi bir şeytanın ismidir. Bu dişi şeytanın hedefi yalnızca zarar vermek ve yok etmektir. İnsanlara zarar vermek için yemin dahi etmiş bir şeytandır. Bu yüzden musallat olduklarında kolay kolay bırakmaz ve musallat olduğu kişiye her zaman zarar verir. İnsanların bu dişi şeytandan korunmaları için mutlaka bir koruma muskası taşıması gerekir yoksa kişiler bu durumdan büyük zarar görebilir.

Bu dişi şeytan çeşidi, hamile kadınlara, yeni doğan bebeklere ve loğusa kadınlara musallat olmaya çalışırlar. Bunun dışında 65 yaş ve üstü erkek ve kadın herkese musallat olabilir. Musallat olduğu kişiyi hiç rahat bırakmaz ve onlara zarar vermek için her yolu dener. Musallat oldukları kişilere hastalık gibi dertler verir. Yine musallat olduğu bebekler de vardır, musallat olduğu bebekler bir çok hastalık ile karşı karşıya kalabildikleri gibi geceleri uyuyamama, havale, sebepsiz ağlamalar, özürlü bebekler gibi bir çok hastalık ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu rahatsızlıkların en hafifi ise, hiper aktiflik ve musallatlı bir yaşamdır. Bu musallat bebeği anne karnında iken de yakalayabilir. Anne karnındaki ölümlerin ve ya hastalıkların nedeni büyük olasılık ümmü sübyan dır. Bu dişi şeytan bebeği bir şekilde yok etmeye çalışır. Anne bazen sürekli düşük yapar ya da bebek doğmadan ölür, bebek şanslı ise doğar ancak bu sefer de yukarıda saydığımız hastalıklar ile karşı karşıya kalabilir. Bebek ve çocuklara musallat olduklarında bırakmazlar, 11 yaşına gelene kadar çocuğu yok etmek ve öldürmek içi her yolu dener. Bebek ve Çocuk bu dönemleri atlatırsa eğer, bir daha bu dişi şeytan yüzünden ölüm tehlikesi yaşamaz ancak bir ömür bu musallat ile yaşayabilir, bu şekilde olan insanlar genelde evlenemez ve çoğalamazlar.

Bu dişi şeytan insanlara yaşlı pis ve çirkin bir kadın şeklinde görünür, insanları bakışları ile tesirleri altına alırlar. Hastalık göz göze geldiği anda başlar. Bu dişi şeytandan korunmak için mutlaka alanında uzman birinden yardım alınması gerekir. Bu tehlikeli varlıklardan korunmak için insanların koruma takmaları ve bir ömür o korumaları ile durmaları gerekmektedir

bir yorum bırakın