ÜCRETSİZ SU FALI BAK

Su falı bakma ve baktırma konusunda su falının ne kadar çok gerçekleri anlattığını ve yansıttığını herkes bilir ve su falına olan güven insanlar tarafından oldukça fazladır. Su falı dediğimiz fal bakma yolu ile su falına bakabilen kişi sayısı oldukça azdır. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yol ve yöntemlerinden kendini ayırmayı başarmış durumdadır. Su falına bakabilen kişi sayısının az olmasının nedene gelirsek eğer, bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olması şarttır. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği ve bakabileceği bir şey değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve hatta korkarlar. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir karakter olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getirebilen ve yapabilen kişiler ancak su falına bakma enerjisine sahip olabilirler. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan bulunmasına rağmen baktırmak isteyen insan sayısı da bi o kadar fazladır. Buna rağmen su falına bakabilen kişi sayısı 5 ile 10 arasındadır diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini yasadığımız bu boyuttan kendini tamamen soyutlar arındırır ve ruhsal alem ile bağlantı kurmaya başlar. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ve ya bunu hissetmeye başladığında ise kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemini geçebilir. Bu fal yönteminde kişi yine su kullanarak bakar.

Dinimize ve birçok insana göre Yer gök dua ile deriz ya herkes insan gibi, gerçekten yer ve gök üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli şeyler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için hep ve devamlı dua okuruz. Yine dini inancımıza göre Dualar insanları kötülükten kurtulabilir ve ya korunabilir. Yapılan bir büyüde ve yahut negatif bir enerjiden tamamen kurtulabilir. Kişi üzerinde herhangi bir büyü düşündüğünde hissettiğinde bile hemen dua okuyabilir. Kişi kendisinde bir büyü hissettiğinde ve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dahi dua okumaya hemen başlayabilir. Her şeyin başında dua var ise, su falında da yine dualar eşliğinde bakılabilmektedir. Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su ile bakılmaktadır. Kişi ilk önce içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan kendini arıtması gerekir. Bunun ardından ancak su falına bakma işine geçebilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir mekana ihtiyaç duyacak. Su falına bakacak kişi tek başına karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okumasının ardından yoğunlaşarak fal bakma işlemine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta trans olabilir..

bir yorum bırakın