TUVALET BÜYÜSÜ NEDİR?

Büyülerin iyi niyetli ve kötü niyetli olarak ikiye ayırmıştır. Tuvalet büyüsü de kötü niyetli büyülerden olup kara büyüler arasında yer almaktadır. Tuvalet büyüsü adından da anlaşılacağı üzere tuvalette yapılan bir büyüdür, bütün kara büyülerde olduğu gibi tuvalet büyüsünde de şeytani cinler görev alır ve bu şeytani varlıklar iler birlikte çalışarak bu büyü yapılmaktadır. Tuvalet büyüsünde bir çok malzeme kullanılabilir ve bu malzemelerin bir sınırı yoktur ancak tuvalet büyüsündeki okumalarda değişiklik olabiliyor. Tuvalet büyüsün amacı bağlamaktır, yani kişiye bu büyü yolu istediği her şeyi yaptırmaktır yani kendine bağlamaktır. Bu büyüyü yapmak ve ya yaptırmak isteyen hoca ve ya medyumlar cinler ile birlikte çalışarak çok rahat bir şekilde yapabilirler. Tuvalet büyüsünde okunan duaların değişiklik gösterebildiğini söylemiştik. Tuvalet büyüsünde okunan dualar bazen tersten okunabilmektedir.

Tuvalet büyüsünde okunan dualar çok önemlidir, çünkü okunan duaların tersten okunması çok tehlikeli olabilmektedir. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de cinler görev alır. Bu büyü yapıldığında büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişiye musallat olurlar ve hiçbir şekilde bırakmazlar. Kişi bu büyüye maruz kaldığında artık kendi iradesi yoktur ve kendi kararlarını kendisi alamaz hale gelir. Çünkü bu kara büyü çok etkilidir ve tuvalet büyüsü yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır.

Tuvalet büyüsünde amaç bağlamaktır ve cinlerin musallat olmasıdır. Amatör hoca ve ya medyumların böyle büyüler ile uğraşmaları tavsiye edilmez çünkü çok tehlikeli bir büyüdür. Yapan kişide yapıldığı kişide bundan olumsuz ve aynı zamanda negatif yönde etkilenebilir. Böyle bir büyüye maruz kalmış kişi alanında uzman biri bulmak zorundadır, çok zor ve tehlikeli bir büyü olduğundan bozulması da oldukça zor olacaktır. Kişi alanında uzman birini bulduktan sonra bu büyüden kurtulma şansını elde etmiş olacaktır. Uzman kişi büyüye maruz kalmış kişiyi önce musallat oldukları cinlerden kurtarması ve bunun ardından büyü bozma işlemine başlayacaktır. Her zaman dediğimiz gibi alanında uzman biri olması büyülerin bozulması açısından son derece önemlidir.

bir yorum bırakın