TOPLU İĞNE BÜYÜSÜ

Toplu İğne büyüleri iki farklı amaç ile yapılabilen nadir büyülerden biridir, toplu iğne büyüleri iyi amaçlara hizmet edebildiği gibi kötü amaçlara da hizmet etmektedir. Yani hem ak büyüler arasında yer alan bir büyü olmasının yanı sıra kara büyüler arasında da yer alan bir büyü türüdür. İğne büyüsünün iki taraflı yani hem iyi hem de kötü olması bu toplu iğne büyüsü dediğimiz büyünün çok sıklıkla yapılan bir büyü olmasına neden olmuştur.

Büyülerin bu kadar çeşitli olmasının yanı sıra kullanılan malzemelerde çeşitlilik kazanmıştır. Büyüler yapılırken cin dediğimiz ruhani varlıklardan yardım ve destek alındığını bilmeyen yoktur ve aynı zamanda büyüler yapıldıkları anda büyü yapılan kişiye bu cin dediğimiz ruhani varlıklar gönderilir ve büyü hangi amaç için yapılmış ise giden cinler kişiyi büyünün amacına göre etkileyecektir, büyünün etkisi geçse dahi kişiye gönderilen cinler büyü yapılan kişiyi bırakmayacak ve hala büyünün amacına göre kişiyi etkilemeye devam edecektir. Bu yüzden büyüler çok tehlikeli yapacak ve yaptıracak olan kişiler bunu çok iyi düşünerek yaptırması gerekir.

Toplu İğne büyünün iki amaç ile yapılabildiğini söylemiştik. İyi amaç için yapılan toplu iğne büyüleri eşlerin ve ya birbirini seven ancak arayı bozan insanlar var ise bu insanların aradan çıkmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyüde sağlam ve iyi bir elma bulunur ve bu bulunan elmaya okumalar eşliğinde toplu iğneler batırılır. Bu iğneler karşılıklı olarak batırılır ve bunların ardından bu elma ıssız bir yere konulur ve yine bu elma çürümeye bırakılır, elma çürüdükçe eşlerin arasına giren insanlar ve ya her ne ise bunların hepsi aradan çıkmaya başlayacak ve eşler mutlu bir hayat sürecektir. Kötü bir amaç için yapılan toplu iğne büyüsünde ise, insan şekline getirilmiş bir sabun ile yapılır ve bu sabuna okumalar yapılarak belirli yerlerine iğne batırılır ve yine bunlarda dualanarak yapılır ve bu sabun bir kuyuya ve ya da akan bir suya bırakılarak sabunun erimesi beklenir, sabun eridikçe kişiye zarar veren büyü amacına ulaşacaktır. Kötü bir niyet ile yapılan bu büyü kişiye ciddi zararlar verecek boyutta olabilmektedir.

bir yorum bırakın