TIRNAK BÜYÜSÜ TUTAR MI?

Tırnak büyüsü olarak adlandırılan büyüler en çok aşk büyülerinde kullanılan bir parça olarak yer almıştır. Büyü yapılacak kişinin tırnağı ile yapılan büyüler çok etkili büyülerdir. Bunun nedeni ise, büyüler yapılırken kişinin dns ını taşıyan parçalar ile yapılan büyüler her daim daha etkili olmuştur. Bir kişiyi aşık etmek ve aynı zamanda psikolojik baskı altına almak için birçok yol bulunur, büyüler de bu yollardan biridir, bu büyüler ile aşık etmek istenen kişi o kişiyi birlikteliğe ikna etmek ve ilişkiye ikna etmek için bu yollar kullanılmaktadır. bunları yapmak için büyü yolu kullanılır. Bu büyülerin tutma olasılığı oldukça yüksek büyülerdir.

Tırnak ile yapılan büyü etkisi çok yüksek olan bir aşk büyüsüdür. Aşık olması istenen kişi için bu büyüler yapılabilmektedir. Bu büyüleri yaparken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Tırnak büyüleri de kendi içlerinde ayrılmışlardır, bunlardan biri tırnak yedirme büyüsüdür, tırnak yakma ve kül halinde kullanma gibi kendi içlerinde gruplara ayrılmıştır. Bunlar bağlama ve aşk büyüsü olarak gruplandırılırlar. Bu bağlama aşk büyüleri yapılan kişiye doğrudan zarar vermese bile etkisi elbette olacaktır, bu psikolojik ve fiziksel zararlara neden olabilmektedir.

Tırnak büyüsü duası olan bir büyüdür, büyü yaparken dua etmek ve aynı zamanda tılsım hazırlamak gerekebilir. Bu da havas ilmini bilen birinden yardım almak anlamına gelmektedir. Havas ilmi dediğimiz ilim ise çok fazla bilgi ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Her hoca ve medyum bu işi yapamaz, özellikle tılsım hazırlamak gibi işlemlerde havas ilmini bilen birinin yapması elbette daha iyi olacaktır.

Tılsım hazırlanarak ve duası okunarak yapılan tırnak büyüleri etkili bir büyüdür. Büyü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları gerekir. uzman birini bulduklarında bir bakımın ardından kişi ne ve hangi amaç ile büyü yaptırmak istiyor ise, ona göre yollar bulunur ve ona göre işlemler ayarlanabilir. Bu yüzden uzman birinden yardım ve destek almak oldukça önemlidir. Doğru kişiye gidilmezse, etkili sonuçların yanı sıra durum daha kötüye gidebilir. Bu yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

bir yorum bırakın