TERAZİ BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs olduğundan bu burcun insanları oldukça kibar ve zariftir. Kaba olan her şeyden nefret ederler. kibarlığın ve zerafetin burcudur. Bu kişiler güzellikler ile donatılmıştır. Bu insanlar her zaman güler yüzlü olurlar ve ani çıkışları yoktur. Terazi burcu simgesinden anlaşılacağı üzere dengeyi ve adaleti temsil ederler. Bu kişiler haksızlığa karşı her zaman mücadele etmişlerdir ve yine her zaman adaletli olmaya özen göstermişlerdir. Bu burcun kadını olsun erkeği olsun her zaman güzelliklere önem veren ve dış görünüş olarak kendine bakan insanlar oldukları söylenebilir. Güzelliklere olan düşkünlükleri oldukça fazladır. Güzel olan her şeyi severler ve kendilerine ait olmasını isterler.

Terazi burcu insanının her zaman kibar ve zarif olduklarını söylemiştik, bu kişiler duygularını en derinden yaşayan hassas insanlardır. Bu kişiler kırıldıklarında belli etmezler fakat en derinde yaşarlar bu kırgınlığı ,bunu dışardaki sıradan bir insan anlayamaz. Bazen terazi burcu insanı huzursuzluk yaratabilir ve bu ani çıkışlara sebep olabilir. Bu kişiler aslında çok eğlenceli ve neşeli insanlardır. Onlarla vakit geçiren insanların sıkılmaları mümkün değildir, mutlu olduklarında gözlerindeki o ışıltıyı her insan farkedebilir yine aynı şekilde mutsuzlukları da hemen göze çarpar. Bu yüzden terazi burçları için çok duygusal karakterler desek yanlış olmaz.

Terazi burcu estetik zarif olan her şeyi sevdiğinden dolayı ,terazi burcuna hediye alınırken dikkat etmek gerekir. bu insanlar zor beğenen tiplerdir. Örneğin sevgililer gününde şık bir şal , pahalı bir takı malzemesi, şık bir restoranda güzel bir akşam yemeği ve ya tatil bileti güzel olacaktır. Burcun insanı zor beğendinden dolayı hediyeleri alırken beğenmese bile nezaket icabı alırlar. Bu burcun insanı en çok pahalı hediyelerden hoşlanırlar. Bu burcun insanına sıradan bir hediye alıp götürmek hata olacaktır, çok seçici olduğundan dolayı sıradan hediyeleri beğenmeyecektir. Kendileri de yine aynı şekilde hediye alırken pahalı ve şık olan şeyleri tercih edecektir. Bu yüzden hediye seçimi terazi burcu için zor kararkar demektir.

bir yorum bırakın