TERAZİ BURCU 2018

Terazi burcu insanı en çok beğenilen kişilerin burcudur. Yönetici gezegeni Venüs olduğundan diğer burçlar içinde en dengeli olan burç terazi burcudur. Bu burcun insanı kadar zarif incelikleri seven başka bir burç yoktur. Terazi burcu simgesinden de anlaşılacağı üzere adaleti siyaseti ve dengeyi temsil eder. Yıldızından dolayı güzelliklerin aşkın burcudur. Bu burcun insanı gözüne güzel olan her şeye karşı düşkünlükleri vardır, rahat bir hayat yaşamayı severler. Pahalı yerlerde geçmeyi yine en şık yerlerde yemek yemeyi severler. Yine bu kişiler sevdikleri kişiyi fazlasıyla şımartan tiplerdir. Terazi burcu erkeği çok kibar ve çok zarif bir erkektir, bununla birlikte oldukça yakışıklıdır. Terazi kadını ise fazlaca çekici ve yine oldukça kibar tiplerdir. Terazi burcu insanı acele etmeyi sevmez, dediğimiz gibi rahatlarına düşkünlerdir.

Terazi burcunu 2016 neler bekliyor, buna değinirsek eğer, 2016 yılının şanlı geldiği burçlar arasındadır. Bu sene şans terazi burcundan yana, iletişimin en üst seviye de olacağı bir yıl geçirecekler ve bu yüzden ikili ilişkilerden oldukça iyi sonuçlar alacaktır. Yeniliklere açık olan bu burç yine 2016 senesin de hem aşk hem iş hayatında yeniliklerle karşılaşacaktır. Bu yıl terazi burcu insanı her yönden ilgi çekecek ve çevresi tarafından ilgi odağı olacaktır. Bu yıl yeni şeylerin terazi burcunu beklediğini söylemiştik. Bu konuda terazi burcu insanı doğru kararlar vererek arzu ettikleri şeyleri hayata geçirme fırsatları bulacaklardır. Geçen yıllarda zor zamanlar geçiren terazi burçları için bu yıl oldukça şanslı ve bereketli geçeceği görülüyor. Terazi burçları aşk yönünden çok şanslı olacak ve yeni kişiler ile tanışabilirler, eğer yalnız olmayan terazi burçları varsa bu sene aşka yelken açma fırsatı bulacaklar.

Terazi burcunda bu sene yaşanacak olan kötü gelişmeler karşısında kendini o kadar güzel toparlayacaktır ki, arkasına baktığında kendisi bile şaşırabilir. 2016 yılının en şanslı burçları arasında yer alan bu burcun insanı yeniliklere kendini açmalıdır. Terazi burcunda bu yıl çok fazla değişim görülmektedir fakat terazi burcu insanları bu sene net olup net kararlar almalıdırlar.

bir yorum bırakın