TELEFONLA FAL BAKTIR

Fal bakmak için illa ki hoca ve medyumun yanına gitmek gerekmemektedir. Kişi medyum ve ya hocadan uzak bir yerde oturuyor ise telefon ile baktırma imkanına sahiptir. Bu sebepten dolayı telefon yardımı ile de fal baktırmak mümkündür. Hoca ve medyum fal baktırmak isteyen kişinin ismi ve kişisel bilgileri ile fal bakması olası bir durumdur.

Fallar

İnsanlarda her zaman merak duygusu içinde yaşarlar. İnsanların bu merakları konular hakkında çok fazla çeşitlilik ve aynı zamanda farklılık göstermektedir. Genel olarak insanlar geleceği görmek, gelecekte yaşanacak olaylar hakkında bilgi sahibi olmak, gelecekte kendilerini nelerin beklediği gibi konularda oldukça meraklıdır. Bu yüzden kişiler buna benzer meraklarını yenebilmek için çeşitli yollara girmeyi ve ya başvurmayı düşünürler. Bunların başında da yaygın olarak kullanılan fallar gelir tabi ki. İnsanlar çok eski tarihlerden beri gelecekle ilgili sorularına fallarda yanıt bulacaklarına inanırlar. Bunun için çok sayıda fal çeşidi olduğu da bir gerçektir. Fallara bakabilen çok sayıda sezgileri güçlü olan kişiler vardır. İnsanların bu merak duygusu oldukça güçlüdür. İnsanların bu güçlü dürtüleri geleceği görmek için kehanetlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Tarot falı, kahve falı, el falı, çay falı, yaprak falı, duman falı, zar falı, güneş falı, bakla falı, remil falı gibi oldukça yaygın olarak kullanılan fal çeşitleri bulunmaktadır. İnsanlar gelecekte olacak olaylarla ilgili merak ettikleri şeyleri bunlar arasında genel olarak kısmetleri, işleri, evlilikleri gibi konular vardır fallara bakarak öğrenmeyi amaçlar. İnsanlar gelecekte yaşayacakları bu olaylar hakkında güçlü hisler ve aynı zamanda duygular içindedirler. Yaşanacak olayları önceden görmek için çeşitli falları bir yöntem olarak kullanmayı amaçlamış konumdadırlar. Yaygın olarak kullanılan fallar;

Tarot falı

Tarot falı oldukça yaygın olarak kullanılan güçlü bir kehanet yöntemi olarak ilk sıradadır. Tarotun gerçek tarihi tam olarak bilinmese de ve çok eski tarihlere dayandığına inanılır. Tarot destesinde 78 adet kart vardır ve tüm kartlar farklı anlam taşımaktadırlar. Tarot bizlere geleceği tam olarak söylemez, gelecekte yaşanacak ve dikkat etmemiz gerekenler hakkında bilgi vererek ne yapmamız gerektiği konusunda fikir sahibi olmamıza yardımcı ve destek olurlar. Tarot destesindeki ilk 22 kart büyük arkana, kalan 56 kart ise küçük arkana olarak adlandırılır.

Kahve falı

Kahve falının çok eski olduğuna inanılır. Eski bir kehanet yöntemi olarak bilinen kahve falı özellikle Müslüman ülkelerde oldukça sık kullanılan bir yöntem olarak kültürümüz arasında yerini almıştır. Kahve fincanı telvesindeki işaretlerin yorumlanması ile bilgi edinilir bu falda ve fala bakan bazı kişilerin sezgileri çok güçlüdür.

bir yorum bırakın