SU FALI DUASI

Su falına bakabilen kişi sayısı oldukça azdır. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yöntemlerinden kendini ayırmayı başarmıştır. Bu fala bakabilen kişi sayısının az olmasının nedeni, bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olması gerekmektedir. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve hatta korkar. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir kişi olmalıdır. Bu şartları yerine getirebilen kişiler ancak su falına bakabilirler. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan vardır ve bu sayı 5 ile 10 arasında diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini bu boyuttan soyutlar ve ruhsal alem ile bağlantı kurmaya başlar. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ve ya bunu hissetmeye başladığı anda kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemini başlatabilir. Bu fal yönteminde kişi yine su kullanarak bakar.

Yer gök dua ile deriz ya, gerçekten yer ve gök üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli şeyler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için hep dua okuruz. Dualar ile insanlar kötülükten kurtulabilirler. Yapılan bir büyüde ve ya negatif enerjiden kurtulabilirler. Kişi üzerinde herhangi bir büyü hissettiğinde bile dua okuyabilir. Kişi kendisinde bir büyü hissettiğinde eve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dahi dua okumaya başlayabilirler. Her şeyde dua var ise, su falında da yine dualar eşliğinde bakılabilir. Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su yardımı ile bakılmaktadır. Kişi öncelikle içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan kendini arıtması gerekmektedir. Bunun ardından ancak su falına bakabilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir mekana ihtiyaç duyulur. Su falına bakacak kişi tek başına karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okuyarak ve bir taraftan da yoğunlaşarak fal bakma işine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta gönderebilir. Kişi bunu hissettiği anda sorular sorarak cevaplar alabilir. Bu fal bakma yönteminde ise, kişi meleklerden yardım almalıdır. Çünkü su falı diğer fal yöntemlerinden daha farklı ve özel bir fal bakma yöntemidir.

bir yorum bırakın