SU BAKIMI

Su falı konusunu anlatmadan önce fal kavramının ne olduğunu açıklamak en doğrusu olacaktır. Fal dediğimiz şey insanların çeşitli cisimler kullanarak ve cin dediğimiz bedensiz varlıkların yardımı ile geçmişten şimdiki zamandan ve aynı zamanda gelecekten haber alma yöntemlerinden biridir diyebiliriz. Fal ve fal bakmanın tarihi çok eski dönemlere kadar dayanmaktadır. insanlar her zaman meraklı olmuşlardır. İnsanlar gelecekleri hakkında bilgi almak için birçok yol denemişlerdir. Bu yüzden fal bakma yöntemleri ise fazlaca çeşitli olmuştur. Günümüzde en çok tercih edilen fal bakma yöntemi ise, kahve falı ve tarot falıdır, ayrıca bunların ikisi ile birlikte de fal bakan kişiler bulunmaktadır.bu fal bakma yöntemlerinde kişinin belirli özellikler taşımasına gerek yoktur. Kişi sadece şekilleri yorumlayarak bakabilir. Günümüzde fal bakma işlemini yapan çok fazla kişi vardır. Bu kişilerin birçoğu ise daha ne yaptığını bile bilmemektedirler. Bu yüzden gidilen her falcıya inanmak çok yanlıştır. Fal türlerinin çok geniş bir yelpaze olduğunu daha önce söylemiştik. Fal bakma konusunda herkese inanmak çok yanlış olacaktır. Fal bakan kişi bu yüzden yanlış bir yönlendirme de yapabilir, bu yüzden fal bakıyorum diyen herkese inanmamakta fayda vardır. Amaçları sadece para kazanmak olan bu kişiler birçok insanı dolandırabiliyor. fal baktırmak isteyen kişilerin böyle şeylere dikkat etmesinde yarar vardır.

Su falı dediğimiz bu fal türü diğer fallardan kendini ayırmayı başarmıştır. Günümüzde bu fala bakabilen 5 ya da 10 medyum ancak vardır. Bu fal bakım türünün bakılması da oldukça zordur bu yüzden bu falan bakan kişi sayısı oldukça azdır. her fal bakan kişi su falına bakamaz. Su falına bakmak için birden fazla şart gerekli olacaktır, bunlar eksik olduğunda kişi bu fala bakmak istese bile bakamaz. Su falına bakacak kişi ilk önce kendi ruhunu temizlemesi gerekir. Pozitif bir insan olmalı ve kendini yapmacık hareketlerden tamamen sıyırmalı ve çok doğal olmalıdır. Bunları yapamaz ise saflık kalmaz ve su falına da bakması mümkün olmaz. Bu şartları yapabilen kişi sayısı çok az olduğundan dolayı bu fal kendini diğer fal yöntemlerinden ayrılmıştır. Bu ortamı sağlamayı başarabilen bir kişi bu fala bakabilir, kişi tüm iyi niyetler ile bir tasa su doldurur ve karanlık bir odaya çekilir. Su dolu tası önüne koyar ve çeşitli dualar eşliğinde bu boyuttan başka bir boyuta geçer ve sorular sorarak su falına bakar. buna bir örnek verecek olursak eğer dileğim gerçek olacak ise, bana esmer bir kadın gösterin der .eğer ki su falına bakan kişi onu görebilirse edilen dilek kabul olmuş demektir.

Su falına bakabilen kişi sayısı oldukça azdır. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yöntemlerinden kendini ayırmıştır. Bu fala bakabilen kişi sayısının az olmasının nedeni, bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olması gerektiğinden dolayı kolay kolay kimse bakamaz. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve hatta korkar, çünkü ruhu temiz olmayabilir. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir kişi olmalıdır. Bu şartları yerine getirebilen kişiler ancak su falına bakabilir. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan vardır ve bu sayı 5 ile 10 arasında diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini bu boyuttan soyutlar ve ruhsal alem ile bağlantı kurmaya başlar. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ya da bunu hissetmeye başladığı anda kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemini başlatabilir. Bu fal bakma yönteminde kişi yine su kullanarak bakar.

Yer gök dua ile deriz ya, gerçekten yer ve gök üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli işlemler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için hep dua okuruz. Dualar ile insanlar kötülükten kurtulabilir. Yapılan bir büyüde ve ya negatif enerjiden kurtulabilir. Kişi üzerinde herhangi bir büyü hissettiğinde dahi dua okuyabilir. Kişi kendisinde bir büyü hissettiğinde eve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dahi dua okumaya başlayabilir. Her şeyde dua var ise, su falında da dualar vardır. Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su yardımı ile bakılmaktadır. Kişi ilk önce içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan kendini arıtması gerekmektedir. Bunun ardından ancak su falına bakabilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir ortama gider. Su falına bakacak kişi tek başına karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okuyarak ve diğer taraftan da yoğunlaşarak fal bakma işine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta gönderebilir ve Kişi bunu hissettiği anda sorular sorarak cevaplar alabilmektedir. Bu fal bakma yönteminde ise, kişi meleklerden yardım almalıdır. Çünkü su falı diğer fal yöntemlerinden daha farklı ve özel bir fal bakma yöntemidir. Bu fal bakma yönteminde ruhani varlıklardan yardım alınır. Birçok işlemlerde cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım alınırken su faklı bakımında ise meleklerden yardım alınır. Bunlar bir ayet bir esma hadimi ve ya da hüddam aracılığı ile bakılmaktadır. Bu varlıklar ile bakılırken elbette su falına bakan kişinin kalbinin temiz olması ve tüm kötülüklerden kendini temizlemiş olması gerekir. Aksi taktirde su falına bakan kişi bu fala bakamadığı gibi yapılan bu ters işlem ile en çok zararı kendisine vermiş olabilir. Bu yüzden her medyum ve ya hoca bu falına bakamaz, bu su falına bakacak kişi bir tas ile yaraken bu tası kendisi doldurması gerekmektedir. bu fala bakılırken her işte olduğu gibi bu su falı bakma işleminde de önce niyet edilir. Hoca ve ya medyum ne kadar hızlı oldaklanabilirse, fal bakma o kadar hızlı başlar. Burada odaklanma ve hissetme oldukça önemlidir. Kişi bunu yaparken aydınlık bir yer yerine az ışık olan bir yerde bakarsa ve aynı zamanda dikkatini dağıtacak bir şey olmazsa su falına daha rahat bir şekilde bakılabilir. Dualar okunur ve bu fala bakılırken suyun titreşimlerine odaklanmalı ve su falına bakan kişi bunlara yorum getirebilmelidir. Su falına bakan medyum ve ya hoca bu fala bakarken dikkatinin dağılmaması gerekmektedir. Dikkat dağıldığı anda su falına bakan hoca ve ya medyum falına bakamayacaktır. Böyle bir durumda fal yarım kalacaktır.

Su falına bakmanın ne kadar zor bir iş olduğunu söylemiştik. Bu fal her ne kadar zor olsa da en gerçek bakılan fal türüdür ve bu yüzden kendini kahve tarot gibi fallardan ayrılmıştır. Su falına bakan kişinin ruhunun temiz olması önemli çünkü bu fal yönteminde melekler vardır ve bu nurani varlıkların kötülük içeren ve ya barındıran hiçbir şey ile alakası olmaz. Bu yüzden su falı özel bir fal olarak ayrı bir yerde tutulmuştur. Bu yüzden özel bir fal bakma yöntemidir.

bir yorum bırakın