SİRKELİ SUYLA YIKANMAK

Sirkeli suyla yıkanmak kişilerin üzerinde bulunan kötü ve negatif enerjilerden kurtulmasında yardımcı bir yöntem olarak yerini almıştır. Kişi üzerinde bir büyü ve ya negatif bir enerji düşünüyor ve ya hissediyor ise sirkeli suyla yıkanmak kişiye mutlaka iyi gelecektir. Kişi sirkeli suyla banyo yaptığında bunu elbette dualar eşliğinde yapması yararına olacaktır. Bunun yanı sıra evini sirke ile silmek yine evdeki kötü ve negatif enerjileri yok etmekte etkili bir yöntem olacaktır.

Sirkenin geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır, peygamber efendimizin döneminde peygamber efendimiz sirkeyi özellikle tavsiye etmiştir. Sirkenin birçok şeye iyi geldiğini söylemiş ve hatta sirkenin içilmesi gerektiğini de eklemiştir. Büyülerin varlığını herkes kabul etmiş, büyülerin iyi niyeti yoktur. Kutsal kitabımızda yazıldığı gibi büyüler gerçektir ve her dönemde varlığını korumayı başarmıştır, büyüler haram kılınmasının yanı sıra büyük ve affı olmayan günahlar arasında yer almıştır. İnsanların büyü işlerinden uzak durması gerektiği belirtilmiştir. Büyüler ile istenen her ne ise, bu istek ALLAH tan değil, şeytani güçlerden istenir ve büyüler yapılırken yardım alınan ve cin diye tabir ettiğimiz ruhani varlıkların desteği ve aynı zamanda yardımı ile yapılırlar. Bu yüzden ALLAH tan istemek yerine başka varlıklardan istendiği için büyük bir günah kabul edilmiş ve insanların uzak durması istenmiştir. Buna rağmen büyüden medet uman insanlar dinden çıkmış ve ALLAH a şirk koşmuş anlamına gelir.

Büyü yapmak her ne kadar bozmak ta çeşitli işlemler gerektirir. Büyü ile uğraşan kişiler nasıl ki çeşitli işlemler yaparak büyüyü tamamlıyorsa, büyü bozma işlemleri de aynı şekilde olur. Büyü bozmak için çeşitli yöntemler vardır, yapılan büyüyü bozmak için dua yolu izlenebildiği kadar kişinin dualar okuyarak sirkeli suyla yıkanması banyo yapması ve aynı zamanda evini sirke ile silmesi büyü bozmada etkili bir yöntemdir. Ancak bu sirkenin üzüm sirkesi olmasına dikkat edilmelidir. Bu tür işlemlerde üzüm sirkesinin kullanılması tavsiye edilir.

Böyle bir durumda kişilere sirkeli suyla yıkanmak banyo yapmak ve hatta sirkeyi içmesi bile önerilebilir.

bir yorum bırakın