SİRKE İLE YIKANMAK

Sirke ile yıkanmak kişilerin üzerinde bulunan kötü ve aynı zamanda negatif enerjilerden kurtulmasında yardımcı ve destek bir yöntem olarak yerini almıştır. Kişi üzerinde bir büyü ve ya negatif bir enerji düşünüyor ve ya hissediyor ise sirke ile yıkanmak kişiye mutlaka iyi gelecektir. Kişi sirke ile banyo yaptığında bunu elbette dualar eşliğinde yapması yararına olacaktır. Bunun yanı sıra evini sirke ile temizleyip silmek yine evdeki kötü ve negatif enerjileri yok etmekte oldukça etkili bir yöntem olacaktır.

Sirkenin önemi ve sirkenin geçmişi çok eski zamanlara dayanmaktadır, peygamber efendimizin döneminde peygamber efendimiz insanlara sirkeyi tavsiye etmiştir. Sirkenin birçok şeye iyi geldiğini söylemiş ve hatta sirkenin içilmesi gerektiğini de eklemiştir. Büyülerin varlığını herkes kabul etmiştir, büyülerin iyi niyeti kötü niyeti yoktur. Kutsal kitabımızda da yazıldığı gibi büyüler gerçektir ve her dönemde varlığını her daim korumuştur, büyüler haram kılınmasının yanı sıra büyük ve affı olmayan günahlar arasında yerini almıştır. İnsanların büyü işlerinden uzak durması gerektiği belirtilmiştir. Büyüler ile istenen her ne ise, bu istek ALLAH tan değil, şeytani güçlerden istenir ve büyüler yapılırken yardım ve destek alınan ve cin diye tabir ettiğimiz bedensiz ruhani varlıkların desteği ve yardımı ile yapılırlar. Bu yüzden ALLAH tan istemek yerine bu varlıklardan istendiğinden dolayı büyük bir günah kabul edilmiştir ve insanların uzak durması istenmiştir. Buna rağmen büyüden medet uman kişiler dinden çıkmış ve ALLAH a şirk koşmuş anlamına gelir.

Büyü yapmak kadar bozmak ta bir takım işlemler gerektirir. Büyü ile uğraşan kişiler nasıl ki çeşitli işlemler yaparak büyüyü tamamlıyorsa, büyü bozma işlemleri de aynı şekilde olmaktadır. Büyü bozmak için çeşitli yöntemler bulunur, yapılan büyüyü bozmak için dua yolu izlenebildiği kadar kişinin dualar okuyarak sirke ile yıkanması banyo yapması ve aynı zamanda evini sirke ile silmesi büyü bozmada etkili bir yöntemdir. Ancak bu sirkenin üzüm sirkesi olmasına dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır. Bu tür işlemlerde üzüm sirkesinin kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

bir yorum bırakın