SICAKLIK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Büyüler iki amaç ile yapılırlar. Bunlar ak büyü ve kara büyü olarak isimlendirilirler. Ak büyülerin insanlara zararı yoktur ve hayırlı işler için yapılır. Kişilere bir zararı olmadığı için ak büyüler olarak yerini almıştır. Kara büyüler ise oldukça tehlikeli ve sonuçları zarar vericidir. Kara büyülerin etkileri kişiyi ölüme kadar sürükleyebilir. Kara büyülerde amaç zarar vermek ve ya öldürmek içindir. Kara büyüler genellikle pis ortamlarda yapılır ve bunu yapan kişiler tek başlarına yapamaz. Enerjiden oluşan ve bedensiz varlıklar ile dost olduktan sona onlardan yardım isterler. Büyülerin Nasıl yapılacağına dair tüm bilgiler bu varlıklardan alınarak yapılır. Kara büyüler çok tehlikeli olduğu için yapılması hiçbir zaman tavsiye edilmez.

Sıcaklık büyüsünün nasıl bozulduğuna bakarsak eğer kaşık büyüsü en iyi örnek olacaktır. Kaşık büyüsü biraz daha farklı bir büyü çeşidi olup iki niyetle yapılmaktadır. Biri ayırmak amaçlı yapılır ve kötü büyüler arasında olduğundan dolayı kara büyüler arasında yer alır. Bir diğeri ise birleştirme amaçlı olup hayırlı işler için yapılır ve bu kişilere zarar vermez. Kişilere zarar vermediğinden ak büyüler tarafında yer alır. Kaşık büyüsü yapılırken iki kaşık ve bir bez parçası yardımıyla yapılmaktadır. Kaşıklar birleştirme için yapılıyor ise, kaşıkların yüzleri birbirlerine bakacak şekilde bağlanır ve dualanır. Eğer ki bu büyü ayırmak için yani sıcaklık büyüsü bozmak için yapılıyor ise, kaşıkların ters yönleri birbirlerine bağlanır ve duası okunur.

Kaşık büyüsü sıcaklık için yapılıyor ise kişiler birbirlerine bağlanır ve kişilerin arasında karşı koyamadıkları bir aşk doğar ve isteseler de ayrılamazlar. Birbirlerine karşı aşk olduğu için mutlu olarak yaşarlar. Bu büyü bir çiftin sıcaklıklarını bozmak için yapılıyorsa kaşıklar ters yönde bağlanır ve dualanır, bu büyü yüzünden seven çiftlerin araları bozulur ,hiç yoktan yere kavgalar çıkar ve böylece birbirlerinden soğur ve uzaklaşırlar. Birbirlerine tahammül dahi edemez ve sonuç olarak ayrılırlar. Kişiler kendilerine böyle bir büyünün yapıldığından inanıyorlar ise, hiç vakit kaybetmeden alanında iyi bir hoca ve ya medyum bularak yardım almaları gerekir. hoca bakım yaparak kişilere doğru yolu gösterir ve bu büyüden kurtulmuş olurlar. Bu büyüden kurtulmak için alanında uzman birinden yardım almak zorundalardır.

bir yorum bırakın