Sevgi büyüsü

İnsanlar çözüm bulamadıkları bazı sorunlar için medyumlardan yardım almaktadırlar. Genel olarak medyumlara aşk büyüsü, sevgi büyüsü, bağlama büyüsü gibi konularda gitmektedirler. Buna insanların ilişkilerinde sorunlar yaşamaları, evliliklerinin bitmek üzere olması gibi sorunlar neden olabilir.

Sevgi büyüsü

Sevgi büyüsü çiftler arası sevgiyi artırmak ve güçlendirmek için kişiler tarafından tercih edilen büyülerden biridir. Sevgi büyüleri için vefkler kullanılır.

Aşk büyüsü

Aşk büyüleri sevilen kişiyi kendine aşık etmek için oldukça sık kullanılan bir yöntem olarak göze çarpıyor. Bu büyülerin oldukça etkili olduğu ve ömür boyu sürebildiği yönünde düşünceler vardır. Aynı zamanda bozulmasının da neredeyse imkansız olduğu bilinmektedir. Bu tür büyüler yaparak karşı tarafı karşılıksız bir şekilde kendinize tamamen bağlamanız mümkündür. Büyü yapılan kişi sürekli sizi düşünür hale gelir, sürekli sizinle konuşmak ister ve sürekli sizi düşünmekten kendisini alamaz. Büyüleri iyi niyetli amaçlar için yapılan ak büyü ve kötülük için yapılan kara büyüler olmak üzere ikiye ayırmak doğru olacaktır. Aşk büyüleri ak büyüler arasında yer alan iyi niyetli büyülerdendir. Aşk büyüsü vefk adı verilen tılsımlardan oluşur. Bu tılsımın son derece etkili olduğu görülmektedir. Aşk büyülerinde olumlu sonuç alma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu ve bozulmasının da çok zor olduğuna inanılır. Ayrıca kısmet açmak için yapılan büyülerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kısmet açma büyüsü

Kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünen kişiler, işleri yolunda gitmeyen kişiler, hangi işe başlasa olumsuz sonuçlananlar medyumlardan kısmetlerini açmak için yardım etmelerini isterler. Kısmet açma büyüsü kişilere özel olarak hazırlanan büyüler arasındadır. İlk olarak büyü yapılacak kişinin bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sonrasında ruhlar aleminden yardım alınarak büyü yapımında herhangi bir engel olup olmadığına bakılır. Büyünün gerçekleşmesinin Allahın iznine, medyumların gayretine ve yaptıran kişinin inancına bağlı olduğuna inanılır.

Sevgi büyüsü

Sevi büyüsü genel olarak sevgililer ve eşler arasındaki sevgi bağını güçlendirmek için kullanılan bir büyü olarak görünmektedir. Sevgi büyüsü sayesinde çiftlerin birbirlerine olan sevgileri daha çok artmaktadır ve ilişkileri dahada sağlam hale gelmektedir. Aklı daima sizde olur ve sizden başkasını düşünmez, sadece size ait olur.

Leave a comment