SEVDİĞİNİ KENDİNE AŞIK ETMEK İÇİN BÜYÜ

Her insan mutlaka sevdiği ile olmak ve yine onunla yaşlanmak ister. İnsanlar sevdiklerine normal yollar ile ulaşamadıklarında dua ve ya büyü yolunu seçerler. Bu çok eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Çok eski dönemler dediğimiz zamanlarda da insanlar büyü ve dua yollarını kullanmışlardır. Sevdiğini kendine aşık etmek büyü yapılmıştır. Büyüler yapıldığı kadar dualar da yapılmıştır. bu dualar yeterli olmadığında büyü yolunu kullanmışlardır.

Sevdiğini kendine aşık etmek için büyü yapılır ve bu büyülerin başında aşk ve bağlama büyüleri gelir. Bu büyüler sayesinde pek çok karşılıksız aşk yaşayan ve ya sevdiğinden ayrılmış çiftler birleşmiştir. Bunlar yapılırken elbette gerekli malzemeler vardır, büyü yaptırmak isteyen kişi sevdiği kişinin resmi, ona ait bir eşyası ile yapılır. Yine büyüler yapılırken belirli bir zaman ve saatte yapılmalıdır. Elbette bunların hepsi sıralı olarak yapılır ve belli işlemlerden geçerek yapılır. Bu büyüleri hoca ve medyumlar yani işin ilmini bilen kişiler tarafından yapılmaktadır. Kimse kendi başına böyle bir şeye kalkışmamalıdır. Sonuçları çok daha kötü olabilir. Büyü yaparken cin diye tabir ettiğimiz bedensiz varlıklar ile birlikte yapılmaktadır. Bu yüzden sıradan insanlar böyle bir şeyi yapmaya çalışırsa kendisi büyük zararlar görebilir. Bu yüzden işin uzmanı birinden yardım almakta fayda var. Büyüler tehlikelidir ve bilmeyen biri ile çok kötü sonuçlara neden olur.

Sevdiğini kendine aşık etmek için büyüler kullanılır demiştik. Bu büyülerin başında odkara ve canbar aşk büyüleri gelmektedir. Bu iki büyü de oldukça tesirli büyülerdir ve etkisini çok kısa zamanda gösteren büyülerdir. Odkara aşk büyüsünün canbar aşk büyüsünden ayıran farkı ise, odkara aşk büyüsünün sürekliliğinin uzun olmasıdır. sevdiğini kendine aşık etmek için bu büyüler yapılabilir ve yine bu büyüler çok etkilidir. İnsanlar bu büyüleri yaptıklarında bir insanın kaderi ve iradesi ile oynadığının bilince olarak yapması gerekir. sevdiğini kendine aşık etmek için yapılan büyülerde kişi sadece kendi sevgisi ile hareket eder ve büyük bir bencillik ortaya çıkmaktadır. Herşeyi düşünerek hareket etmekte fayda var.

bir yorum bırakın