SEVDİĞİNİ GERİ GETİRME DUASI (DENENMİŞ)

Sevgi evrendeki en yüce duygudur. İnsanların hayatlarında sevdiği birçok vardır ama sevdiği insana verdiği değeri kimseye veremez. Bazen sevgiler o kadar büyük olur ki , kişinin boyunu aşmış tır. Durum böyle olduğunda ise, kişi doğal olarak en fazla sevdiği insana kırılır ve yine en çok sevdiği kişi üzebilir. böyle durumlarda kim daha çok seviyor ise o kişi terkedilir ve en çok acıyı da terkedilen kişi çeker. o acıdan kurtulmayı her şeyden çok ister ve bunun için elinden gelen her şeyi mutlaka yapacaktır. bunlar kötü olsa bile o acı ile seven kişi bunların hiç birini göremeyecektir.

Sevdiğini geri getirmek için denenmiş dualar ve yapılan büyüler vardır. Kişi sevdiği insanı geri getirme duası yapabilir, bununla birlikte sevdiğini geri getirme duası denenmiş olanları da vardır . Sevdiğini geri getirmek için dualar yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda aşk ve bağlama büyüleri daha sağlam yollar olarak görülmüştür. çok etkili aşk büyüleri giden sevgiliyi geri getirmek için çok etkili yollardır. Sevdiğini geri getirmek için edilen dua 7 gün ve 7 gece sürer. Bu duaların öncesinde tütsü yakılır ve bu işlem yapılırken kişinin ismi söylenir ve sonrasında dualara geçilir. bu duaları hoca ve ya medyumlar kendi özel okumaları ile yaparlar. Bu duaları sıradan insanlar okudukları zaman etki etmeye bilir. Çünkü büyülerin olduğu kadar dualarında okunması gereken saatleri ve zamanları vardır. Bu bilgiler genellikle hocalar tarafından gizlenir. Herkes tarafından okunan bu dualar eksiktir. Hiçbir hoca ve ya medyum bu bilgileri tam olarak vermez. Bu duaları ver büyüleri herkes bilse ve yine herkes sevdiğine uygulasa dünya da tam bir karmaşa meydana gelir. Herkes sevdiğini geri getirmek ve ya elde etmek ister.

Sevdiğini geri getirmek için yollar vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyüden önce dua etmek istemesi normal bir durumdur. aşk büyülerinin başında odkara aşk büyüsü canbar aşk büyüsü ilk sıralardadır. Odkara aşk büyünün farkı ise, sürekliliğinin olmasıdır.

bir yorum bırakın