SARIMSAK BÜYÜSÜ

Bu büyü en etkili aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyüye genelde ak büyü denmektedir. Aşk ve muhabbet için yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapılırken 7 diş sarımsak yardımı ile yapılırlar, bu 7 diş sarımsak bir cezve de haşlanarak bekletilir. Bunun ardından beyaz bir kağıttan yararlanılır ve haşlanan sarımsaklar bu beyaz kağıda sarılır ve son olarak toprağa gömülür ve sarımsak büyüsü tamamlanmış olur. Ancak bunların her aşamasında belli dualar okunur. Bu dualar ile büyü gerçekleşmiş olacaktır. Bu büyünün çok etkili olduğu bilinmelidir.

Sarımsak büyüsü aşk büyüsü olduğundan ak büyü kapsamına giren bir büyüdür. . Büyüler zaten bir tür enerji göndermedir ve büyünün amacına insanları etkileri altına alırlar. Yapılan büyüler arasında en çok tercih edilen büyü ise aşk ve başlama büyüleridir. Kişi sevdiğini elde etmek kendisine bağlamak için bunları yapabilir ve yanı zamanda giden birini geri getirmek ya da yeniden aşık etmek için aşk ve bağlama büyülerinden yararlanılabilir.

Aşk ve bağlama büyüleri de kendi içlerinde oldukça çeşitli olmuştur. Sarımsak büyüsü dediğimiz büyü de bunlardan biridir, sevdiğini kendisine bağlamak ve kendisinden başkasını gözü görmemek adına yapılan bir büyüdür, bir çok yerde sarımsak büyüsüne aşk celbi denmektedir. Sarımsak büyüsü ustalık gerektiren bir büyüdür, her hoca ve ya medyum bu büyüyü yapamazlar, çok fazla bilinmese de bu büyü birçok aşk ve bağlama büyülerinde çok daha etkili bir büyüdür. Nasıl yapıldığını merak edenlerin sayısı da çok fazladır. sarımsak büyüsünde resimler kullanılır ve aşık edilmesi gereken kişinin anne ve babasının resimlerine ihtiyaç vardır. Bu resimlerin yanı sıra isimleri de gerekmektedir. sarımsak büyüsü eninde sonunda etkisini gösteren bir büyüdür ve bu büyüyü yapan hoca sayısı azdır, bunun nedeni ise, diğer aşk büyülerine oranla daha zordur. Bu büyü hemen etkisini gösterebilir ancak yine bu büyünün tutması 2 ve ya 3 ayı bulabilmektedir. Büyüler yapılırken çok dikkat edilerek yapılması gerekir. aksi taktirde yapılan büyünün hiçbir şekilde etkisi olmayacaktır.

bir yorum bırakın