SABUN BÜYÜSÜ HAKKINDA

Sabun büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi kötü niyetli olarak yapılan büyülerin en etkili olanlarındandır ve çözülmesi oldukça zor olan bir büyü türüdür. Sabun büyüsü çok eski tarihten günümüze kadar yapılan büyüler arasında yer alır, sadece kötü niyetlerle yapılır ve en etkili kara büyüler arasında yerini almış bir büyüdür. Bir insana zarar vermek , ölüme sürüklemek, akıl sağlığı ile oynamak başlıca yapılma çeşitleri arasındadır.

Sabun büyüsü en çok kişinin düşman olarak gördüğü ve zarar vermek istediği insan ve ya insanlar için yapılır ve amaç sadece yok etmek ve ya zarar görmesini sağlamaktır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığından dolayı her hocanın yapacağı bir büyü türü değildir. Sabun büyüsü hazırlanma ve masraf bakımından kolay gibi görünür ama aslında zordur. Çünkü, sabun dediğimiz malzeme her yerde satılan sabunlardan değildir. Özel sabunlar olup her yerde bulunması mümkün değildir. Bu kara büyü de sabuna iğneler batırılır dualar okunur ve her duanın ayrı bir anlamı ve amacı vardır, işlemler bittikten sonra isim yazılır ve son dua okunduktan sonra bir kuyuya ve ya bir toprağa gömülerek büyü aktif hale getirilir. Bu büyü zarar vermek amacı ile yapıldığı kadar giden sevgiliyi ve ya giden eşi geri döndürmek içinde yapılır. Bu sebepler ile yapıldığında ise hazırlanmış sabun bir dere ya da akarsu kenarına bırakılarak falan kişi aşkımdan erisin ve ya eşim geri dönsün diye niyet edilir ve sabun bırakılır.

Büyü yapılan kişi önce psikolojik olarak etkilenmeye başlar, umutsuzluk ve karamsarlık ilk ortaya çıkan durumlar arasında yer alır. Sabun doğal şartlar altında erimeye başladıktan sonra büyü en etkili şekilde kişiyi etkilemeye başlar. Bu büyü öldürmek amacı ile yapılmışsa sabun eridikçe büyü yapılan kişi hastalanacak yatağa düşecek ve bu büyüyü bozacak biri olmadığı sürece , büyü yapılan kişi ölüme mahkum olacaktır. Daha önce de dediğimiz gibi bu büyü kara büyüler arasındadır. Sadece kötü amaçlar ve kişiye zarar vermek için yapılır. Bu büyüyü ise genellikle papazlar yapar.

bir yorum bırakın