RESİMLE AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Büyülerin çok çeşitli ve farklı amaçlar için yapıldığını söylemiştik. Büyüler iyi amaçlar için yapıldığı kadar kötü amaçlar için de yapılmıştır. tarihten bu yana insanlar elde etmek istediklerini elde etmede en kısa yolun büyü olduğuna karar vermiş bu yolu çoğu kez kullanmışlar. Dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmıştır ve bunları yapanların ALLAH A şirk koştuğu kabul edilir. Bunun yanında yine bu büyüleri yapan ve yaptıran dinden çıkmış sayılır. Ancak büyüyü bozdurmanın bir günahı yoktur, büyü vardır ve insanlar tarafından kabul edilmiştir. Yapılan bir büyüyü bozdurmak insana hak tır ifadesi kullanılmıştır. İnsanlar yapılan bir büyü ile yaşadıklarında aslında kendi hayatlarını yaşamamış kabul edilir. Kişi belli etki altına alındığı için büyü yapılan kişi kendi kararları verememiştir. Büyü yolu ile kişinin kendi özgür iradesi elinden alınmış ve etki yüzünden kendi kararlarını vermez hale gelmiş olur. Bu sebepten dolayı büyü yapmak ve yaptırmak günahtır dinimizde.

Büyülerin çok çeşitli amaçlar için yapıldığını söylemiştik. Kişiler bazen bu büyüleri aşk için yaparlar, sevdiklerini elde etmek isterler ama aşkları karşılıksız ise, maalesef çaresizce büyü yolunun kullanmak zorunda kalmışlardır. Aşk için yapılan büyü de diğer büyüler gibi tutabilir. Aşk için yapılan en etkili büyü ise resim ile yapılan aşk büyüleridir. Resim ile yapılan aşk büyülerinde mutlaka büyünün yapılacağı kişinin bir resmi olmalıdır. Büyüyü yapacak kişi iki kişinin resimlerini kullanarak ve bunun yanında yine büyü yapılacak kişiye ait bir eşya ve ya dna sını ifade eden ve gösteren bir şey olmalıdır. Resim ile yapılan aşk büyüsünde gerekli malzemeler kullanıldığında büyü en kısa zamanda mutlaka etkisini göstermeye başlayacaktır. büyüyü yapacak kişi bu iki kişinin resimlerinin üzerine okuma yapacaktır ve yine bir kaç işlemden sonra büyü yapılmış olacaktır.

Büyülerde kişilerin resimleri kullanıldığında bu büyünün etkisini çok fazla arttıracaktır. Bu yüzden resim ile yapılan aşk büyüleri diğer aşk büyülerine oranla her zaman daha etkili olmuş ve sonuçları çok daha kısa zamanda göstermiştir.

bir yorum bırakın