PAPAZ BÜYÜSÜNÜN YAN ETKİLERİ

Papaz büyüleri kara büyüler arasında yer alan bir büyü çeşidi olmakla birlikte oldukça kötü büyülerdir. Bu papaz büyüsü dediğimiz büyü çeşidi sadece zarar vermek ve ya yok etmek için yapılırlar. Bu büyü çeşidi dinimizin uygun görmediği şekillerde yapıldığı için papaz büyüsü adını almıştır. Bir diğer inanca göre ise, bu büyülerin hep papazlar tarafından yapıldığıdır. Papaz büyüleri kötülüğe hizmet ettiği için etki süreleri diğer iyi niyetler ile yapılan ve ak büyü adını alan büyülerden daha kısa sürede etki eder. Nedeni ise bu büyülerin şeytani olması ve kötülüğe hizmet etmesidir.

Papaz büyülerinden olan sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü en tehlikeli büyüler arasında olup yapılması kesinlikle tavsiye edilmez. Sabun büyüsü ölü toprağı büyüsü yapılan kişiyi mezara götürecek kadar etkili büyülerdir. Bu büyüler çok etkili ve kötü büyüler olduğu için çok dikkat edilerek yapılması gereken büyülerdir. Yine adet kanı ile yapılan büyü de papaz büyüleri arasında ilk sırada yer alan bir büyüdür ve çok etkilidir. Bu büyüler büyü yapılan kişiyi tam olarak etkiler. Bu büyünün yapıldığı insanlar öncelikle ruhsal çöküntüler yaşar ve hayattan zevk alamaz hale gelirler. İnsanlardan uzaklaşarak yalnız kalmayı seçerler. Ruhsal çöküntü yaşayan kişiler bir sonra hastalanmaya başlarlar. Sağlıkları bozulur, bunun nedeni ise, büyü yapılan kişilerin iştahları kapanır ve genellikle yemek yemek istemezler. Bunlar gibi çok etkileri sıralayabiliriz.

Her büyünün yapılış amacı ve insanlar üzerindeki etkisi farklıdır. Büyü yapıldığında büyü yapılan kişiye negatif enerji gönderilir. Bu yüzden yapılan büyüden kötü etkilenmeler gerçekleşir. Papaz büyüleri her bakımda çıkmayabilir, bu yüzden diğer büyülerden ayrılırlar. Bunlar için özel bakımlar yapılmak zorundadır. Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi zarar vermek ve ya yok etmek için yapıldıklarından dolayı her hoca ve ya medyum bu büyüleri yapmak istemeyecektir. Bu yüzden papazlara yaptıranlar çok fazladır. Papaz büyüleri birçok kötü niyetli büyüleri içinde barındırır. Bu büyüler kara büyüler arasında yer almaktadır ve yine papaz büyülerinin etkilerinin çok olduğunu unutmamak gerekir.

bir yorum bırakın