PAPAZ BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ NELERDİR?

Büyü çeşitleri içinde papaz büyüsü dediğimiz bir çeşiti vardır. Bu büyüye papaz büyüsü denmesinin iki sebebi vardır. Bunlardan birincisi, papaz büyüsünün papazlar tarafından yapıldığı, diğeri ise dinimizce caiz olmayan yollardan yapıldığı için böyle denmektedir. Papaz büyüleri genel olarak bağlama için yapılan büyülerdir. Bu büyü de dinimizce caiz görülmeyen kadının adet kanı ve erkeğin menisi kullanılmaktadır. bu yüzden pek te hoş karşılanmayan büyü çeşitlerindendir. Bu büyüler papazlar tarafından yapıldığı için papaz büyüsü denmektedir. Papaz büyüsünü bu denli özel kılan özelliği ise çok etkili ve etkisinin çok çabuk bir sürede görülmesidir. Bu büyüyü yapmak hiç kolay değildir ve aynı zamanda bozulması da kolay olmayacaktır. Bu büyüyü bir papaz yapmış dahi olsa alanında çok iyi olan bir medyum ve ya hoca bu büyüyü bozabilir. Büyüyü papaz yaptı ve ancak papazlar bozabilir inancı çok yaygındır ancak bu yanlış bir inanç olmaktan öteye geçmemektedir.

Papaz büyüsü ile bağlama yapılan bir kişi bu büyüden çok çabuk etkilenecektir. Kişi kendi iradesi ile edemeyecektir. Bağlandığı kişiye karşı elinden olmadan yoğun duygulara kapılacak ve onun etkisinden kurtulamayacaktır. Kendi iradesi elinde olmadığı için bu duygulara karşı koyamayacak durumda olacaktır. Bu büyü birini kendine bağlamak için yapılır ve ya giden bir sevgiliyi ya da eşi geri döndürmek için yapılır. Bunlar dışında bir diğer yapılma sebebi ise , eşini evine ve kendine bağlı bir kişi haline getirmek için yapılır. Kişi kendisinde olan ani değişimleri kendi fark edemeyecektir, çevresi uyarsa dahi kendisi buna karşı çıkacaktır. Kendisine büyü yapıldığını hiçbir zaman anlayamaz.

Bu büyülerin bakım sırasında görünememesi bir diğer özelliği arasındadır. Kendisine bir büyü yapıldığını düşünerek bir hocaya gitse bile bunu öğrenemeyecektir. Bunun çözülmesi için alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım isteyerek bu durumdan kurtulmak mümkündür. Alanında uzman olmayan bir hocaya gidildiğinde hoca bu büyüyü çözemeyecektir. Bu sebepten dolayı alanında uzman bir medyumdan yardım almak en doğru karar olacaktır.

bir yorum bırakın