PAPAZ BÜYÜSÜ NE DEMEKTİR?

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyüyü açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak daha doğru olacaktır. Büyü dediğimiz kavram tarihten bu yana insanların elde edemedikleri her şeyi doğa üstü güçler kullanarak elde etmek çabası diyebilir. Büyüler çok çeşitli olmakla birlikte her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi farklıdır. Her büyü farklı amaçlara hizmet etmektedir. Bazı büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler tamamen zarar verme amacı işle yapılırlar. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmışlardır. Kara büyüler ak büyülere göre daha kısa sürede etki eder ve büyü yapılan kişiyi çok daha fazla etkiler. Bunun nedeni ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım eder ve insanları kendi tarafına çekmeye çalışır.

Papaz büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan büyülerdir. Papaz büyülerine dair iki inanç vardır. Biri papaz büyülerini ancak bir papaz yapar ve bozar inancı , diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığından dolayı sadece papazların yaptığıdır. Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapıldığından dinini yaşayan insanların bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri hayvan uvuzları kullanılarak yapıldığı gibi kadının adet kanı kullanılarak ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir. Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabildiği gibi bir erkeğin kendisine bağlamak istediği kadın içinde yapılabilir. Bu büyü çok etkili bir büyüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona adar. Bu büyü yüzünden bir çok yuvanın yıkıldığı bilinmektedir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Yapılan papaz büyülerini sadece bir papaz bozabilir inancı çok yanlıştır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa bile bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü çok rahat bir şekilde çözebilir.

bir yorum bırakın