PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Papaz büyüleri çok etkili büyüler olup sonuçları çok kısa zamanda alınabilecek büyülerdir. Bu büyülerin amacı giden birini geri getirmek ve ya birini kendine bağlamak için yapılır. Bu büyü yapılırken bir papaz dan yardım alınır. Bunları bir hocanın yapmamasının nedeni, dinimizce caiz olmayan şekillerde yapılması hocaların yapmak istememesine neden olmuştur. Bu yüzden bunlara papaz büyüsü adı verilmiştir. Yalnız bir papazın bu büyüyü yapmış olması bu büyünün sadece papazlar tarafından bozulacak anlamına gelmemektedir. Papazın yaptığı bir büyüyü alanında uzman medyum ve ya hoca çözebilmektedir. Bazı hocalarda bir büyüyü çözemediğinde papaz büyüsü yapılmış diyerek işin içinden sıyrılmışlardır. Papaz büyüleri kadının adet kanından ve ya erkeğin menisi kullanılarak yapılmaktadır ve bu durum dinimizce uygun görülmemektedir.

Papaz büyüsünün yapıldığı kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecek duruma gelecektir. Duygu yoğunluklarını çok ani yaşayacaktır ancak bu değişikliği kendisi fark edemeyecektir. Çevresi tarafından fark edilip uyarsalar dahi kendisi bu düşüncelere karşı çıkarak duygularına yenilecektir. Bu büyünün etkisiyle bağlandığı kişinin sözünden çıkmayacak ve ona karşı zaafları olacaktır. Bu yüzden bu büyü çok etkili büyüler arasındadır. Bu büyüden kurtulmak için mutlaka alanında çok iyi olan bir medyum dan ve ya hocadan yardım almak gerekecektir. Bu büyü bozmak kolay olmadığı gibi biraz masraflı olacaktır. Bu büyüler bozulurken hayvan uvuzları ve çeşitli bitkiler kullanarak yapılır. Büyü bozulurken bu malzemeler olmadan yapmak mümkün değildir. Bu büyünün etkileri iyi bakım ve çalışma sonrasında iki haftalık bir süre içinde etkisini gösterecektir. Büyünün bozulduğunu anlayan kişi tekrar bu büyüyü yaptırabilir. Bu bozulan büyünün kendisini tekrarladığı anlamına gelmez. Yeni bir büyü yapıldığı için bu durum oluşur.

Bu büyüden kurtulmak için ve tekrar böyle bir büyü ile karşılaşmamak için büyü bozulduktan sonra kişiye bir koruma vefki yapılması en doğrusu olacaktır. Bu şekilde büyülere karşı bir koruması olacak ve yapılan büyülerden etkilenmeyecektir. Bu büyüden kurtulmak isteyen kişi mutlaka alanından uzman birinden yardım almak zorundadır, diğer türlü kurtulmak mümkün değildir.

bir yorum bırakın