PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLGİLER

Papa büyüsü ile ilgili halk arasında yaygın olan iki inanç çeşidi vardır, biri bu büyüyü sadece papazların yaptığı, diğeri ise, bu büyünün kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisinden yapıldığıdır. Aslına bakacak olursak bunlar yanlış eksik bilgiler ve inançlar değil ancak eksik bir bilgi ve inanıştır. Papaz büyülerini genellikle papazların yaptığıdır. Papaz büyüsü ismini almasının nedenini açıklarsak eğer, bu büyülerin dinimizce uygun olmayan yol ve yöntemler ile yapılmasından kaynaklanır. Kadının aybaşı kanı ve ya erkeğin menisi dışında kullanılan başka malzemelerde vardır ve yine bu malzemeler dinimizce hiç uygun değildir. Havyan uvuzları da yine bu büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler dahilindedir.

Papaz büyüleri kötü amaçlara hizmet eder ve dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanılır, bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu büyüleri yapmak istemez ve bu durumda papazlar devreye girer, papaz büyüleri insanları ayırmak, düşmanlık etmek, kişiyi bunalıma sokmak ya da ortadan yok etmek için yapılabilirler. Papaz büyüsü çok zahmetli ve çok etkili büyülerdir. Kadının aybaşı kanından ya da erkeğin menisinden yapılan büyüler elbette bağlama büyüleridir. Kadının aybaşı kullanılarak yapılan papaz büyüsünde ,büyü yapılan erkek bir anda büyü yaptıran kadını çok düşünmeye başlar ve o kadından başkasını gözü görmez, sürekli o kadını görmek ve yine o kadın ile vakit geçirmek ister. Erkek bu kadın olmadan yaşayamaz duruma gelir. Kadınlar bunu eşlerine ve ya elde edemedikleri erkeklere yaparlar. Bu büyü ile kadın ölene kadar erkeği kendine bağlamış olur. Yine çok etkili olan papaz büyüsü, ölü toprağı büyüsüdür. Bu büyü yapılırken ölünün toprağı ile yapılır. Kişiyi yok etmek için yapılan bir büyüdü çeşidi olup çok etkilidir.

Papaz büyülerinin bir diğer özelliği de, her bakımda çıkmamalardır. Bunun için hoca ve medyumlar özel bakımlar ile görebilirler. Bir diğer yanlış inanç ve düşünce ise, bir papaz büyüsünü yine ancak bir papaz çözebilir. Böyle bir şey tabiki yoktur, alanında iyi olan hoca ve medyum papaz büyülerini çok rahat çözebilir. Bu yüzden alanında uzman birinden yardım almak en doğrusu olacaktır.

bir yorum bırakın