PAPAZ BÜYÜSÜ BOZULUR MU?

Büyü türleri çok fazla ve çeşitlidir ancak niyetlerine göre iki ye ayrılırlar. Kimseye zarar vermeden ve sadece hayırlı olacak işler için yapılan büyülere ak büyü adı verilmiştir. Bir diğer büyü türü ise tamamen zarar vermek amaçlı yapılır, kötü amaçlara hizmet ettiği için kara büyü adını almışlardır. Papaz büyüsü ise pek tavsiye edilmeyen, dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanıldığından pek uygun görülmeyen bir büyü türüdür.

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü en tehlikeli büyüler arasında yer alır. Etkileri ise hızlı bir şekilde görülmektedir, büyü yapıldıktan sonra kişi ani duygu patlamaları yaşar ve büyünün etkisine girerler. Kişi istesene de istemese de büyünün etkisi ile hareket eder. Bu büyü türünü papazlar yaparlar, hocaların yapmama nedeni ise, çoğunlukla dinimizce uygun olmadığı ve kullanılan malzemeler yüzündendir. Papazlar bu büyüleri yaparken hayvan uvuzlarından bir kanının adet kanına varana kadar birçok uygun olmayan yöntemler kullanmaktadır. Büyülerin yapımı kadar bozulması da masraf ve beceri gerektirir. Papaz büyülerinin bazıları ise kilise de yapılır, yine bozulması için bu mekanlar kullanılır. Halk arasında bu büyünün yapılması ve bozulması sadece papazlar tarafından yapılabilir inancı vardır ama bu inanış yanlıştır. Bu büyüleri her hoca ve ya medyum yapmasa da bu büyüleri yapan medyumlar vardır, bu medyumlar alanında uzman kişilerdir ve yaptıkları işte çok başarılıdırlar.

Papaz büyüleri bir papaz tarafından yapılmış olsa da alanında uzman ve başarılı bir medyum ve ya hoca dan yardım alarak bu büyüden kurtulmaları mümkündür. Büyü yapılan kişi büyüden kurtulmak istiyor ise, başarılı işini iyi yapabilen bir medyum ile bu büyünün etkisinden kurtulabilir. Büyünün kendisini tekrar etme durumu olmadığı için büyü bozulduğunda büyü yapılan kişi normal haline dönecektir. Yalnız bu büyünün bozulma aşaması oldukça masraflı ve gerekli işlemleri bulunur. Bu yüzden büyü yapılan kişinin doğru medyum ya da hocayı bulması gerekir. bulamadığı taktirde, hem zamanı hem de yaptığı masraflar boşa gidecektir. Bu sebepten dolayı bu büyü bozdurmak için iyi medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

bir yorum bırakın