ÖLÜM BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Öldürme büyüleri kara büyüler arasında bulunan en kötü büyülerdir ve yapılası zordur, bunları papazlar yapmakta. Öldürmek için yapılan büyüler birden fazla durumdadır. Bu büyülerden biri de sabun büyüsü olup bu büyü kişinin ölümü ile sonuçlanan bir büyüdür. Kara büyü olan ve halk arasında Sabun büyüsü olarak bilinen bu büyü türü kötülük için yapılan büyülerin en etkili olanlarından ve çözülmesi çok zor olan bir büyüdür. Sabun büyüsü çok eski dönemlerden günümüze kadar yapılmaktan vazgeçilmeyen büyüler arasında yer almıştır, sadece kötülüğe hizmet eden en etkili kara büyüler arasında yerini alır. Bir insana sadece zarar vermek, ölüme sürüklemek, akıl sağlığı ile oynamak başlıca etkileridir.

Sabun büyüs bir kişinin düşman olarak gördüğü ve zarar vermek istediği insan için ve kişinin ölmesini istediği için yapılmasında amaç sadece o insanı yok etmek ve ya zarar görmesini bu büyü ile sağlar. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için her hocanın ve ya medyumun yapacağı bir büyü değil. Sabun büyüsü hazırlanma ve masraf bakımından masrafsız ve kolay gibi görünse de aslında zordur. Çünkü, sabun dediğimiz malzeme dışarıda yani marketlerde satılan sabunlardan değil. Özel sabunlar olup her yerde bulunmaz. Bu kara büyü de sabuna iğneler batırılır dualar okunur ve her duanın ayrı bir anlamı ve amacı olur, işlemlerden sonra isim yazılır ve son dua okunduktan sonra bir kuyuya ve ya bir toprağa gömülerek büyü aktif hale gelir. Bu büyü zarar vermek kişiyi öldürmek amacı ile yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya da giden eşi geri döndürmek içinde yapılan bir büyüdür. Bunda ise hazırlanmış sabun bir dere ya da akarsu kenarına bırakılarak falan kişi aşkımdan erisin ve ya eşim geri dönsün diye niyet edilerek sabun bırakılır.

Büyü yapılan kişi önce psikolojik etkilenir, umutsuzluk ve karamsarlık ilk ortaya çıkan durumlar arasında yer alır. Sabun doğal şartlar altında erimeye başlamasından sonra büyü en etkili şekilde kişiyi etkiler. Bu büyü öldürmek ve yok etmek amacı ile yapılmışsa sabun eridikçe büyü yapılan kişi hastalanarak yatağa düşer vebüyü yapılan kişi ölüme mahkum olur.

bir yorum bırakın