ÖLÜM BÜYÜLERİ

Kötülük ve öldürmek adına yapılabilen çok fazla büyü vardır, kişinin zarar verme amacına göre farklılık gösteren büyüler olur. Bu büyülerde amaç yalnızca zarar vermek ve kötülük yapmaktır. Bunlardan biri de evlenememe büyüsüdür. Evlenememe büyüsü adından da anlaşılacağı gibi bir kişinin evlenmesini engellemek ve bununla birlikte kısmetlerini kapatmak için yapılan bir büyü. Büyüler ise çok çeşitli olup kısmet kapatma büyüsü olarak ta bilinir. Kişinin ölümü ile sonuçlanabilen Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve bunun nedeni ise kötü amaçlara hizmet etmesinden kaynaklanır.

Kimi insanların kısmetleri bir takım işlemlerden yüzünden kapalı olur. Bu duruma bazen bir büyü engel olurken bazen de bir cin musallatından kaynaklanabiliyor olabilir. Bunların hiç biri yok ise, kişinin yıldız düşüklüğü olabilir. Bunların cevabını kişi kendisine bir bakım yaptırmadan öğrenmesi mümkün değildir, bu yüzden ve böyle bir durumdan şüphelenen bir kişi kendisine bir bakım yaptırarak üzerinde her ne var ise öncelikle bunu öğrenir. Kişinin üzerinde bir büyü var ise kişi bu büyüden kurtulmadan normal hayatına dönemez zaten ve büyü bozulmadığı sürece büyünün etkisi devam eder ve ölüm aşamasına bile gelebilir. Kişinin üzerinde bir büyü yok ama evlenemiyor ise bu kişiye bir cin de musallat olmuş olabilir ve böyle bir durumda kişi musallat olan cinden kurtulması gerekmekte. bunların hepsinin bilgisi kişi bir bakımın ardından öğrenabilir. Kişiye yapılan bir kötü büyü var ise, kişi bu durumda zaten evlenemez ve hayatına kimi alırsa alsın hiçbir şey yolunda gitmez ve yine olumsuz olan her şey devam eder. Bu büyüden kurtulması gerek. gideceği uzman bir hoca ve ya medyum böyle bir büyüyü rahatlıkla çözebilir. Uzman kişi ölüme neden olabilecek kara büyüyü bozduktan sonra kişinin hayatı normale döner elbette. Yapılan büyülerde kişilerin yıldızı sıfıra düşürülür, uzman kişi büyü yapılan kişinin yıldızını da yükselmesi gerekir.

Ölüm büyüleri kara büyüler arasında yer alan büyülerdir. Bu büyüleri hoca ve medyumlar pek yapmak istemez ve böyle bir durumda kişiler papazlara gider ve bu büyüyü papazlara yaptırırlar. Papazların yaptığı büyüler, papaz büyüsü olarak bilinir.

bir yorum bırakın