ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

Elbette herkesin büyü yapa bilmesi mümkün değildir. Her işin bir uzmanlığı var ise ,bu işin de uzmanları elbette vardır. Büyü yapmak yalnızca gerekli malzemeleri bularak okuyarak yapılamaz, her hocanın kendine göre bir yapışı ve dualama yöntemi bulunur. Hocalara ve ya medyumlara yardım edenler vardır ve bu yardım edenler bu dünyadan ya da bu boyuttan olmayan desek daha doğru olur .cin dediğimiz ateşten yaratılmış bedensiz varlıkların yaşadığı alemden yardım ve destek alırlar. Hocalar ve ya medyumlar bu alemdeki cinler ile dostluk kurarlar, onlar ile dostluk kurduktan sonra büyüler için onları kullanırlar. Özellikle bakım yapılırken onların alemi ile iletişim kurularak bakım yapılan kişi hakkında bilgi alırlar ve yapılacak bir işlem var ise bu varlıklar hocalara ve ya medyumlara söyleyerek işlemleri hayata geçirilir.

Yukarıdaki açıklamalar ışığından her insanın büyü yapmasının mümkün olmayacağı gayet açıktır. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıkların insanlar üzerindeki etkisini bilmeyen kimse yoktur. Onlar farklı bir boyutta ve zamanda yaşadıkları için onlar ile iletişime geçmek oldukça zordur ve yine her insanın bunu yapabilmesi mümkün olmaz. Bunların yanı sıra her büyü farklı yapılır, büyünün en kolay yapılanı bile uzmanlık gerektirir. Diyelim ki, sıradan bir insan büyü yapmaya çalıştı ve kendince büyü malzemelerini ve dualarını buldu , bu büyüyü yaparken dikkat etmesi gereken şeyleri bilmeden büyüyü yaptı ama bunu yapan kişi zararlı çıkacaktır, bunun sebebi ise, büyü yanlış tutabilir ve çok farklı etkileri olabilir, ya da büyü hiçbir şekilde tutmayabilir ve kişi harcadığı masraf ile yine zarara girmiş olur. Bu yüzden sıradan normal insanların büyü yapması mümkün değildir.

Ölü toprağı büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin evine ve ya başka bir yer seçilerek mezardan alınan ölü toprağı o yere serpilir, bu işlem yapıldıktan sonra kişinin bütün düzeni alt üst olmaya başlar ve büyü her kime yapılırsa o kişinin hayatı tersine döner ve aynı zamanda zor bir hayat yaşamaya başlarlar ve bu büyü çok etkili bir büyüdür.

bir yorum bırakın