Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Ferhat - ANTALYA

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar arkadaşlar, benim adım, Ferhat. Üniversiteye gittim ve orada bir kız ile tanıştım ve sevgili oldum. Güzel bir ilişkimiz vardı, ikimizde artık ciddi düşünüyorduk ve 1 sene sonra evlendik. Ben ona deliler gibi aşığım ve ondan kopamıyorum. Evliliğimizin 3. Senesinde eşimin beni aldattığını düşünmeye başladım, buna sebebim, eşimin bana karşı ilgisi azaldı, arkadaşlarıma falan gidiyorum diyerek evden çıkması ve en son üzerine sinen erkek parfümü kokusundan dolayı gözlemlemeye başladım. Tahminimde yanılmamışım, eşimi başka bir adamın yanında gördüm ve o an için dünyam yıkıldı. Canımdan çok sevdiğim kadın beni aldatıyordu, dayanamayıp eve gittim ve gelmesini bekledim. Ondan boşanmayı düşündüm fakat daha 1 yaşında bir kızımız vardı, onun annesiz ya da babasız büyümesine gönlüm razı olmadı. Ama beni aldatan kadına da ne kadar güvenebilirdim ki. İlk önce soru sorarak onu telaşlandırmaya çalıştım ve bu şekilde engelleye bileceğimi düşündüm. İlk zamanlar durdu ve tekrardan o adamın yanında eşimi gördüm. Artık canıma tak etti, onu çocuğum için tekrardan kendime aşık etmeyi düşündüm ve uzunca bir araştırma yaptım. Fakat nafile yaptığım araştırmalarda bir sonuç elde edemedim, çünkü, bu işlerdeki insanların çoğu, dolandırıcı, ya da ulaşılması mümkün olmayan kişilerdi. Sonradan bir tanıdığım vasıtası ile bu hocayı buldum ve hızlıca yanına gittim. Hoca benimle güzelce ilgilendi, hiç sorularımı yanıtsız bırakmıyor, her soruma mantıklı cevaplar veriyordu, hocanın bu bilgilerinden dolayı ona olan güvenim daha da arttı. Hoca benim ve eşimin hakkında bilgiler aldı ve tekrardan onu bana aşık etti. Arkadaşlar sizlerde gönül rahatlığı ile hocaya inanıp, güvenebilirsiniz. Allah sizden razı olsun hocam, lütfen hakkınızı helal edin, sayenizde iyi bir yuvamız var ve çocuğumuz anne veya babasından mahrum kalmadan büyüyor.
14-08-2022

   Ömer - AFYON

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba, benim adım, Ömer. Şu anda yaşım 28 ve liseden beri bir arkadaşım var. Onunla kardeşten daha yakınız, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez sözünü gerçekten yaşıyoruz. Arkadaşımla aynı evde kalıyoruz ve ikimizde bekarız. Bir gün arkadaşlarla gezmeye gitmiştik ve arkadaşım bir kız ile tanıştı. Biraz konuştular ve numaradır, sosyal medyadan birbirlerini eklemedir vakit geçti ve oradan ayrıldık. Ondan 2-3 ay sonra bunlar sevgili oldular ve 2 sene sürdü. Fakat kız, arkadaşıma biraz soğuk davranmaya başladı ve bizim yanımıza gelmez oldu. Arkadaşım onu resmen canından çok seviyordu ve kimseye bir şey söyletmiyordu, Arkadaşıma sevgilisinin onu aldatma ihtimali ola bileceğini söyledim, fakat o beni yanlış anladı. Çaresiz kızı takip etmek zorunda kaldım, kızın arkadaşımı aldatmasına müsaade edemez, arkadaşıma bu kötülüğü yapmasına izin veremezdim, kardeşten yakınız ve birbirimize her konuda güveniriz, fakat kız yüzünden bir ara aramız açılıyordu bu yüzden daha da şüphelendim ve gözlemeye başladım. Birkaç gün sonra yanılmadığımı anladım, gerçekten de kız, arkadaşımı aldatıyordu. Bunu onunla konuştum ve beni yakın olduğumuz için bildiği bilgilerimi paylaşmak ile tehdit etti. Bu sırada arkadaşıma aldatıldığını göstermek için telefonumun kayıtta olduğu aklıma geldi ve konuyu bir şekilde kapatıp oradan ayrıldım. Arkadaşıma bu kaydı gösterdiğim zaman suçu bende buldu ve kıza göstermesi gereken tepkiyi bana gösterdi. Ben buna şaşırdım ve aklıma büyü ola bileceği geldi ve kısa bir araştırmadan sonra bu hocayı buldum, yanına gittim ve konuştuk. Arkadaşım ile o kız hakkında benden bilgi aldı ve gerçekten de büyü varmış ve hoca bunu bozdu. Arkadaşlar sizlerde rahatlıkla güvene bilirsiniz, hoca işini dürüstçe ve çok iyi yapıyor, güvenilir birisi. Sadece büyü bozma değil büyüde yapıyor, Sizlerde işinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.
30-06-2022

   Güler - ISPARTA

Konu:Evlilik Büyüsü

Tüm umutlarımın bittiği noktada tacettin hoca lile tnaıştım bir çok hocaya gittim ama bir türlü üzerimde bulunan büyü konusunda bana yardımcı olamamışlardı. Ama tacettin hocam kısa bir zaman içinde üzerimde yapılan büyünün etkisini yok ederek kısmetimin açılmasına vesile oldunuz ne diyim gerçekten çok iyi bir insansınız. Allah sizin gibi insanlara karşılaştırsın iyi niyetli insanları. Açıkça bu yorumu yapmakta çok geç kalmış olabilirim ama belki gerçek bir medyum arayışında olan kişilerin sizinle tanışmasına vesile olurum diye yazdım bu yazımı. Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır Allah senden razı olsun
30-06-2022

   Murat - ADANA

Konu:Bağlama Büyüsü

hocam size ne kadar teşekkür etsem ne desem az gelir inanın beni sevdiğim insanla yeniden yana yana getirerek aramızda kopuklukları bağlama büyüsü ile güçlenmdirdin ya allah ne muradınız varsa versin. Ben hiç inanmamıştım bir çok medyumdan sonra sizin de açıkcası sadece paramı alacağınızı düşünmüştüm ama siz aksini orta çıkardınız demek ki gerçek sizin gbi uzman medyumlarda varmış çok teşekkür ederim size hocam
02-06-2022

   Fatma - BURDUR

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Kızıma çok çektirecek olduğuna emin olduğum bir kaynana adayı vardı. Mutsuz olacaklardı, biliyordum ve ona büyü yaptırarak kızımla onun oğlunun ayrılmasını sağlamam gerekiyordu. Evet, ilk bakışta bu söylediğimden dolayı beni kötü biri olarak değerlendireceksiniz. Ama hayır, hocam da biliyor ben sadece evladını düşünen bir anneyim, onun mutlu olacağını bilseydim ona büyü yaptırarak çifte günaha girer miydim hiç? Buraya beni eleştirin ya da kötüleyin diye yazmadım, buraya sadece sizin de derdiniz varsa sahtekâr insanlara bel bağlamak yerine doğru düzgün aklı mantığı ilmi büyük düşünceleri güçlü bir hocadan yardım alın diye yazdım. Siz olmasaydınız ve benim yolumu aydınlatmasaydınız hem evladımın hayatını kontrol altında tutamazdım hem de param çar çur olur giderdi boş yere, boş insanların sahte vaatlerine kanarak. Günümüzde insanlar o kadar yalancı ve dolandırıcı ki, bunca güzel yorum bile artık insanları şüpheye düşürüyor. Oysa değil, denedim ve o şüpheyi ilk anlarda ben de yaşadım, biri hakkında hiç mi kötü konuşulmaz dedim. Yok arkadaşlar, görüp görebileceğiniz en temiz çalışan, en ilmi güçlü en sevilen medyumlardan biri hocamız. Bir kere paranızı düşünüyor, zor durumda olduğunuzun farkında ve asla danışanını kullanmayı amaçlamıyor. Sizce bu mükemmel değil mi? Uzun lafın kısası olumlu sonuç alan bir danışan olarak hem duygularımı aktarmak hem de teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun derdime deva oldunuz.
02-06-2022

   Cemil - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiğim kızı almamın tek yolu büyüydü. Kahretsin ki başka çarem yoktu, hem de benim gibi hacılara hocalara güvenilmemesi gereken bir adam konuysa. Sevdiğim kız ailesinin zoruyla zengin bir adama veriliyordu, Nazlı’m mutsuzdu ama onun mutlu olup olmamasını önemseyen de yoktu. Nazlı bir mucize arayıp duruyor ve ben de kendimi adeta kahrediyordum elimden bir şey gelmediği için. Sonunda ablamın önerisiyle bu hocayı buldum, ablamla enişteme yapılan bir işlem mi ne varmış, benim kafam pek basmaz bu tür şeylere, aşk işte adama neler yaptırıyor. Hocayı aradığımda böyle kelli felli, değişik biri beklerken modern tarzda birine denk gelince başta bir güvensiz hissetmiştim. Ama ablam aşırı derecede güveniyordu, ek araştırmaya gerek duymadan anlattım derdimi ve bekledim bize bir çare olmasını. Hocam zengin adamın aklından Nazlı’yı silmek için bir ayırma büyüsü işlemi yapılması gerektiğini uygun buldu. Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecekti, benim yapmam gereken tek şey bu ilmi büyük şahsın tüm dediklerini eksiksiz yapmaktı. Sorgulamadım, o biliyorsa bir bildiği mutlaka olmalıydı. Denilenleri harfiyen yaptım, sonunda Nazlı kurtuldu. Sevdiğim kadınla bir hafta sonra nikahım var, ona ulaşmak için elin gereksizini ortadan büyüyle kaldırmam gerekeceğini bana oturup söyleseler inanmazdım. Temiz iş oldu, bu kulunuz size duacı hocam. Allah sizden gani gani razı olsun, ne muradınız varsa versin.
29-05-2022

   Selin - KIRIKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben anneme babama aşık bir çocuğum. Küçüklüğümden bu güne kadar onlardan ayrılmaktan hep korkmuşumdur. Öyle ki parka bile arkadaşlarımla gidemezdim. Ben neredeysem mutlaka onlar da orada olurlardı. Biliyorum bu kadarı abartı ama büyütülmeden kaynaklı bir durum sanırım. Evin nazlı kızı olmanın etkisi büyük anlayacağınız. Her neyse yaşadığım olayı anlatayım en iyisi. Dünyanın en mutlu ailelerinden birine sahiptim. Annemle babam 25 yıldır evli olmalarına rağmen birbirlerine olan sevgileri bir an olsun azalmamıştı 2 yıl öncesine kadar.2 yıl önce sudan bahanelerle başlayan kavgalar yüzünden kısa sürede boşanma noktasına geldiler. Resmen dünyan yıkıldı. İkisini de öyle seviyordum ki ayrıldıklarını düşünmek bile bana acı veriyordu. Kısa sürede hayattan keyif almamaya başladım. Ders konusundaki tüm motivasyonum düştü. Bu halimi fark eden kardeşim gibi sevdiğim saneme açtım durumu. Ne yapacağımı bilemez halde ağlarken bana Deste hocadan bahsetti. İnternetteki iletişim bilgileri üzerinden konuşmaya başladık. Kendisine ailemi ne kadar sevdiğimden bahsettim. Ayrılmalarını istemediğimi anlattım. Beni anlayışlı bir şekilde dinledikten sonra onları yeniden bir aile yapmak için bağlama büyüsü yapacağını anlattı. Bunun için ne yapmamız gerektiği hakkında bilgi verdi. Benim de onayımla çalışmalara başladık. Gereken dualar, tılsımlar hazırlandı. 1 aydan kısa bir sürede ailem eski huzurlu günlerine geri döndü. Şükürler olsun yine hep bir aradayız. Hocam olmasaydı bu günler ancak rüya olabilirdi. Kendisine sizin de yanınızda çok teşekkür ediyorum. Hocamızı kesinlikle tavsiye ederim.
29-05-2022

   Asiye - MANİSA

Konu:Bağlama Büyüsü

Sizlere İstanbul’dan yazıyorum. Ben evlendikten 10 yıl sonra bin bir zorlukla anne olan, çocuğu için ölecek bir kadınım. Yanlış anlaşılmasın her kesin çocuğu kendisi için değerli elbette. Ama zor bulunanın değeri her zaman başka oluyor. Bir sürü tedaviden sonra 34 yaşında anne olabildim. Şuan 45 yaşındayım. Sanırım tek çocuk olmasından dolayı oğlumu çok fazla şımarttım. Ne isterse yapılmasının verdiği rahatlığı yakaladığı için okula başladığı andan itibaren dersleri umursamayan, sorumsuz bir çocuk oldu. Arkadaşları okumaya başladığında benimki daha harflerin yarısına gelememişti düşünün. Özel öğretmen tuttum, ödüller vererek ders yaptırmaya çalıştım ama nafile. Gün geçtikçe okuldan soğuması bir yana, hareketleri de değişmeye başladı. Dersin adı geçtiğinde hırçınlaşmaya başladı. Her gün öğretmeninden şikayet almaktan bıkkınlık geldi. Ne yapacağımı bilemez haldeyken kayın validemin de ısrarı ile derslerine bağlansın diye büyü yaptırmaya karar verdik. Araştırdık soruşturduk hocamızı bulduk. Kendini hoca diye tanıtan diğerlerinin aksine önceliği sorunu çözmeye verdi. Bu da içimi rahatlattı açıkçası. Benden istedikleri materyalleri teslim eder etmez çalışmalara başladık. ne zaman kafama bir şey takılsa istediğim an hocama sorabildim. Sabrıyla, ilmiyle bana çok destek oldu. Kısa bir süre sonra oğlum derslerine sıkı sıkı sarılmaya başladı. Şimdi öğretmeni de ben de çok mutluyuz. Arkadaşlarına yetişti, artık ben yapma biraz dinlen dediğimde bana kızıyor. allah hocamızı başımızdan eksik etmesin.
29-05-2022

   mert - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Adım mert. Size anlatacağım olayı belki bir başkası yapsaydı ciddi tepki verebilirdim. Ama insan sevdiği zaman maalesef hiçbir şeyi gözü görmüyor. Küçük yaşta görücü usulü ile evlendirildim. Sevgi nedir bilmeden, aileler olacak dedi ve evlendik. Bu evliliğin en güzel hediyesi olan dünya güzeli kızım Rüya oldu. Onun için evliliği sürdürmeye çalıştıysam da bir süre sonra başaramayacağımı anladım ve kızım 2 yaşındayken ayrıldık. Anne çocuğu istemediği için velayetini ben aldım. Ancak zaman geçtikçe hem kızıma iyi bir anne, hem de aşık olabileceğim bir kadının hasretini çekmeye başladım. Ayrıldıktan 3 yıl sonra bir kadınla tanıştım. Simay, benim mutluluk nedenim oldu. Onu her gördüğümde aşkın ne olduğunu tekrar hissediyordum. İster kaybetme korkusu deyin, ister yalancı taktir sizin ama, ona kızımdan uzun süre bahsedemedim. Evlenme kararı aldıktan sonra tüm cesaretimi toplayıp anlattım fakat maalesef kızımı kabul edemeyeceğini söyledi. Darmadağın olmuştum. Sevdiğim kadını kaybedemezdim. 2 arada kalmak derler ya aynen o durumdaydım. Tam bu anlardan birinde arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamı tanıdım. Başımdan geçenleri anlattım. Çok içten, anaç bir insan. En ince ayrıntısına kadar başımdan geçenleri anlattırıp Beni uzun uzun dinledi. Bağlama büyüsü ile sevgilimi kızıma bağlamaya karar verdik. Zaman kaybetmeden işlemlere başladık. Kısa sürede kızım ile sevgilimin arası düzeldi. Artık oda kızımı en az benim kadar seviyordu. Allah hocamın ne muradı varsa versin.
29-05-2022

   Melis - ANTALYA

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar. Adım Melis. Yaşadığım olay bundan 3 yıl önce gerçekleşti. Şuan 25 yaşındayım. Şu anki eşimle 5 yıl sevgili kaldık. Adı Ahmet. Bu sürecin ikinci yılında saçma sapan sebeplerle tartışmaya başladık. Olaylar öyle bir hale geldi ki artık kontrol edemiyordum. Birbirimizden kopmak üzereydik. Ben ayrılmamak için saçma sapan şeyler yapıyor; kendimden tamamen uzaklaştırıyordum. Ne yapacağımı düşündüğüm bir gün internette boş boş dolaşırken bir korku hikayesine rastladım. Açıkçası oldukça ilgimi çekti. Orada büyü olayını öğrendim. Biraz daha araştırdığımda bağlama büyüsünü buldum. İçime bir anda umut doldu. Bu sayede sevgilimi geri kazanabilirdim. Uzun uzun araştırdıktan sonra pek çok hocayla görüştüm. Ancak hepsinin önceliği paraydı. İç sezilerime güvenirim. Hiçbiri bana samimi gelmedi. İyice umudumu kaybetmişken internette hocamızla karşılaştım. Kısa bir telefon görüşmesi yaptık. Sesini ilk duyduğumda içim ısındı. Diğerleri gibi ilk önce paradan bahsetmeden beni dinledi. Sorunumla kendi sorunu gibi ilgilendi. Neler yapmam gerektiğini, nelere ihtiyacımız olduğunu ayrıntılı şekilde anlattıktan sonra hemen işlemlere başladık. Söylediklerini harfi harfine yapmaya başlamamın üzerinden 2 hafta geçmişti ki Ahmet’ten mesaj aldım. Benimle buluşmak istediğini yazmıştı. Görüştüğümüzde beni özlediğinden, bensiz yapamadığından bahsetti. Hocam sayesinde kaybettiğim mutluluğu yeniden buldum. Allah ondan razı olsun. Hepinize tavsiye ediyorum. Hem insanlığı, hem ilmi çok kuvvetli. Diğerleri ile zaman kaybetmeyin. Hem zamanınıza hem paranıza yazık.
16-05-2022

   Mert Cihan - GÜMÜŞHANE

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Köpek gibi âşık olduğum adam tarafından terk edilmiştim. Gözde ben, onu çok sevmiştim ama o beni bir kadın için terk etmişti. Benim yüreğimdeki kordan onda da olsun istiyordum, detaylı bir araştırmaya başladım. Hocamızı internetteki hakkında yapılan güzel yorumlar sayesinde tanımıştım. Dehşet bilgili ve mükemmel bir insan olmalıydı, bir sürü danışan nasıl olur da hakkında güzel yorumlar yapardı eğer öyle olmasaydı? Öyleymiş. Hocam seni tanıdığımda hissettiğim o güven duygusu her gün katlanarak devam etti, her gün Allah şahit ki içimdeki alevi söndürdüğün için minnettar kaldım sana. Uğrunda beni terk ettiği o kadından ayıracaktım sevgilimi. Hocamız başta bu işlemin çok acı sonuçlar getirebileceğini söyledi, ama gözüm dönmüştü bir kere. Hocamızla birlikte işleme başladık. Gidişat hakkında hiçbir bilgim yoktu, işlem sonuçlanana kadar sabırla bekledim, tüm talimatlara uydum. Sonunda hocam artık bittiğini, planladığımız gibi işlemden sonuç alıp almadığımızı sordu. Bilmiyordum, stresliydim. Bir ortak arkadaşımızla laf arasında konuşurken öğrendiklerimle kendime gelebildim ancak. Bana yaptıklarının bedelini ödüyordu o vicdansız herif, hepsi sizin sayenizde hocam. Beni yüz üstü koymadığınız için Allah razı olsun. Bir sürü sahtekara değil de size kanaat getirmemi sağladığı için Allah’a şükürler olsun. Gerçekten ilmi büyük bir insansınız, saygıyla ellerinizden öperim, bana yaptığınız bunca iyilik için size ne desem ne yapsam az gelir. Ben razıyım, Allah da sizden razı olsun.
16-05-2022

   Aslı - MANİSA

Konu:Büyü Bozma

Moral bozukluğumdan ne yapacağımı bilmiyordum. O bir şekilde kardeşimden ayrılmalıydı, kardeşime aşırı derecede bizi cephe aldırıyordu. Önce o kızı kötüleyerek işe başladım ama kardeşim ciddi derecede bir aşıktı. Sonra internetten ayırma büyülerine bakmaya başladım. Aklım gitmişti, medyum hocalar arıyordum. Ama hangisi dolandırıcı olmayan biriydi? 6 ay boyunca medyumlarla uğraştım. Birkaçına gereksiz para yedirdim derken hocamız çıktı karşıma. Son şansımdı, kardeşim o kıza düğün yapmaktan bahsediyordu ve bu da kızın resmen ailemize girdiğini kanıtlayacaktı. Hocamıza işin hassasiyetini anlattım, bana yardım edebileceğini söyledi. Bu işin en başında inanmanın geldiğini anlattı ve kesinlikle ona inanmam gerektiğini öğütledi. Hocamızın dediğini yaptım, sonuna kadar ona inanıyordum. Bu tek çaremdi. Kargoyla elime bir şeyler ulaştırdı, bazı görevler verdi. Bu görevlerin büyüyle bir alakası varmış. Hocama takıldığım her konuda sordum, aradım. Telefonları hep ulaşılırdı, aradığımda bazen ibadet ya da okuma zamanlarında işi bittiğinde kendisi bana döndü. Aile içinde ne şekilde hareket etmem gerektiğine kadar tüm detaylar hakkında eksiksiz bir şekilde beni bilgilendirdi. Sayenizde amacıma ulaştım ve sizin için bir teşekkür yorumu yazmak istedim. Çok sağ olun hocam, aldığınız para sonuna kadar helâl olsun. Diğer sahtekârlar gibi bencilce davranmadığınız ve önce danışanınızı düşündüğünüz için size sonsuz teşekkür ederim. Keşke sizi diğerlerinden önce tanımış olsaydım ve paramı gereksiz insanlara kaptırmadan önce size işlem yaptırsaydım.
16-05-2022

   Ceren Dağdelen - ANKARA

Konu:Papaz Büyüsü

Deliler gibi sevdiğim bir adam vardı, öyle ki uğrunda büyüye, muskaya başvuracak kadar sevdiğim. Evliydi. Başka çarem yoktu benim olması için, isterseniz kınayın, ezin beni ama başka çarem yoktu beni alması için. Maral ben, bir aşiret kızıyım. Hocamı tanıyıp işlem yaptırdığım oğlanın adı da Yusuf. Evli ve benden 7 yaş büyük. Aslında ailesinin deyip de yaptıramayacağı hiçbir şey yok, ama Yusuf’un beni almaya niyeti yoktu. Hocamı internetten buldum, kendisine gelene kadar bir sürü medyum denen insanla iletişim kurdum. Ama hiçbiri güven veremiyordu, tam olarak beklentilerimi karşılayamıyorlardı. Hocamız başkaydı, önce iyi bir dinleyiciydi. Beni en etkileyen özelliklerinden biri de paranın en son mesele olmasıydı. Ama aşiret kızıydım zaten ben, hallederdim her şekilde. Hocamın da fikriyle papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Çünkü bu büyü en tesirli olan aşık etme büyülerindenmiş. Yusuf hem beni sevmediği hem de evli olduğu için en güçlü büyüyü kullanmam gerekecekti. 3 günde Yusuf’la sık karşılaşır olduk, haftasında buluşmalara başladık ve 21 gün geçmişti ki henüz, Yusuf kuma olmamı teklif etti. Elbette olamazdım, tüm ilginin bende olacağına inansam da gururuma yediremezdim bunu. Üzülerek reddettim. Basit değilim ben dedim. Hocamın deneyeceğini söylemesi bile kâr etmemişti, 33 gün geçene kadar bekledim, sevdiğimden ses seda çıkmıyordu. Sonunda Yusuf’la karısının boşandıklarını duyduğumda çok şaşırmıştım. Hocam eğer sen olmasaydın ben bunu hayal bile edemezdim. Allah razı olsun.
16-05-2022

   Ayşen Şen - AMASYA

Konu:Papaz Büyüsü

Hocamıza teşekkürlerimi ve aldığım medyumluk hizmetinin ne denli başarılı olduğunu belki bu yorum sayesinde ifade edebilirim. Hayatım tamamen kötüye gidiyordu. İşten kovulmuş, yapmaya çalıştığım yüksek lisansımdan alıkonmuştum. Ailemle mutlu değildik, ayrı eve çıkmıştım ve kirayı ödeyemememden dolayı artık kovulmak üzereydim. Arkadaşım Nazlı ısrarla bu işin içinde nazar ya da büyü olduğunu ileri sürüyor ve beni bir medyumdan fikir almaya zorluyordu. Sonunda ısrarlarına dayanamadım ve aradım insanları. Öyle ilginç büyülerden ve öyle büyük ücretlerden bahsediyorlardı ki. Benim aklım ermezdi, erse de cebimdeki para yetmezdi. Hocamıza denk gelene kadar içimde hep bir keder oluştu, bu bataklığın kaderim olduğuna inandım, bir sihirli elin gelip beni kurtaracağını ummamaya başlamıştım artık. Aradığımda hocam güzelce derdimi dinledi. Bu hislerimin ne kadar zamandır benimle olduğunu sordu. Evimde ya da çevremde ilginç bir şey olup olmadığını sordu, sonra bakım yapmak için birkaç bilgimi istedi. 10 dakika sonra kendisini aradığımda bana biri tarafından bir papaz büyüsü yapıldığına dair bilgi verdi. Hocamızdan yardım isteyip işlemi bozdurmam gerekiyordu. Arkadaşlar arasında düşük bir ücret topladık, kendisi ne diyorsa yapıyordum. Lanetin benden kalktığını yavaş yavaş düzelen uykularımla hissediyordum. Hocam Allah senden razı olsun, sen olmasaydın başa çıkamayacağım birçok şeyle uğraşıyorum. Üzerimdeki papaz büyüsü etkileri hocamız sayesinde kalktıkça hayatta başarı kapılarımın açılmakta olduğunu fark ettim.
12-05-2022

   Atilla - BOLU

Konu:İkna Büyüsü

Deli gibi hoca hoca dolandım ben derdime bir çare bulmak için. Zaten param yoktu ama olmayan paramı da onlar sömürüyorlardı. İntihar etmenin eşiğine gelmiştim, herkes mi yalancı olacaktı? Tacettin hocamı da bu bunalım halindeyken bulmuştum. Kendisine sabrı ve ilgisi için şimdiden teşekkür ederim. Herkes bana kısmet büyüsü, nazardan korunma büyüsü yapmaya çalışıyordu. Hocam önce güzel bir bakım yaptı, olması gereken buymuş. Sonra birinin, bana garezi olan birinin kısmet kapama işlemi yaptırdığını söyledi. Evimde bir iz bulmamı istedi, bulamadım. Hocam da ipucu verdi. Ve evet, bulmuştum. Bundan sonraki süreç bana yapılan büyünün güzelce bozulması ve karşı koruma büyüsünün yapılması olmuştu. Kısmetim açılmış, işlerim yoluna girmişti. Şuan büyük bir ihaleye girmek üzereyim, yine arayacağım ve kendisine dua ettireceğim hocama. Onun duaları ile bu yoldayım, onun iyi düşüncelerini duymadığım zaman işlerim yoluna girmiyor. Bu yorumu da sizler sahtekarlarda hem paranızı hem umudunuzu kaybetmeyin diye yazdım. Biliyorum çünkü boşluk insanı içine çektikçe çeker. Boşluğunuzdan kurtulup esenlik bulmanızın da bence tek yolu hocamız. Çok medyum denedim, onlara neredeyse bir ev parası yedirdim ve bu bilgilerimle yazıyorum. Allah hocamdan razı olsun ve onu başımdan eksik etmesin. Onun sayesinde itibarımı, geleceğimi ve paramı kazandım, onun sayesinde huzurum düzeldi. Hocam eğer vaktin varsa ihale öncesi bir dua edersen sana minnettar kalırım.
26-10-2021

   Ec*** Kun*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Ece. 24 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirmiş; çiçeği burnunda bir avukat adayıyım. Sizlere sevgilim, ben ve eski sevgilisi arasında geçen bir olayı anlatacağım. Sevgilimin adı Erkan. 26 yaşında. Eğlenceli, romantik, kısacası her kızın hayallerini süsleyen ideal bir erkek. Erkanla 5 yıllık bir ilişkimiz vardı. O kadar güzel anlaşıyorduk ki görenler maşallah diyordu. Bundan 6 ay öncesine kadar her şey yolundayken Erkan bir anda ilgisizleşmeye başladı. Açıkçası ne olduğuna uzun süre anlam veremedim. Öyle ki kendimi suçlamaya, yetersiz görmeye başlamıştım. Aylar geçmesine rağmen düzelmediğini görünce kendisiyle açık açık konuşmaya karar verdim. Kendisine sorduğumda benim sesimi duyduğunda içinin sıkıldığından; konuşmak bile istemediğinden bahsetti. Aklıma büyü yapılmış olma ihtimali geldi. Zaten bu konulara da inanan biriydim. İnternette yaptığım uzun soluklu araştırmanın sonunda hocamızla tanıştım. Ona durumu uzun uzun anlattıktan sonra bana kısa bir bakım yaptı. Bakım sonrası sevgilimin eski sevgilisinin aramızın bozulması için soğutma büyüsü yaptırdığından bahsetti. beni yapacaklarım konusunda yönlendirdi. Tılsımlar, dualar ve uzun süreli uğraşların sonunda yaklaşık 1 ay içinde her şey eskisi gibi oldu. Allah hocamızdan razı olsun. Sayesinde kaybettiğim mutluluğuma tekrar kavuştum. Öyle ilgili ve yardımsever ki hepinize tavsiye ediyorum. Alacağı ücretten çok daha fazla karşısındakinin mutluluğunu düşünüyor. İşlem yaptırdığım süreçte benimle bir arkadaşıyla ilgileniyormuşçasına ilgilendi. Sorularımı bıkmadan yanıtladı. Üstelik ne zaman ararsam arayayım rahatlıkla hocamıza ulaşabildim.
25-10-2021

   Ayb*** Kua*** - KOCAELİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Hiç unutmam 4 yıl önce sevgililer günüydü. Hoş, insan nasıl unutsun aldatıldığını. İnternetten kocamın adına güzel paketlenmiş bir kargo geldi. Herhalde benim adam bana sevgililer günü sürprizi yapacak dedim. Paketi açmak için elim gidiyor ama sürpriz bozulacak diye de ellemedim. Kocamın komidininin üzerine koydum hediyeyi. Akşam için de mum ışığında güzel bir yemek hazırladım. Şık giyindim. Kocam telefonla evi arayıp akşam gelemeyeceğini mesaiye kaldığını söyledi. Uğradığım hayal kırıklığını anlatamam bütün hazırlıklarım boşa gitmişti. Aklıma hediye geldi sonra belki özür dilemek için tatlı bir jest yapmıştır diye koşarak komidinin yanına gittim. Hediye paketini açtım. Şık bir kutu vardı. Beğendiğim bir set vardı onu aldığını düşündüm. Kutuyu açıp baktıpımda ise ikinci hayal kırıklığını yaşadım. Pahalı marka bir saat vardı ve içerisinde tatlı bir sevgili notu vardı. Saat içerisinde ise isim yazıyordu. Adı Tuğbaymış! Ne yapabilirim diye hemen internetten araştırmaya başladım. Karşıma Tacettin Hoca çıktı hakkında yazılanlara göz atınca gitme kararı aldım. İyi ki de gitmişim. Hocam kocama soğutma büyüsü yaptı. Ayrıldılar mı ne yaptılar diye merak ederken eve bir kargo daha geldi. İçerisinde hediyeler ve notlar vardı. Belli ki ayrılmışlar. Kadın ben öğreneyim diye hediyeyi de bu koliyi de bilerek eve yollamış.Ne Tuğba ismini ne de sevgililer gününü hayatım boyunca unutamam ama kocam eve geri geldi. Tacettin hocama teşekkür ederim.
25-10-2021

   Hati*** Yorul*** - SAMSUN

Konu:Bağlama Büyüsü

Oğlum ve gelinim evleneli daha iki sene oldu. Birkaç ay önce gelinim ağlayarak eve geldi. Ne olduğunu sorduğumda oğlumun başka bir kadınla birlikte olduğunu ve artık eve gelmez olduğunu söyledi. Benim oğlum öyle şey yapmaz diye kızdım önce. Hemen oğlumu aradım ve eve gelmesini söyledim. Oğlum eve geldiğinde zil zurna sarhoştu. Daha önce bir kere bile alkol içtiğini görmediğim çocuğumu bu halde görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Bir arabadan indi. İndiği arabada iki kadın ve bir adam daha vardı. Kim diye sorduğumda arkadaşlarım eve bıraktı dedi ama öyle arkadaş olmaz olsun. Tekin insanlar olmadıkları her hallerinden belliydi. Ertesi gün konuyu eşime açtım. Çocuğu biraz soruşturalım takip edelim dedim. Eşim de anlattıklarıma şaşırdı ama tamam dedi ses etmedi. Bir hafta kadar takip etti. İş arkadaşları oğlumu alkol içilen yerlere musallat etmiş. O gün arabadakiler de o insanlarmış. Hatta çocuğum sağa sola borçlanmış. Duyunca iyice sinirlerim bozuldu ne yapsam nerelere gitsem bilemedim. Aldım gelinimi hocamın yolunun tuttuk, derdimizi bir bir anlattık. Hocam sağolsun bizi dinledi, yardımcı oldu. Oğlum evine eskisi gibi sadık olsun diye bağlama büyüsü yaptı hocam. Gün gün oğlumun değişmeye başlığını görüyorduk. Artık eskisi gibi işine gidip evine gelmeye başladı. Çok şükür hocamın büyüsü tuttu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır.
07-10-2021

   Sun*** Koç*** - BARTIN

Konu:Soğutma Büyüsü

2 yıllık evliyiz. Evliliğimizin ilk yılı her şey çok güzel gidiyordu. Çok mutluyduk. Bu mutluluğumuzu ailemize gelecek bir minik ile taçlandırmak istedik. Bir yılın sonunda hamile kaldım. Her şey çok güzel gidiyordu. Eşim de ben de çpko hevesliydik. Karnımda ikimizin bir parçası büyüyordu. Bebeğim 7 aylık olduktan sonra kocamın bana ve bebeğe ilgisi azalmaya başladı. Biraz buruk bir doğum geçirdim. Bebek doğduktan sonra eşim eve geç gelmeye başladı hatta bazı geceler eve bile gelmez olmuştu. Olayı erkek kardeşime ve eşine anlattım. Kardeşim çok sinirlendi ve kavga etmek istedi ama engel olduk. Kucağımda bebekle boşanmak istese ne yapacaktım. Kardeşim bir süre kocamın peşine düştü kimlerle ne yapıyor neden eve geç geliyor öğrenelim diye. Bir kadın varmış hayatında. İşten sonra onun evine gidiyormuş. Üzüntüden sütüm kesilmişti. Yavruma da yetemiyordum artık. Ben iyice depresyona girmişken kardeşimin eşi Tacettin Hocayı bulmuş bir gidelim dedi. Kucağımda bebek hocamın yolunu tuttuk. Derdimizi anlattık. Tacettin hocam kocama soğutma büyüsü yaptı. Her gün eve geç gelen kocam büyü yapıldıktan iki hafta sonra eve erken geldi. Sonra her şey yavaş yavaş düzene girmeye başladı. Şimdi çocuğuma da bana da eskisi gibi ilgili. Tacettin hoca evliliğimi kurtardı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
07-10-2021

   Kağa** Yıld*** - KARABÜK

Konu:Aşk Büyüsü

Hepinize selamlar. Ben Kağan. Bu anlatacaklarıma pek çoğunuz kızacaksınız biliyorum ama inanın elimde değildi. Zaten böyle bir olayı da kimse isteyerek yaşamaz sanırım. Abimin eşi ile abimle tanışmadan 2 ay önce tesadüfen tanışmış ve âşık olmuştum. Kader onları abimle karşılaştırdı. Kısa süre sonra sevgili oldular. Çektiğim acının tarifi yoktu. Unutmak için her yolu denedim ama onu abimle görmek beni mahvediyordu. O benim olmalıydı. Bunun için her şeyi yapabilirdim. Bana âşık olması için tek çarem büyü yaptırmaktı. Farklı hocalarla görüşüp milyarlar yedirdim ancak bir sonuç alamadım. Sonra hocamızın resmî sitesindeki yorumları okudum. Son kez denemeye karar verdim. Kendisine durumumu anlattım. Diğer hocalar gibi önce para demedi. Beni dinledi, bunu gerçekten istediğime emin olup olmadığımı sordu. Kararlı olduğuma emin olduktan sonra cüzi bir ücret alıp aşık etme büyüsü için gerekli işlemlere başladı. Zor ve yaklaşık 3 hafta gibi bir süreç sonrasında yengemin bana karşı tavırları değişti. Rüyalarımın kadını artık benimle konuşmak için sürekli bahaneler buluyor; yanımda olmak için her şeyi yapıyordu. Abimle kısa süre içinde ayrıldılar. Şu anda sevgiliyiz. 2 ay içinde de sözlenmeyi planlıyoruz. Abim beni kardeşlikten reddetti ama onun için değer. Hocamız işinin ehli bir insan. Beni 1 aya yakın bir sürede hayallerime kavuşturdu. Mutluluğumu ona borçluyum. Sizin de nezdinizde o harika insana çok teşekkür ediyorum.
06-10-2021

   Sib** Bat*** - NİĞDE

Konu:Soğutma Büyüsü

Kocamın ailesi ile 5 yıldır kavgalıyız. Kocama istenmeyen evlat muamelesi yapıp diğer erkek kardeşi ve kız kardeşini kayırdıkları için. Asıl darbe bana kocamın ailesinden değil ablamın kızından geldi. Benim yıllardır konuşmadığım kaynımla ablamın kızı bir süredir konuşuyormuş hem de ciddi düşünüyorlarmış. Ben yandım seninde yanmana izin verir miyim acaba. Aile evine alana kadar kızımızsın canımızsın der, nikahın ertesi günü yüzüne bile bakmaz böyle bir aile. Onlar için varsa yoksa para. Yeğenime çok anlattım göründüğü gibi değiller, ben yandım sen yanma diye anlatamadım. Ablamda onların görüşmesini istemiyor. O da düğün zamanında da sonrasında da ne zorluklar çektiğimi biliyor. Onları yüzünden karnımdaki bebeğimi düşük yaptım üzüntüden. Kaynım ne demişte yeğenimi kandırmış bilmiyorum. Geçen sene mayıs ayında ablam bunların yıldönümü kutladıklarını öğreniyor. Hem de 3 yıl. Ben zorluklar yaşarken yeğenim 3 yıldır o çocukla konuşuyormuş. Ablamla kafa kafaya verip bu işe bir çare bulmak gerek dedik ve Tacettin Hocaya gittik. Hocam kızın gittiği yol doğru değil ne yap et bu çocukla arasını soğut bunları caydır bu işten dedik. Hocam etkili bir soğutma büyüsü yaptı bizim kıza. Başta bir işe yaramadı herhalde dedik ama hemen olmuyormuş zaten büyünün üçüncü haftasında bunlar kavgaya tutuştu. Bir süre kavga ederek devam etti ama ayrıldılar sonra. Ben yandım ama yeğenimi kurtardım o aileden. Tacettin hocama çok teşekkür ederiz.
21-09-2021

   Sel*** Sar** - MANİSA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben kocamın ailesine gelin olduğumdan beri 38 yıl geçti. Güldük eğlendik yeri geldi acılar çektik bir gün halimizden şikayetçi olmadık 3 yıl önceye kadar. Eşim yıllardır inşaat işleri ile uğraşıyor. 3 yıl önce teyzemin kızı inşaat işlerine ihtiyacı olduğu için eşimden yardım istedi. Bizde seve seve yardıma gittik. Balkonu kırıp mutfağa katmak istiyormuş. Eşim malzemeleri almak için dışarı çıktı. Fayansların seçilmesi gerektiği için kuzenimde eşimle birlikte gitti. Öğlen 1 de gittikleri esya seçme işine akşam 7 oldu gelemediler. Halbuki eşimin dostları bellidir. Uygun fiyata hep aynı yerden alışveriş yapar. Benim içime kurt düşmeye başladı. Nasıl düşmesin? Başlarına bir şey geldi sandım Akşam sekizde bir baktım gülüşe gülüşe eve geliyorlar. Ben de yaygarayı kopardım tabii. İnşaat falan yok dedim kocama bir daha bu eve gelmeyeceğiz. Bu kadınla da görüşülmeyecek. Sonra öğrendim ki kadını inşaatını benim kocam yapmış. Benim kavgama rağmen hem de kendi akrabası bile değil. Kocamın hattı benim üzerimeydi hemen gittim telefon kayıtlarını çıkardım. bir de ne göreyim kadınla olur olmadık konuşmaları var. Kimseye duyurmadan bu işe bir son vermem gerekiyordu. Tacettin hocama gittim derdimi anlattım. Kocamı ne yap ne et kadından soğut dedim. Hocam soğutma büyüsü yaptı kocama başta değişiklik yok gibiydi ama sonra mesajda kavgalarını okudum. Büyü işe yaradı, eşim artık o kadının adını bile anmıyor. Teşekkür ederim Tacettin Hocam.
09-09-2021

   Zeh*** Taş** - ARDAHAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben öncelikle sözlerime hocamıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bu güne kadar hep kocamdan şiddet gördüm, ilgisizlik ve sevgisizlik görerek hayatımı sürdürdüm. Bizim kültürümüzde boşanan kadın dünyanın en ayıp şeyini yapmış olarak değerlendirilir ve toplumda dışlanır. Bu nedenle kocamı bu şekilde kabul etmeye mecburdum, ondan ayrılamazdım. Ancak artık iş farklı boyut almaya başlamıştı. Kocam beni alenen aldatıyor, hatta bana şiddet uyguluyor ve o beraber olduğu kadın kadar güzel olmamakla beni eleştirerek gururumu kırıyordu. Evlerimizin duvarları yeteri kadar yalıtımlı olmadığı için bunları duyan bitişik komşum, hocamızın internet tasarım işlerini yapan ekipte çalışıyormuş ve benimle bir çay sohbetinde konuştu. “Abla, hoca gerçekten işini biliyor, belki üstünüzde nazar falan vardır, en azından bir bakım yapsın.” Ben bu işlere inanmadım ve alay ederek parasını ödeyecekse anca öyle baktıracağımı söyledim ve komşu kızı bunu kabul etti. Meğer kız halime uzun zamandır üzülüyormuş. Bana umut olur belki diye baktırmak istemiş. Hocamız baktı ve ben bir şey anlatmadan pek çok şeyi bildi. Ev dışında edilen kavgalardan, aramızda komşu kızı apartmana taşınmadan önce geçen olaylardan da laf lafı açarken bahsedince, nedir hocam, dedim. Söylediğine göre biz daha evlenirken biri kocama soğutma büyüsü yaptırmış ancak ya işlemi tam olarak yerine getiremediğinden, ya da medyumun hatasından büyü tam işlem sağlayamamış. Elbette kocam benden soğukmuş ama ben bir türlü ayrılamamışım bundan. Büyü uzun yıllar sonra yeniden denenmek isteyince durumun şiddeti artmış sadece. Hocamın derin ilmi sayesinde bu büyülerin ikisini de bozduk ve eşime evine bağlansın diye bağlama büyüsü yaptırdık. Şuan çok huzurlu zamanım geçiyor, kadın olmanın değerini anladım. Umarım sen de bunu okuyorsundur Yeşim, sayende hocamızla tanıştım, Hocamızdan Allah bin kere razı olsun, seni de bana vesile olduğun için razı olsun kızım. Sayenizde yuvam kurtuldu.
24-08-2021

   Zek*** Elm*** - İÇEL

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar ben 26 yaşında, çalışan, kendi ayakları üzerinde duran bir kadınım. Mersin’de ailemle yaşıyorum. Bundan bir süre önce biriyle tanıştım. 7-8 aylık bir ilişkimiz oldu. Başlarda çok iyi olmasına rağmen sonraları sorunlar çıkmaya başladı. Anlaşamadık ve ayrıldık. İlk başlarda problem yoktu ancak sonra beni rahatsız etmeye başladı. Sürekli arayıp mesajlar atıyor ve barışmak istediğini söylüyordu. Ben yanaşmadım. Bu sefer de karşıma çıkmaya, yolumu kesmeye başladı. Bu durum daha sonraları ölüm tehditlerine döndü. Aileme durumu anlatmak zorunda kaldım. İşten ayrıldım. Çünkü sürekli karşıma çıkıyor ya da takip ediyordu m hayatım kabusa döndü resmen. Eve kapandım. Ancak bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı. Annemle birlikte bir hocaya gitmeye karar verdik. Bu kişinin benden uzaklaşması gerekiyordu çünkü. Araştırma yaparken medyum hocamla tanıştık. Birlikte gidip konudan bahsettik. Soğutma büyüsü yapmak istediğimizi söyledik. Sağ olsun çok yardımcı oldu. Özellikle maddi anlamda bizi hiç zorlamadı. Üstelik yaptığı işlem çok kısa sürede tuttu. Artık arayıp sormuyor ve karşıma çıkmıyor. Hatta birkaç kez tesadüfen denk geldik. Yüzüme bile bakmadı. Çok şükür artık tamamen bıraktı peşimi. İşime geri döndüm. Hayatım normal halini aldı yeniden. Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim. Sayenizde bir beladan kurtuldum.
16-08-2021

   Cevd*** Sun*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Selam arkadaşlar. Ben sizlere annemin beni eşimle ayırmak için yaptıklarından bahsedeceğim. Öncelikle size kendimi kısaca tanıtayım. Adım Cevdet. 32 yaşındayım. Kamu sektöründe çalışıyorum. Eşim Gülay ile severek evlendim. Rabbim’e şükürler olsun ki evliliğimizin 2. Yılında ikiz çocuklarımız oldu. En büyük sıkıntımız anneme eşimi bir türlü sevdiremememdi. Aralarında anlamsız bir gerginlik oluyor; neredeyse her gün ufak çaplı tartışmalar yaşanıyordu. Bir gün annem eve kahvaltıya geldi. Güzel bir kahvaltı yaptık. Fakat o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Eşimin bana karşı tavırlarında farklılıklar görmeye başladım. Beni deli gibi seven kadın gitmiş, yerine soğuk, umursamaz bir kadın gelmişti. Öyle ki artık boşanmayı bile düşünür hale geldim. Konuyu yakın bir arkadaşıma anlattım. O da bana annemin büyülerle çok haşır meşir olduğunu; eşimle beni ayırmak için büyü yaptırmış olabileceğini söyledi. Bu benim de aklıma yatınca işinin ehli bir hoca aramaya başladım. İşte bu sayede hocamızla tanıştım. Kendisinin yanına girdiğim anda içimde ilginç bir huzur oldu. Kısaca sorunumu anlattım. Her kes gibi bana bakım yaptıktan sonra hiç anlatmadığım sürece annemden, eşimle sorun yaşadıklarından bahsetti. Sonrasında eşime benden soğuması için büyü yaptığını söyledi. Hemen büyüyü bozmak için gerekli işlemlere başladı. 2 hafta içinde yuvam eski huzuruna kavuştu. Çok şükür beni seven kadını, çocuklarımın annesini geri kazandım. Allah hocamızın ne muradı varsa versin.
12-08-2021

   Sed*** Dum*** - KARABÜK

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben Sedef. Ayrıldığım erkek arkadaşımın bana yaptığı büyüyü bozduğu için hocama minnettarım. Eski sevgilim Mert, şuanki flörtüm olan Hakan’la beni geçmişten beri kıskanırdı ve bir gün bu kadar çirkinleşeceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Sevgilimle benim ayrılmamız için, Hakan’dan soğuyayım diye bana büyü yapmış. Yaptırdığı işlemi de müstakil olan evimin bahçesine, “kimden yardım aldıysa” gömdürmüş. İnanın size, bahçeye çıktığımda kendimi kesecek gibi oluyordum. Sevgilime etmediğim hakaret, çektirmediğim işkence kalmadı, dünyanın en iğrenç en rezil adamı benim sevgilimdi. Arkadaş ortamında, ailesinin yanında onu her yerde aşağılıyordum, ilişkimiz bitmişti artık. Ama büyüyü sanırım yeteneksiz bir medyuma yaptırmış olmalı ki etkileri halâ üstümdeydi. Evimin bahçesine çıktığımda saçımı başımı yoluyordum, nedensiz bayılıyordum. Teyzemin önermesiyle annemle beraber hocamızı aradık ve anlattık olanı biteni. Hocamız, daha önce hayatımda olan birinin sevgilimle beni soğutmak için büyü yaptırdığını, medyumun yetersiz ilminden dolayı da cinlerin bana musallat olduklarını söyledi. Büyünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırdı ve ben o an Hakan’a neler yaptığımın farkındaydım. Hakan’la benim aramın düzelmesi için bir vefk çalışması yapan hocam sayesinde mutluluğum kurtuldu, sevgilime o saçma günlerin sebebini anlattım, bana inandı ve şuan eskisinden daha mutluyuz. Bu haldeysem, şuan mutlu bir kadınsam sizin sayenizde hocam, tüm derdine deva bulduklarınızın hatırına, Allah sizi hep iyi insanlarla karşılaştırsın.
08-08-2021

   Şenn** Kır*** - BALIKESİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum işe sabah gider akşam gelir kendi halinde bir çocuktur. Karısına ve kızına iyi bir hayat yaşatabilmek için elinden geleni yapar. Bir gün perişan halde torunumla birlikte eve geldi. Karısı evden kaçmış. Başta anlamadım ne olduğunu ama anlatınca her şey ortaya çıktı. Bir iki ay önce oğlumla birlikte aynı işi yapan bir adam ve ailesi üst kata taşınmıştı. Oğlum ailecek iyi anlaştıklarından bahsediyordu. Gözüm arkada kalmıyor diyordu. Sonra öğrenmiş ki karısı o adamla aldatıyormuş oğlumu. Bir mektup bırakmış gitmiş evden. Oğlum perişan tabi, torunumun hiçbir şeyden haberi yok annesini soruyor yavrum. Öbür adamın karısı da perişanmış. Ne yapsak diye araştırırken Tacettin Hocayı bulduk. Biraz araştırdım giden herkes memnun kalmış. Konuyu oğluma açtım o büyüye falan inanmaz karşı çıktı. Bir şekilde ikna etmeyi başardım. Birlikte Tacettin Hocanın yolunu tuttuk. Baştan sona ne varsa anlattık. Hocam bizi sabırla dinledi. Soğutma büyüsü yapalım dedi. Büyüyü yaptırdık. 25 gün sonra gelinim torunumun okul çıkışına gelmiş oğlumla karşılaşmışlar. Geri dönmek istediğini pişman olduğunu söylemiş. Oğlum zaten karısını seviyordu ve bu süreçte perişan olmuşlardı. Barışmayı kabul etti. O apartmandan çıkıp başka bizim mahallede bir eve taşındılar. Şimdi her şey yoluna girdi. İyi ki oğlumu ikna etmişim ve Tacettin Hocaya gitmişiz. Bir yuvayı kurtardı. Teşekkürler Tacettin Hoca.
29-07-2021

   Ayse*** Akp** - ADANA

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 5 yıllık evliyim. Eşimle görücü usulü evlendik. Ancak evlilik sürecinde birbirimizi yeterince tanıdık ve gayet iyi anlaştık. Hiç bir sorunumuz yoktu. Taa ki bu seneye kadar. Eşim birden değişmeye başladı. Eve geç gelmeler, telefonu saklamalar, kavga etmeler. Şüphelendim ama konduramadım da açıkçası. Biraz daha zaman geçtikten sonra gelip benden boşanmak istediğini söyledi. Ne diyeceğimi bilemedim. Üstelik her şeyi de anlattı. Benimle tanışmadan önce görüştüğü biri varmış. Bir süre önce yeniden karşısına çıkmış ve konuşmaya başlamışlar. Onu hala sevdiğini ve onunla olmak istediğini söyledi. Ne yapacağımı şaşırdım. Bu konuşmadan birkaç gün önce hamile olduğumu öğrenmiştim ancak sürekli tartışıp kavga etmekten bir türlü söyleyemedim. Karnımda çocukla ne yaparım boşanırsam diye düşünürken medyum hocamı tavsiye ettiler. Kendisiyle görüşüp durumu anlattım. Aslında pek anlamam böyle şeylerden ama kendisi bana soğutma büyüsünden bahsetti. Eşim ve o kadın arasında soğukluk ve ayrılık olabileceğini söyleyince kabul ettim. Uygulama başladıktan sonra eşime hamile olduğumu da söyledim ancak o sırada bir tepki vermedi. Uygulamanın ilerleyen günlerinde normale dönmeye başladı. Gelip o kadınla artık görüşmeyeceğini, bana ve çocuğumuza bağlı kalacağını söyledi. Kadından da adeta canavar gibi bahsediyordu. Hata ettiğini ve bir daha asla olmayacağını söyleyip yeminler etti. Nitekim öyle de oldu. Şimdi çocuğumuzu kucağımıza almak için gün sayıyoruz. Allah sizden razı olsun hocam. İyi ki tanımışım sizi.
06-07-2021

   Sul*** Kork** - AKSARAY

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar ben Sultan, sizlere oğluma büyü yaptırmak zorunda kalışımı anlatmak istiyorum. Allah razı olsun hocamız sayesinde ailemizin üstündeki karabulutu attım. Ama bir anne olarak yine de evladıma büyü yaptırmayı istemezdim elbette. Oğlum Furkan, Kahramanmaraş’lı bir kıza âşık oldu ve bizim tüm ikazlarımıza rağmen bu sevdadan vazgeçmiyordu. Kız da ailesi de hem örfümüze adetimize uygun değildi hem de çok para talep ediyorlardı. Yine de öyle ya da böyle anne olarak onu evlendirecektim. Ta ki kızın gözlerimin içine bakarak “sen ve cahilce adetlerin umrumda değil, hele Furkan’la evleneyim o zaman sen gör dünyanın kaç bucak olduğunu” diye meydan okuyana kadar. Kadının niyetini az çok anlamıştım, ailemi dağıtacak, ana oğulu düşman edecekti. Yana yakıla medyum hoca aramaya başladım işte o an. Birkaç kişiyle konuştum konuşmasına ama akla mantığa yatan yanları yoktu. İnsanlar sanki hiçbir şey bilmiyor gibi davranıyorlardı, Şans eseri aradıklarımdan biri de hocamızdı, aradım ve ondaki pozitif enerjiden etkilenerek işleme başlamak istedim. 5 gün olmamıştı, oğlum yüzükleri attı. Allah senden razı olsun hocam, evladımın geleceğini, ailemin sadetini kurtardın. Şuan kız ölü gibi peşinde ama benim oğlan kıza asla yakın olmuyor, ondan öldüm bittim soğudu. Senin ilmin, senin yeteneklerin olmasa ben bu işin altından kalkamazdım. Aldığın para sonuna kadar helâl olsun, umarım sen de bana hakkını helâl etmişsindir hocam, çok kahrımı çektin işlemlerde bitmedi gitti sorularım.
21-06-2021

   Sev** Dol** - NEVŞEHİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 2 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. 3 yıllık da bir geçmişimiz var. Bu süreçte her şey çok iyi gidiyordu. Tek bir sorun vardı. Benim eşimden önce nişanlanıp ayrıldığım kişi. Daha önce başımdan geçen bu nişan adeta hayatımı kabusa çevirdi. Eşimle tanışıp görüşmeye başladıktan sonra beni hiç rahat bırakmadı. Sürekli rahatsız ediyordu. Eşim kendisini biliyordu anlatmıştım. Ancak hala rahatsız ettiğini söylemedim. İlişkimi etkilemesinden korktum. Evlenene kadar dişimi sıktım. Nasıl olsa evlenince düşer yakamdan diye. Ancak yine peşimi bırakmadı. Numaramı değiştirmeme rağmen bulup aramaya devam etti. Evimi öğrenip takip etmeye başladı. Dışarı bile çıkamıyordum artık. Eşim işe gittiğinde evde olmadığını bildiği için kapıma dayandığı bile oluyordu. Sürekli tehdit ediyordu. Ne yapacağımı bilemedim. Sonunda medyum hocayla görüştüm. Evden çıkamadığım için telefondan görüştük ve işlem başlattık. Eski nişanlıma soğutma büyüsü yapmak istediğimi söyledim. Sağ olsun medyum hocam çok ilgilendi. Uzaktan olmasına rağmen gayet başarılı bir işlem gerçekleştirdi. İşlemler bittikten sonra telefonlar kesildi. Takip etmeyi bıraktı. Hatta özür dileyen ve artık böyle şeyler yapmayacağını yazan bir mesaj gönderdi. Sonrasında ne aradı ne sordu. O kadar rahatladım ki anlatamam size. Böylece sorunu eşime ve evliliğime yansıtmadan çözüp kapatmış oldum. Medyum hocam gerçekten çok başarılı ve oldukça da samimi biri. Ben uzaktan işlem yaptırmama rağmen bana oldukça güven verdi. Siz de kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz.
08-06-2021

   Sa*** Yılm*** - ÇANKIRI

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Sizinle medyumumuzla olan ve hayretler içerisinde kaldığım bir seansı anlatmak ve buradan medyumuma teşekkür etmek istiyorum. Daha önce izlediğim bir filmde medyumların ölen kişilerin ruhlarıyla irtibata geçip sizinle arasında köprü görevi kurarak konuşturduğunu görmüştüm. Bu beni çok etkilemiş ama bir o kadar da imkansız gelmişti. Medyumumuzu bulup ona böyle bir şeyi yapıp yapamadığını sorduğumda eğer karşı taraf kabul ederse yapabileceğini söyledi. Yanına gittim bana kiminle konuşmak istediğimi sordu. Dedem dedim, ben küçükken ölmüştü onunla tekrar konuşmak istemiştim. Sessiz bir biçimde bekleyip evet tamam hoş geldin diyordu tek bi yere bakıp. Deden geldi seni çok özlediğini söylüyor dedi nedense gerçekten dedem buradaymış gibi hissettim. Ama bunun gerçek olmayacağını biliyordum. Tam ben bunları düşünürken deden hala cüzdanında mı diye soruyor dedi. Anlamsız gözlerle baktım. Bana tekrar deden cüzdanında önemli bir şey olduğunu söylüyor dedi. Cüzdanımı açtığımda şaşkınlıktan önce dondum sonra da ağlamaya başladım. Dedemin verdiği son paranın üzerine kalemle son parası yazıp hatıra olarak cüzdanımda taşıyordum ama unutmuştum. Ağlamakla beraber hala nasıl olabileceğini düşünüyordum. Daha sonra deden seni çok seviyormuş artık gidiyor dedi. Yıllar sonra böyle bile olsa dedemle iletişim kurmak bana iyi geldi. Bu durum tesadüf olamayacak kadar netti ve beni olumlu anlamda etkiledi. Tekrardan teşekkür ederim medyumuma gerçekten yaşayabileceğim belki de en güzel deneyimdi.
01-06-2021

   Kad*** Tun*** - KAYSERİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben iki evlat ve bir gelin sahibiyim. Gelinimi de kendi evlatlarım kadar çok severim. Oğlum kendisi severek evlendi. Ama Allah razı olsun çok iyidir. Ne bana ne de oğluma en ufak bir sorun çıkarmamıştır sağ olsun. Anlayacağınız gayet mutlu ve düzenli bir hayat sürüyorduk. Ancak evlenmelerinin üzerinden çok geçmeden oğlum ve gelinim arasında sorunlar çıkmaya başladı. Kavga ettiklerini öğrendiğimde çok üzüldüm. Aynı zamanda şaşırdım. Çünkü gerçekten hiç bir sorunları yoktu. O kadar küçük şeylerden kavga ediyorlardı ki durum hiç normal değildi. Üstelik gelinim bunları yapacak biri de değildi. İşin içinde başka bir şey olduğunu düşündüm. Öğrenmek için medyum hocama gittim. Kendisi daha önce de başka konularda yardım aldığım birisi zaten. Gittiğimde eltimin oğlum ve gelinim için soğutma büyüsü yaptırdığını öğrendim. Şaşırmadım çünkü kendisi çok haset biridir. Kendi çocuğu ve gelini boşandığı için benimkilerim mutlu olmasını istememiş. Büyü yaptırmış. Hocamın yardımıyla büyüyü bozduk. Bozma işlemleri başladıktan bir süre sonra yavaş yavaş normale dönmeye başladılar. Tamamen bittiğinde ise artık hiç bir sorunları kalmamıştı. Medyum hocamı yıllardır tanırım. Beni hiç bir zaman yanıltmadı. Ne sorunum olursa olsun yardımcı oldu ve başarılı sonuçlar aldım her zaman. Öyle başkaları gibi paragöz biri kesinlikle değildir. Maddi manevi yardımcı olur. Kendisiyle mutlaka tanışın.
29-05-2021

   Nal*** Dum** - SİVAS

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben 53 yaşında 4 çocuk annesiyim. Eşim ve çocuklarımla çok mutlu bir yuvamız var. Evlatlarımı yıllarca bin bir zorlukla büyüttük. Üzerlerine titredik. Nitekim aslan gibi 4 evlat büyüttük. Çocuklarım bana ve babalarına oldukça saygılı, işinde gücünde okulunda çocuklar. Çok şükür emeklerimizi hiç boşa çıkarmadılar. Ancak son zamanlarda en büyük oğlumda değişiklikler olduğunu fark ettim. Eve geç gelmeye, hatta bazen hiç gelmemeye başladı. Geldiğinde de odasına kapanıyordu. Yanımıza gelse bile mutlaka kardeşleriyle ya da bizimle kavga edip çıkıyordu. Defalarca konuşmaya çalıştık ancak bir sonuca varamadık. Oğlumun bir sevgilisi vardı. Hiç hoşlanmazdım. Onun bir şeyler yapmış olabileceğini düşünerek medyum hocamla görüşmeye karar verdim. Ancak gittiğimde oğlumun bir arkadaşı yüzünden böyle olduğunu öğrendim. Ne yazık ki oğlumu uyuşturucuya alıştırmıştı. Biz bunu hiç fark edemedik. İşlem yapmadan önce oğlumla konuşup bildiğimi ve tedavi olmasını söyledim. Ancak yanaşmadı. Biz de çok üzerine gitmedik. Çünkü bu konu açıldığında yine çıkıp o arkadaşının yanına gidiyordu. Bu arkadaşından uzaklaşması gerekiyordu. Bu yüzden medyum hocamla birlikte soğutma büyüsü uygulamaya başladık. Daha 7. Gününde oğlum yavaş yavaş düzelmeye başladı. Eve erken gelmeye, geldiğinde bizimle vakit geçirmeye başladı. Hatta bizi karşısına alıp özür diledi. Bırakacağını ve bir daha yapmayacağını söyledi. İşlemler bittiğinde ben de oğluma kavuştum. Allah sizden razı olsun hocam.
21-05-2021

   Güz*** Sum** - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Atın canı yanmadan, eşeğin önüne geçmezmiş deyimi sanırım doğru oldu. Selam arkadaşlar ben Güzel, 33 yaşındayım ve 8 senelik evliyim. Evliliğim boyunca çekmediğim dert kalmadı desem yalan atmış olmam, bir kaynanam var, Allah düşmanımdan sakınsın. Benim kaynanam doğulu olduğum için asla beni kendi oğluna layık görmedi ve bana bir ton işkence çektirdi. Oğlunun beni aldatmasına ses etmedi, sürekli aile meclislerinde beni aşağıladı, kendi aileme gidiş gelişime karıştı, çocuklarımı büyütme şeklimde bile kusur buldu. Bardağı taşıran son damla da kocamın beni aldattığı kadınla konuşması ve ona “gelinim, kızım” diye hitap etmesiydi. Kocamın o kadına ayrı ev açmasına ön ayak lmuştu, inanabiliyor musunuz? Ama boşanamazdım, bizim memleketimizde dul kadına iyi bakmazlardı, çocuklarım için boşanamazdım. Çaresizce internette aldatan koca, terk eden koca gibi aramalar yaparken nasılsa hocamızın internet sitesine denk geldim. Burada ben gibi kadınlar vardı, yaşadıklarından bahsetmişlerdi ve içimde bir umut belirdi. Hocamızı aradım, olanı biteni anlattım, kocamı bana bağlamak ve o kadından ayırmak için büyü yağılması gerekiyordu, kabul ettim, altınlarımdan bozdurup parasını ödedim, nasılsa kocam bana bağlanacaktı, altın da nesiydi. Bir de yıllardır bana çektirdiklerinin bedeli olarak çok sevgili kaynanamın bu saatten sonra kocasından ayrılmasını sağladım. Şuan kayınpederim en yakın arkadaşımın annesinin kocası, onları da beni de gözü gibi seviyor. Kaynanam mı? Benim sekiz sene çektiklerime benzer acılar yaşıyor. Kimsenin yuvasıyla oynanmaz, aynını sen de yaşarsın demişler… Hocam eğer sen olmasaydın ben ailemi toparlayamazdım, gelinlikle çıktığım baba evine de dönemezdim ölmeden, Hocam Allah senin ayağına taş bile değdirmesin, senden razı olsun.
11-05-2021

   Serm*** Ka*** - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Arkadaşlar size tavsiyem kocalarınızı başka kadınlara yedirmeyin. Binbir emekle çalışıp didinerek edindiğiniz evliliğinizi kimse gelip bozamasın. Benim kocam tır şoförü işi gereği yurt dışına gidip gelmesi gerekiyor. Yıl 2017 bir gün yine yurt dışına gittiği sırada eve bir telefon geldi. Biz de ev telefonu annem cep telefonu kullanamadığı için bulunuyor. Bu zamanda kim kimi evden aramış! telefon çalınca şaşırdım. Açtığımda bir kadın kocamdan hamile olduğunu söyledi. Ben kocamdan boşanacakmışım onun çocuğu babasız büyümeyecekmiş. Bir senin mi çocuğun var benimde üç tane aslan gibi oğlum var. O kadar sinirlendim ki anlatmaya kelimeler yetmez. Sen evli adamdan çocuk yap bir de karısını arayıp boşan de yüzsüzlüğün böylesi. Kocama eve gelene kadar bir şey demedim ki söyleyince yüzünün ifadesini göreyim. Telefon görüşmesinden bir ay sonra kocam eve geldi. Hem de yanında bir kadınla. Kan beynime sıçradı. Kadın hamile olduğu için sokağa atamazmış bir de utanmadan böyle açıklama yaptı. Ben de kocamı kaptıracak göz var mı! hemen Tacettin Hocama gittim. Durumu anlattım. Kocamın evine bağlı bir erkek olması için hocam büyü yaptı. Kocam o kadının yanına pek yanaşmıyor geceleri benimle uyuyordu. Kadın adeta kumam olmuştu. Bizde kaldığı 4 ay boyunca kadının karnı büyümeyince şüphelendim ve zorla test yaptırdım. Kadın meğer hamile değilmiş kocamı kandırmış. Allah’a şükür o kadından da kurtulmuş oldum. Şimdi kocam dizimin dibinde hocama teşekkür ederim.
27-04-2021

   Mel*** Çın*** - DENİZLİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Evet kötü biri olabilirim ama mutluluk benim de hakkımdı. Selamlar ben Melike, en yakın arkadaşımın sevgilisine deli divane aşıktım ve gözüm ondan başkasını görmüyordu. Onu kalbimden silmeyi çok kez denedim, ama gitmiyordu, Ceren çocuğu, çocuk da Cereni deli gibi seviyordu. Benim saf arkadaşım Ceren, arada yaşadığı ufak tefek sorunları bana anlatır, dert yanardı, bilmiyordu ki o yandığı dertler yüreğime umut ışığı serpiyordu… Aşık olduğum çocuğa Ceren’in kötü yanlarından bahseder, “sen benim eniştemsin, enişteden öte kardeşimsin” derdim, aynısını da gelir Ceren’e yapardım ama o an için deli olsalar da akşam buluştuklarında, o değilmiş gibi olurlardı. Yüreğimdeki aşk acısının sancısına dayanamadım ve kendimi bir gün hocamızın karşısında buldum. Anlattım, sonucu ne olursa olsun razıyım, bunu yap, yalvarırım dedim. Başta ısrarla kabul etmedi, bu kötü bir dilek kızım dedi ama çıldırmış gibi yalvarmalarıma da dayanamadı, sonunda bana yardım etmeyi kabul etti. İşleme başlamamızın üstünden 3 gün geçmişti ki Ceren ile ayrıldılar, çocuk bana gelip Ceren’in aslında sert, sevgisiz biri olduğunu söyledi. Çocuğa yaptığım soğutma büyüsünü arkadaşıma yaptırmayı unuttuğumu da arkadaşlığımız bittiğinde fark edebildim, olsundu sonuçta ben mutluluğuma ulaşmıştım, bu uğurda gerekirse kendimden geçerdim, Ceren de kimmiş. Her şey, tüm mutluluğumu hocamın derin birikimi ve iyi niyetine borçluyum. Benim için yaptıklarının bedeli olarak o aldığın para hiç bile, her gün gelip ayaklarını yıkasam yemeğini ellerimle pişirsem bile hakkını ödeyemem, Allah razı olsun senden hocam.
12-04-2021

   Rum*** Doğ*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam sayesinde kocam kuzu gibi. Ben 46 yaşında bir kadınım, 2 çocuğum var ve kocam Veysel 57 yaşında bir adam. Ama 50sinden sonra çok değişti, kahve, internette kadın bulma siteleri, alkol, sigara, at yarışı gibi pek çok saçma, para kaybettiren alışkanlıklara başladı. Ne çocuklara hal hatır sorduğu vardı, ne de bana insan gibi davrandığı vardı. Evden balık tutmaya diye gider, günlerce gelmezdi, ne yediğini içtiğini bile bilmezdik, bu durum beni insanların arasında küçük düşürüyor, evliyken dul hayatı yaşatıyordu. Kızım da oğlum da biz büyüdük istersen boşan, hayat senin hayatın diyordu ama ben elalemin neddediğini kendinde dert edinen bir kadınım. Kimse benim hakkımda zavallı olarak bahsedemezdi, sonunda kararımı verdim ve bu durumda bir medyum hocayla görüşmem lazımdı. İntternetteki yorumları incelerken hocamıza denk geldim, güvenilir birine benziyordu, biraz daha araştırdım ve kendisiyle görüşmeye karar verdim. Eşime tüm zararlı alışkanlıklarından kurtulması için büyü yaptı, aldığı para sonuna kadar helal olsun, evimize bereket ve huzur geldi sayesinde, halâ özel günlerde ararım, hem minnetimi dile getirir hem de yardımları için defaatle teşekkür sunarım kendisine, o olmasaydı şuan birileri adımdan bahsederken “zavallı kadın” diyeceklerdi. Asla kocalarımızı bize baskı yapan halleriyle çekmek zorunda değiliz arkadaşlar, Hocamız bu konuda gerçekten yaptığı çalışmalarla rahat bir nefes almamızı sağlıyor. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah.
09-04-2021

   Mer*** Uzu*** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba benim kızım kendi başına buyruk bir kızdı ve onu etkileyen bir dostu vardı, adı Derya. Derya sayesinde kızım 18inde kaçarak evlendi, sonra benim onun başının etini yemelerim sonucunda 22sinde boşandı. O çocukla kaç yaşında olursa olsun sonunda boşanacaklardı, ailenin onay vermediği evlilikler bitmye mahkumdur, her neyse. Ancak Derya’nın etkisi kızımın üstünden bir türlü gitmiyordu. Kızım asi, mutsuz ve arkadaşıyla zaman geçirmek için bana sürekli yalanlar söyleyen biri olmuştu. Son çarem olarak Derya ile aralarını açmam lazımdı ve hocamdan bu konuda yardım aldım. Evladıma soğutma büyüsü yaptırmıştım, sonuç olarak bir anne olarak vicdanıma tersti ama yine de kızımı bize kazandırmam lazımdı. Artık kızım ailesiyle zaman geçiriyor, sürekli telefonda bilgisayarda ya da en yakın arkadaşıyla buluşma planlarındadeğil. “sen ne dersen o annem” diyor ve bu bana yetiyor. O derya da yalnız kalsın, oh olsun ona, kızım evliyken ben de yalnız ve mutsuz bir anneydim, kim beni düşündü ki? Evlatlarını kurtarmak isteyen anneler, sadece evliliklerinden değil, kötü arkadaşlıklar ve zararlı alışkanlıklardan da çocuklarımızı bu şekilde koruyabiliriz. Onlar bazen iyiyle kötüyü ayırt edemiyorlar. Hocamızdan Allah milyon kez razı olsun kızımı kurtardığı için. Hocam bir karar vermiştim ve bilinmeze doğru çıkmıştım. Rabb’ime şükür ki senle kesiştirdi yollarımızı, sana minnettarım. Aldığın para her kuruşuyla helal’i hoş olsun.
30-03-2021

   Razi** Kan*** - KONYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben Raziye, 25 yaşında kendi halinde bir kızım. Hayatta aklıma gelmezdi büyü yaptıracağım, hem de kendime… Murat benim hayatımın aşkıydı, 4 senedir seviyorduk birbirimizi ama artık o değişmeye başlamıştı. İlişkimiz toksik bir hal alıyordu, öyle ki Murat bazen hoşlandığı kadınların adlarını bana hitap ederken kazara kullanıyordu. Ondan ayrılmayı düşündüğümde boğulacak gibi oluyordum, intahar bundan daha iyiydi. Murat ne benle ne de ailesiyle ilgili değildi, yaş aldıkça duyarsız, nerde akşam orda sabah yaşayan bir adam olmuştu. Annem, iş arkadaşlarım, hatta inanmayacaksınız ama Ayşe teyzem Murat’ın annesi bile ayrılmamızdan yanaydı, herkesin tek ortak noktası ben ve benim ruh halimdi. Ama ben onun sesini bir gün duymayayım kalbim batıyordu sanki, ne ayrılması. Bir gün arkadaşım Melek hocamızın methini internetten duyduğunu ve rızık açtırma vefki yaptırdığını, bu işe o sayede girdiğini anlattı bana. Ara, belki hocamız sevdiğindeki değişimi düzeltir kuzum dedi, yaptım, aradım. Hocam bakımdan sonra bunun Murat’ın karakteri olduğunu ama büyüyle değiştirebileceğini söyledi, o an vicdanım sızladı arkadaşlar, belki çocuklarına ve bana hayran bir adam olacaktı ileride ama ben bu sevginin sadece büyüden kaynaklandığını bilecektim. Bir karar verdim ve hocamdan bana soğutma büyüsü yapmasını ve beni bu saçmalıktan kurtarmasını istedim. Allah razı olsun bir haftanın sonunda Murat’a bitirelim dedim. Bu değişim beni bile şaşırttı, şuan hocamın beni kurtarmamış olmasını hayal ediyorum da beni deli gibi sevecek olan nişanlımı asla tanıyamayabilirdim. Mutlu hayatımın mimarı, Allah senden bin kere razı olsun.
10-03-2021

   Ed** Tala*** - ZONGULDAK

Konu:Soğutma Büyüsü

Eniştemle halam kırk yıllık evliler. Halam bir gün annemle dertleşmek için bize geldi. Hali perişandı. Uzun uzun konuştular. Eniştem eve geç geliyormuş. Halamın yüzüne bakmaz olmuş. Eskisi gibi değil, üzerimize titreyen adam bir garip oldu diye ağlamaya başladı halam. Annemle ben ne yapacağımızı bilemedik. Babama söyleyelim dedik ama halam razı olmadı, evden kimse duymasın dedi. Biz de bir şey yapamadık. Neden soğuk davranıyor, eve gelmeyince nereye gidiyor öğrenmek lazımdı. Babama duyurmadan yapmanın tek yolu vardı erkek kardeşim. Annem erkek kardeşimi güzelce tembihledikten sonra halamın yanına yolladı. Gece halamla birlikte eniştemin peşine takılıp ne yaptığını öğrenmeye çalışıyorlardı. Eniştem her gün bir kadınla buluşup geziyormuş. Halam bunu öğrenince çok üzüldü. Kardeşimin dediğine göre kız eniştemden yaşça küçükmüş. Bu olayın ardından halamla annem kafa kafaya verip ne yapacaklarını düşünmeye başladılar. Boşansa kırk yıldan sonra olacak iş değildi. Aileye de rezil olurum diye düşünüyordu. Güzel kıyafet alsa ilgili olsa bile kız genç ve güzel olduğu için halamın rekabet etme olasılığı düşüktü. Ne yapıp ne edip eniştemle kızın arasını açmak gerekiyordu. Annemin aklına iki yıl önce komşumuzun gittiği güzel hoca geldi. Bir gidelim görüşelim bakalım belki bir umut olur diye yola koyuldular. Hocamıza eniştemin yaptıklarını anlatınca soğutma büyüsü yapalım demiş. Bu süre içerisinde kardeşim ve halam eniştemi izlemeye devam etti. Bir gün eniştem kızla büyük bir kavga etmiş hatta oturdukları mekandaki garsonlar müdahale etmek durumunda kalmış. Kız eniştemin yüzüne tokat atmış ve gitmiş. Eniştem o günden sonra yine eskisi gibi oldu. Hatta halamın bir dediğini iki etmiyor. Teşekkürler değerli hocam.
28-02-2021

   Dil*** Durn*** - YALOVA

Konu:Soğutma Büyüsü

Bizim ailede kız çocukları pek sevilmez ama benim eşim öyle değildir. Üzerine titrer kızlarının. Canları sıkıldığında hemen gider yanlarına onların derdini dinler, canları bir şey çekince geri yarısı da olsa gider ve alır. Benim kocam böyle idi işte çocuklarına karşı. Gören herkes imrenirdi. Büyük kızımı okuttuk o da çalışkandı yüzümüzü eğmedi. Üniversiteyi kazandı gitti. Eline mesleğini aldı. Beş yıl dile kolay okulu bitti evine döndü mesleğini aldı. Okuldayken konuştuğu bir çocuk varmış bizimle tanışmak istiyormuş. Önce bana açtı konuyu babama söyler misin diye ben de önce kendim tanışmak istedim. Bir gün çocukla dışarda oturup tanıştık. Kızımdan hem yaşça çok büyüktü hem de ailemize uygun birisi değildi, kızım nasıl tanışmış anlayamadım. Eve döndükten sonra kızımı aldım karşıma konuştum. Baban razı gelmez bu çocuk bizim aileye uygun değil dedim. Kızım gönlünü kaptırmış bir kere laf dinlemedi. Kız kardeşime anlattım kızın durumunu, kardeşim araştırmış çok sevgili hocamızı bulmuş. Gidelim bir dedi. Kaybedecek bir şeyimiz de yoktu zaten. Kıymetli hocanın yolunu tuttuk. Benim kızı anlattım. Soğutma büyüsü yapalım dedi. Tamam dedik biz de kızım şimdi o çocuğun adını bile anmıyor. Çaresizlikten gitmiştim ama iyi ki gitmişim. Teşekkür ederim iyi ki varsın Allah razı olsun senden hocam. Hiç tereddüt etmeden gidin hocama, derdinize derman olsun sizin de.
25-02-2021

   Tilb** As*** - TOKAT

Konu:Soğutma Büyüsü

20 yıllık evliyim. Kocamı 17 yaşında sevdim ve bu yaşıma kadar da ondan başkasını bilmedim. Anlayacağınız tırnağının ucuna zarar gelse içim acır onun derdine derman olmaya hep çalışırdım. Kocam biz gençken de alkol kullanırdı ama o zaman havalı gelirdi. Hem bağımlı da değildi. Evlendikten 3 sene sonra kocam her gün içmeye başladı. Normalde beni çok seven pamuk gibi olan adam alkol alınca canavara dönüşüyordu. Kıskançlık krizlerine girip evdeki her şeyi kırıp döküyordu. Sabah uyanınca pişman oluyordu ama sabah olana kadar ne yaşadığımı ben bilirim. Evliliğimizin ikinci yılında bir oğlumuz oldu ve kaynanam bakıyordu biz çalıştığımız için, oğlum şimdi on yaşına geldi. Böyle böyle on yıl geçirdik yani. Evliliğimiz artık iyice kötü gidiyordu. Neredeyse her ay annemin evine küs gidiyordum ama ondan da vazgeçemiyordum. O da beni seviyordu biliyorum. İkinci çocuk istiyordu benden. Çocuk yaparsan alkolü bırakırım dedi. Başta istemedim ama söz verdi yalvardı kabul ettim. İkinci çocuğumuz olduktan sonra 3-4 ay içmedi sonra yine alkol almaya başladı. Artık canıma tak etmişti. Bu halimi gören kaynanam büyü yaptıralım dedi. Ben büyü nedir bilmem ki. Değerli hocamı bir komşusu tavsiye etmiş. Tamam dedim gidelim. Sevgili hocamıza derdimizi anlattık. Soğutma büyüsü yaptırdık. Kocam yeniden aşık olduğum adam oldu. Teşekkür ederim sana hocam benim.
17-02-2021

   Ah** Kay*** - ŞIRNAK

Konu:Soğutma Büyüsü

2 senelik sevgilimin 1 aydır beni başka bir kızla aldattığını öğrendim. Öğrenmemse trajikomikti diyebilirim. Doğum günümde sevgilim bana sürpriz parti hazırlamış o kızı da çağırmış, çünkü kendisi benim arkadaşım olurdu! Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozu iyice arttığı sırada sevgilimi aradım ve ortalıkta olmadığını fark ettim. Bahçeye onu aramak için çıktım biraz dolaştıktan sonra bir ağacın arkasında konuşurken buldum onları. Sessizce dinlemeye başladım. Kız sevgilime ne zaman ayrılacaksın falan diye soruyordu. Benimki de kem küm ediyordu. Sinirlerim tepeme çıktı. O sinirle yanlarına gittim ve kızın saçını başını yoldum. Kızı dövdüğüm için sevgilim benden ayrıldı ve kızın yanına gitti. Hem doğum günüm mahvolmuştu. Hem sevgilim beni aldatmış, yetmiyor gibi bir de terk etmişti. Bu iş böyle kolay kapanmazdı. Onların arasını bozmam gerekiyordu. Biraz araştırma yaptıktan sonra değerli hocama gitme kararı aldım. Derdimi hocama anlattığımda beni anlayışla karşıladı ve bana yardımcı oldu sağolsun. Sevgilime soğutma büyüsü yaptık. Günden güne kızdan nasıl soğuduna şahit oldum. Onunla her tartıştığında ağlayarak bana geliyor özür diliyordu. Sevgili hocam olmasaydı bunların olması mümkün değildi. Bana bu duyguyu yaşattığın ve onların yaptığı yanlışı yanlarına bırakmadığın için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki varsın can hocam. Senin yerin çok ayrı, herkese de seni tavsiye ediyorum. Tekrar görüşmek üzere.
31-01-2021

   Meli** Ham*** - KIRŞEHİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben Melis. 23 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim. Ailemden ayrı bir şehirde yaşıyor ve okuyorum. Okuduğum yerde aileme yük olmamak için part time bir işte çalışıyorum. Çalıştığım yerde biriyle tanıştım. Çok iyi ve nazik biriydi. Zamanla birbirimizden hoşlanmaya başladık. Sevgili olduk. Bir süre ilişkimiz çok güzel ilerledi. Ancak sonraları kıskançlık krizleri ortaya çıktı. Müşterilerle ilgilenmem bile sorun oluyordu. Bu durum kavgalara dönüştü. İlişkimiz içinden çıkılmaz bir hal alınca ayrılmaya karar verdim. Hem işten hem de kendinden ayrıldım. Ancak benim ayrılmış olmam ona yetmedi. Yeni çalıştığım yeri öğrenmiş. Sürekli gelerek orda rahatsız etmeye başladı. Onun yüzünden isimden ayrıldım yine. Okula gidip gelirken peşime takılıyordu. Artık rahatsızlık ötesinde can güvenliğimden korktum. Şehir dışında olduğum için yanımda kimsem yoktu. Aileme söyleyip huzursuz etmek de istemedim. İnternetten araştırırken medyum hocama rastladım. Kendisiyle telefondan görüştük. Başka şehirde olmasına rağmen yardımcı oldu. İzlemem gereken adımları bir bir anlattı. Ben de hepsini yerine getirdim. İşlemlerini uzaktan yaptı. Buna rağmen kısa sürede sonuç aldım. Soğutma büyüsü yaptık bu kişiye. Ve inanılmaz bir şekilde işe yaradı. Önce takipler son buldu. Sonra aramalar ve mesajlar da bitti. Nihayetinde tamamen hayatımdan çıktı. Ben de eski hayatıma kavuştum. Artık yeni bir işim var ve eğitimime de korkusuzca devam ediyorum. Teşekkürler hocam.
24-01-2021

   Şu*** Oz*** - TEKİRDAĞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum geçen sene ailemizin onaylamayacağı bazı çocuklarla arkadaşlık yapmaya başladı. Ne yapsak bilemedik. Üzerine gitsek her şey ters tepebilirdi. Eşim biraz kendi haline bırakalım dedi ben de ses etmedim. Ama gün geçtikçe vazgeçmek şöyle dursun daha da bataklığa saplandı oğlum. Artık alkol kullanılan mekanlarda sık sık vakit geçirir olmuştu. Neredeyse eve gelmiyordu. Bir gün yanında bir kız ile geldi ve evlenmek istediğini söyledi. Kız o gittiği yerlerin birinde çalışıyordu. Her halinden belliydi. Eşimle karşı çıktık. Kız düzelse peşindeki adamlar bizi bırakır mıydı?. Benim bir de kızım var onun geleceğini tehlikeye atamazdım. Biz karşı çıkınca oğlum kırdı döktü her yeri, evde kıyamet koptu desem yeridir. Kızı da aldı gitti. Birkaç gün sonra kızla birlikte geri geldi. Omzu sargılıydı ateş etmişler, omzundan sıyırmış. Korktuğum başıma gelecekti. Bir şeyler yapmam gerekiyordu ama ne! Komşuma dertleşmeye gittiğim bir gün komşumun eltisi hocamı anlattı. Bir derdi için o da gitmiş daha önce benim de başka çarem yoktu ki. Ben de değerli hocama geldim ve derdimi anlattım uzun uzun, dinledi sağolsun yardımcı olabileceğini söyledi. Oğluma kızdan soğuması için soğutma büyüsü yaptık. Büyü yaptıktan bir ay sonra oğlum eve geldi. Bu sefer tek başınaydı, ben nedenini hemen anladım ama oğluma da sordum ne oldu diye. Kızla çok fazla kavga ettiklerini birbirlerini eskisi gibi sevmediklerini söyledi. Ben de anne olarak anlayışla karşılayıp oğlumu bağrıma bastım. Tabii içimden hocama teşekkür ediyordum. Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum teşekkürler değerli hocama.
23-01-2021

   Ecr** Sürm*** - MARDİN

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben ecrin. 22 yaşındayım. Kendimle ilgili bir sorunum yok. Ancak annem ve babam için medyum hocamla görüştük. Bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Eminim size de faydası olacaktır. Annem ve babam yıllardır çok iyi geçinen bir çifttir. Sülale de parmakla gösterilirler. Bana ve kardeşlerime karşı da çok iyi anne baba olmuşlardır her zaman. Ancak son dönemlerde aralarında anlam veremediğimiz sorunlar çıkmaya başladı. Yıllardır evde hiç duymadığım kadar yükseldi sesleri. Sürekli kavga eder oldular. Üstelik kavga sebepleri de çok saçma. En sonunda odalarını bile ayırdılar. Bu durum beni oldukça üzdü. Çünkü hiç alışkın olmadığım bir durum. Kendi içimizde çözemeyince babaanneme gittim. Anlattım olan biteni. Babaannem büyüden şüphelenmiş. Daha önceden tanıdığı bir hoca olduğunu söyledi. Gidip görüştük. Medyum hocamla bu şekilde tanıştık. Bize annem ve babama soğutma büyüsü yapıldığını söyledi. Yapan kişi ise 1 yıl önce evlenen amcamın eşiymiş. Kendileri evlendiklerinden beri sürekli sorun yaşıyorlar. Annem ve babamın bu kadar iyi olması zoruma gitmiş olacak ki, araları bozulsun diye soğutma büyüsü yaptırmış. Medyum hocam sağ olsun büyüyü bozdu. Annem ve babam işlemler bittiğinde artık eski haline dönmüştü. Evimiz eski huzuruna kavuştu. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde annem ve babamın evliliği kurtuldu. Sorununuz her ne olursa olsun, medyum hocam deneyimi ve becerisiyle mutlaka size de fayda sağlayacaktır. Kesinlikle görüşmenizi tavsiye ediyorum.
05-01-2021

   Güle*** Güv*** - RİZE

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba. Ben 29 yaşında, hiç evlenmemiş bir bayanım. Gayet iyi bir işe sahibim ve kendi ayaklarım üzerinde durabilen biriyim. Ben birkaç yıl öncesinden beri evlenmeyi düşünüyorum. Çocukları çok seviyorum ve anne olmak istiyorum. Zaman zaman hayatıma birileri girdi. İlişkim gayet güzel ilerledi. Ancak iş evlilik konusuna gelince ben karşımdaki insandan birden uzaklaşır oldum. O kadar istememe rağmen bir türlü yanaşmıyordum. Görücü gelenler de oldu ancak hiç birini kabul etmedim. Gelen kişiler adete canavar gibi görünüyordu gözüme. Annem bunun normal olmadığını düşünerek bir hocaya gitmek gerektiğini söyledi. Araştırıp medyum hocamı bulduk. Kendisine gittiğimizde öğrendiğim şey karşısında neye uğradığımı şaşırdım. Benim bir halam var ve kızı erken yaşta evlenip sorunlar yaşadığı için ayrıldı. Halam da buna hasetlenerek benim evlenmemi engellemek için bana soğutma büyüsü yaptırmış. İçten içe bu kadar istememe rağmen karşımdaki kişilerden uzak durmamın sebebi buymuş meğer. Medyum hocam sağ olsun üzerimdeki büyüyü bozdu. Yapmam gerekenleri hiç aksatmadan yaptım. Sonrasında biri beni istemeye geldi. Hayatımda ve aklımda kimse olmadığı için görüşmeye ve tanımaya karar verdim. Bu süreçte de büyünün etkisinin gerçekten üzerimden kalktığını fark ettim. Gayet iyiyiz şu anda. Evlilik hazırlığı yapıyoruz. Hocamdan Allah razı olsun. Yolumu açtı. Zaten gittiğinizde ve tanıdığınızda kişilik olarak da işinde de ne kadar iyi olduğunu kendiniz de göreceksiniz.
27-12-2020

   Neba** Adıy*** - GİRESUN

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben Nebahat. Benim sorunum gelinimle ilgiliydi. Oğlum ve gelinim severek evlendiler. Kendisi pek aile yapımıza uygun olmamasına rağmen oğlum sevdiği için karşı çıkmadım. İsteme, söz, nişan ve düğün süreçlerinde bitmek bilmeyen bir sürü istekleri oldu. Adet, gelenek, görenek adı altında maddi manevi çok zor durumlarda kaldık. Ancak yine de oğlumun mutluluğu için hepsine göz yumdum. Neticesinde düğünümüzü yaptık. Gayet mutlu bir evlilikleri var. Ancak evlendikten sonra oğlum bizden uzaklaştı. Gelip gitmek şöyle dursun arayıp sormuyordu bile. Aradığımızda da üstün körü birkaç kelime konuşup kapatıyordu. Hatta bazen tersliyor ya da telefonu hiç açmıyordu. Buna karşılık gelinim ve onun ailesiyle çokça zaman geçiriyordu. Bir terslik olduğunu anladım. Eltimin ısrarlarıyla medyum hocamla görüştüm. Hocam bana gelinimin kendisine ve ailesine karşı bağlama büyüsü yaptırdığını ve oğlumun bu yüzden bizden uzaklaştığını söyledi. Büyüyü bozmak için gerekli her şeyi tek tek anlattı. Ben de hiç aksatmadan hepsini yerine getirdim. Birkaç gün sonunda sonuç almaya başladık. Oğlum kendisi bizi aramaya başladı. Gelip gitmeye başladı. Bize karşı eski haline döndü. Tabii ki eşiyle arasını bozacak ya da ona kötü bize iyi olmasını gerektirecek bir şey yapmadık. Sadece onların yaptığını bozduk ve her şey normale döndü. Medyum hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
25-12-2020

   Gize*** Ha*** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Bu okuduklarınız çok garip ve çok şaşırtıcı gelecek dostlarım. Benim hocamıza ulaşma nedenim o kadar farklıydı ki, hoşlandığım adamı kendimden ayırıp eşine ve çocuklarına döndürmek için büyü yapmak zorunda kaldım. Çünkü karısının ve çocuklarının onun ilgisine ve sevgisine ihtiyaçları vardı. Ben hocama derdimi anlatırken gözyaşlarına boğulmuştum, hocam da dinlerken yaşlarını tutamamış ve yürekten beni tebrik etmişti. Anlatayım izninizle, Gizem ben, 28 yaşındayım ve bir adama sevdalandım. O da bana sevdalanmıştı, 3 çocuğu ve boşamaya çalıştığı, bir türlü kendisinden ayrılmak istemeyen, yalvaran yakaran acınası bir karısı vardı. Kadını tanıdığım ilk andan bu yana hep ona acıdım, bir gün onun yerinde ben olsam dedim. Sevgilime de hep uzak durmaya çalıştım, kalbim sevse de engel olamasam da aklım her zaman “onu ve çocuklarını bırakıp sana geliyorsa, seni bırakıp neden başkasına gitmesin” dedi. Hocam dedim, bana yardım et, çocuklarının en küçüğü 2 yaşında, yazık onlara. Önce kendim ve sevgilim için ayırma büyüsü yaptık. Benim için de kalbimden onu söküp atmak için soğutma büyüsü. Ama bu yetmezdi, dışımda bir kadına da gidebilirdi ve o kadın ben kadar vicdanlı olmayabilirdi. Sevdiğim adamın karısına dönmesi için ikinci aşamada kendi ellerimle bağlama büyüsü yaptırdım onlara, köpek gibi pişman bir şekilde karısına döndü, karısı da affetti. Şimdi çok mutlular. Bir yuvayı kurtarmama ve kendimi Dallas filmi gibi bi ilişkiden kurtarmama yardım ettiğin için hakkını nası öderim bilmiyorum hocam, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.
20-12-2020

   Mur*** Ozbe*** - SAKARYA

Konu:Bağlama Büyüsü

10 yıllık evliyim ve 8 yaşında bir oğlum var. Her sabah fabrikaya gider akşam olunca da evime gelirim. Her normal çalışan gibi. Eşim ev hanımı tüm gün ev işleri yapar ve oğlumuza okuldan verilen ödevleri yapmasına yardım ederdi. Eve geldiğimde ise hazırlamış olduğu Tacettin yemekleri yerdim. Fakat o gün hiçte böyle bir gün değildi. Bir kaç defa zile bastım ama evde kimse yoktu. Bir yere gitse bana mutlaka haber verirdi. İçimi bir korku kapladı oğlana bir şey mi oldu diye. Okulu aradığımda ise ikinci şoku yaşadım. Annesi almadığı için çocuğum okuldan çıkalı 1 saat olmasına rağmen hala bekliyormuş. Okula çocuğu almak için gittiğimde durumu hocasına anlatıyordum ki başka sınıfta çocuğu okuyan bir kadın bana yanaşarak özel konuşmak istediğini söyledi. Karım o kadının kocası ile kaçmış sözde! Bu nasıl olabilirdi ki. Kadına sert çıkıştım fakat o da perişandı. Onunda 8 yaşında bir kızı varmış ve bizimkinin karşı sınıfında okuyormuş. Annesi evde ödevini yaptırırken defterin arasında not bulmuş ve her şeyi böyle anlamış. Kocası ile kavga etmiş ve her şeyi bana anlatacağını söylemiş durum böyle olunca bizimkiler birlikte kaçmışlar. İlk başta ne yapacağımı bilemesemde kadın Tacettine Hocadan bahsetti ve bağlama büyüsü yaptırmayı teklif etti böylece o ve ben eşlerimize kavuşacaktık. Pek ümidim olmasa da kadının peşine takılıp hocama geldim. Bağlama büyüsü gerçekten işe yaradı. Karım özür dileyerek eve döndü. Yeniden eski düzenimize döndük hocama çok teşekkür ederim.
10-12-2020

   Nai** Mer*** - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Herkese merhaba, Rabb’imden tek temennim umarım sizler de sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulursunuz. Ben Naime, 38yaşında 2 çocuk annesiyim ve hocamızla tanışmam bundan 2 ay öncesine dayanıyor. Kocamın ilgisini artık çekemiyordum, beni hiç beğenmiyordu, her fırsatta aşağılıyor, başka kadınların daha güzel olduğunu sürekli anlatarak gururumu kırıyordu. Bazı geceler eve bile gelmiyordu, beni boşamak istiyordu ve yüklü miktarlarda paraları kadına yediriyordu. Hem çocuklarımın babasız kalmaması için hem de kocamın bize geri dönmesi için tüm yolları denedim, güzellik salonlarına gidip o beğendiği kadınlar gibi olmaya çalıştım, kendime baktım, çeşitli psikolojik taktiklerden faydalandım ama nafile, ne yaptıysam olmadı. Bir tanıdığımızın ısrarıyla hocamızı buldum, medyumların insanların hayatlarını etkileyemeyeceğinden emindim ve açıkçası güvenmiyordum. Aradığımda çok güven verici konuştu ve bu sorunu çözebileceğini söyledi. Anlaştık ve üç gün içinde yapmam gereken adımları anlatıp işlemi bana kargoladı. 7 gün iki elden hocamla beraber belirli saatlerde okumalar yaptık, haftanın sonuna geldiğimizde kocam ilk kez eski günlerdeki gibi evimize çiçekle gelmeye başladı ve 2. Haftanın sonunda artık gece gezmeleri ve kahve alışkanlığı yok olmuştu. Hocamdan Allah bin kere razı olsun, sayesinde kocam gözümün içine bakıyor, evimize bağlandı, çocuklarım da ben de çok mutluyuz. Arkadaşlar, hocamız aile kurumunu etkileyen durumlarda vefk ve işlemler yapmaktan kaçınmıyor, bu mutsuz hayata mecbur değiliz, Allah’ın izniyle hocamız sizlere de yardım etsin İnşallah.
05-12-2020

   Ker*** Yal** - BALIKESİR

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese selam, ben Kerem, 32 yaşındayım ve bankacıyım. Büyü medyum hoca işleri asla ama asla bana göre değildi, taa ki tanımadığımız biri bize büyü yapana ve benim o mülayim, anlayışlı, ilgili karım gidene kadar. Karım tanıyamayacağım bir hal almıştı, bencil, saygısız, bakımsız ve mutsuz bir kadın olmuştu. Benim erkekliğimi sorguluyor, kendine yetemediğimi söylüyordu. Onunla ne kadar ilgilenme çabam olduysa hepsini geri çeviriyordu. Kendi annesine de durmadan beni kötülüyormuş. Nevin anne bir gün iş yerime geldi, ona bir kahve ısmarladım ve konuştuk. Hiç beklemediğim bir anda, “Yavrum size biri büyü falan mı yaptı, nazara mı geldiniz, bi kurşun falan mı döktürsek ne” dedi. Bunlar çok saçma geleneklerdi, inanmadım ama ekledi, “benim bir arkadaşım vardı, Ayten teyzen, hani ahretliğim onun tanıdığı bildiği çok iyi bir hoca var, onun kocasını alkolden kurtarmıştı, istersen bi baktıralım, git bi kendin görüş tanı istersen, kızım böyle değildi, siz iyiydiniz yavrum, belki bişi vardır?” Kayınvalidemi kırmamak için onay verdim ve hocayı aradım. Gayet kibar biriydi, karıma büyü yapıldığını anlattı, bunu bozabilirim bozmazsak ayırma büyüsünün sonunda ayrılırsınız dedi. Saçmalıktı ama kaynanama verdiğim söz için dedim ki “sadece malzemenizin parasını önden atarım, işlem sonuçlanırsa da el emeği paranızı yollarım”. Benim inanmadığımı anlamış olacak ki bir cesaret dedi eğer inanarak işlemleri uygularsan olacak, dediğin gibi olsun. İki hafta geçti ve karım normale döndü. Hocamız bir şeyi biliyormuş, bana dediği paranın 2 katını yatırdım, Allah gani gani razı olsun. Derdiniz sıkıntınız varsa siz de en azından bir şey kaybetmezsiniz, tanıyın, tanımaktan ne çıkar ki. Senden de seninle beni tanıştıran Nevin Annemden de Allah razı olsun.
03-12-2020

   Pol*** As*** - BİLECİK

Konu:Soğutma Büyüsü

merhaba hocam, şuan size bu yorumu yaptığımdan öyle memnunumki. Ben Polat. Annem öldükten sonra babam kendini çok yanlız hissetmeye başlamıştı. Bize ne kadar yansıtmasada bazen çok üzülüyordu. En son çocuklarım annesiz kalmasın diye düşünüp, internetten bir kız ile tanıştı. Kız kendisinden 24 yaş küçüktü. Babamın işi vardı, durumumuzda gayet yerindeidi. Kendisi babamın paralarını harcayıp zaman geçirmek isteyen birisiydi ve babamı bu konuda çok kullanıyordu. Babam anlamayıp sürekli ona para veriyor, istediği tüm herşeyi alıyordu. En sonunda babamın bu durumu beni ve kardeşlerimi baya üzmüştü. Babamız bizden büyük olduğu için uyaramazdık, saygısızlık olurdu. Ve kıza babamın ona uymadığını, kendisinden tam 24 yaş büyük olduğunu, onu para için kullandığını bildiğimizi söyledik, oda bunları babamıza söyleyin dedi. en sonunda çevrede araştırma yaptık, ve hocayı bulduk. Çoğu İnsanın derdine çağre bulmuş, parayı değil, insanları düşünen birisiymiş. Ben hocayı aradım, anlattım ve bana işlem için nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı. İnanarak dediği şeyleri yaptım. Tüm işlemler sadece 7 gün falan sürdü. Sonralarda babamın kızdan soğduğunu, para vermeyip kızı kendisinimi parayımı sevdiğini öğrenmiş oldu. Şimdi ayrılar ve babamda artık eşinin ölümüne alıştı ve evlenmek istemiyor. allah hocamızdan razı olsun hem babamı, hemde bizi kurtardı. Medyumlardan iyi niyetle yardım alınabilir bence, hocamız olmasaydı şuan babamın kalbî duyguları da parası da sömürülüyor olacaktı.
30-11-2020

   Necl** Mer** - HATAY

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar. Ben Necla. Hocam beni tanır. Kendisine soğutma büyüsü için gitmiştim. Ancak henüz kendisiyle tanışmayanlar için sorunumu anlatmak istiyorum. Oğlum birini sevdi. Kız ilk başlarda çok iyiydi. Bize karşı da oğluma karşı da. Evlilik aşamaları gayet güzel geçti. Ancak evlendikten sonra değişmeye başladı her şey. Kendisi çalışmıyor. Oğlumun ise işi ve geliri gayet iyi. Pahalı kıyafetler, ayakkabılar, çantalar istemeye ve almaya başladı. İlk başta oğlum heves etmiş bir şey olmaz diye düşündü. Ancak sonraları kendine yetmezmiş gibi bir de ailesine aynılarını hediye olarak almaya başlayınca işler değişti. Oğlum, bu durumun normal olmadığının farkındaydı. Ancak çok sevdiği için sesini çıkarmıyordu. Oğlum evlenirken mehir olarak gelinimin üzerine ev tapusu vermişti. Tesadüfen evi satılığa çıkardığını öğrendim. Oğlum ise bütün bunlara sessiz kalıyordu. Sorduğumda da karımı seviyorum. Ne istiyorsa yapsın diyordu. Ben de bunun böyle devam etmeyeceğini düşünerek medyum hocama gittim. Kendisine durumu anlattım. Önce oğlumun üzerinde büyü var mı diye baktı. Ancak büyü falan yokmuş. Oğlum gerçekten sadece sevdiğinden göz yummuş hepsine. Ancak bu böyle devam edemezdi. Bu yüzden medyum hocamdan soğutma büyüsü yapmasını rica ettim. Gerekli adımları tamamladıktan sonra büyü çok şükür tuttu. Oğlum artık eskisi gibi gözü kapalı davranmamaya başladı. Ve bir süre sonra da artık sevmediğini ve boşanmak istediğini söyledi. Medyum hocam sayesinde hem oğlumu, hem de ailemizin geleceğini kurtardım.
28-11-2020

   Melt*** Şe*** - NEVŞEHİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Kaynanasından ayrı, kocasından ayrı çeken ben miyim arkadaşlar? Ben Meltem, 31 yaşında bir çocuk annesiyim, evliliğimin ilk yılları gayet mutluydum. Benim mutluluğum hayatımıza ne zamanki kayınpederimin vefatı sonrası kaynanam dahil oldu, o zaman bozuldu. Eve her gelişinde çiçeklerle gelen kocam artık çocuklar ve annesinin sorunları dışında benle konuşmaz oldu. Kahveler, arkadaşları arttı, bazen telefonunu karıştırdığımda erkek adıyla kaydedilmiş kadınlara rastlar oldum, birkaç defa da boynunda diş izi, gömleğinde saç teli falan buldum. Ağlayıp zırlamam ne anası için ne kendi için bir şey ifade etmiyordu, kaynanam “erkek tabi yapacak” diyordu. Her şey o gün eşşek sudan gelesiye kadar kızımın önünde dövülmemle başladı, kocamdan saklı gizli biriktirdiğim bir param vardı, bununla işinin ehli bir medyumdan yardım alacaktım ya evliliğimi kurtaracaktım ya da kocamdan intikam almak için büyü yaptıracaktım, gözüm kararmıştı, o dayağı kaldıramıyordum. Ama gidecek baba ocağım da yoktu. Onlar öleli çok olmuştu. Hocamdan Allah gani gani razı olsun, tanıştığımızda kocamı da beni de bir bakımdan geçirdi, hiç unutmam kızıl saçlı kadını sorduğu o anı, hayatında kızıl saçlı bir kadın varmış ve kocama büyü yaptırmış. Hep onun etkisinden adam 180 derece dönmüş evinden. Önce o yaptırılan işlemi bozduk ve sonra da yuvasına yeniden adapte olması için hocamız bizim için büyü hazırladı. Senin sayende yuvam kurtuldu hocam, o kaynanamı da kocam kızkardeşine gönderdi, artık dönüşümlü olarak her kardeşi bir ay bakacak, 4 ayda bir geliyor bize, Allah razı olsun hayatımı yıkılmaktan kurtardın.
23-11-2020

   Dön*** Çakm*** - ELAZIĞ

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba. Ben 32 yaşında evli bir kadınım. Bir kızım var ve evliliğim gayet güzel gidiyor. Aynı zamanda bankacıyım. Şu anki iş yerimde yaklaşık 5 yıldır çalışıyorum. Burada çalışırken evlendim. Yani iş yerindeki bütün arkadaşlarım evli olduğumu biliyor. Son zamanlarda yeni biri başladı işe. Ben de tecrübeli olduğum için işi öğretmem adına benim yanıma verdiler. Ben yapması gereken her şeyi zamanla tek tek anlatıyorum. Bu yüzden sürekli yan yanayız. Bu durum onu yanlış düşüncelere sevk etmiş olacak ki, bir süre sonra benden hoşlandığını fark ettim. Hatta kendisi de bunu açık açık söyledi. Ben de ona evli olduğumu hatta bir kızım olduğunu söyledim. Ancak bana öyle bir cevap verdi ki şok oldum. Bunun sorun olmadığını ve istersem birlikte olabileceğimizi söyledi. Ben tersledim ve onu yanımdan aldırdım. Ancak işin boyutu farklı bir hal almaya başladı. Beni iş çıkışlarında takip ediyor, evimin önünde saatlerce duruyor, tehdit ve taciz mesajları atıyordu. Eşim öğrenmeden bu durumu çözmek için medyum hocama gittim. Kendisine bu şahıs için soğutma büyüsü yaptırdım. Büyünün daha birinci haftasında sapık peşimi bıraktı. Hatta şubesini değiştirerek başka yere geçti. Medyum hocam sayesinde evliliğime zarar vermeden bu sapkın kişiden kurtuldum. Kendisi alanında oldukça iyi. Kesinlikle sonuç alacağınıza eminim.
23-11-2020

   Ruk** Çıt*** - BATMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam ben Rukiye, size geçen ay telefonla ulaşmıştım ve gelinim Vildan’ı torunlarım için oğluma bağlamanız için yalvarmıştım size, ailemizi kurtarın diye telefonda koca kadın, adeta bir çocuk gibi ağlamıştım. Sana nası teşekkür ederim hocam, sayende oğlumun yuvası kurtuldu, bize köpek gibi davranan, anası yaşındaki bana bile etmediği hakaret kalmayan gelinim süt dökmüş kedi gibi oldu. Torunlarım çok mutlu, dediğin her adımı yaptım hocam, ne dediysen saati saatine, harfi harfine uyguladım. Vildan geçen hafta bir çocuk daha vermek istediğini, geçmişte umursamaz davrandığı günler için pişman olduğunu söylemiş. Bana da daha dün “sen benim annemsin, ben senin elinde büyüdüm hakkını helal et, gençliğime ver sana kötü davrandım, ağır konuştum” dedi. Hocam aldığın para son kuruşuna kadar helal olsun, sen yuvamı kurtardın, yavrumun çocuklarını anasız bırakmadın ya… Şimdi her yerde senin nası bir medyum hoca olduğunu anlatıyorum, İnşallah ben gibi diğer dertli anneler, eşler de sana ulaşırlar, yardımını alırlar, ilminden faydalanırlar hocam. Oğlum da kocam da ben de sana her gün dualar ediyoruz, benim hacıya hocaya iş mi yaptırılır diye bana kızan oğlum en yakın zamanda yanına gelip ellerini öpmek istiyor yatıp kalkıp seni anıyor dualarında. Allah sana uzun ömürler ve sağlık versin, İnşallah diğer insanlar ne olduğu belli olmayan sahtekârlara para kaptırmak yerine seni bulurlar da dolandırılmadan dertlerine deva olursun onların da.
15-11-2020

   Erk*** Özc** - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar. Adım Erkan. Üniversite öğrencisiyim. 6 ay öncesine kadar benimle aynı bölümde okuyan bir kız arkadaşım vardı. Ailelerin tanışmasına bir hafta kala beni aradı ve eski erkek arkadaşını unutamadığını; yıllar önce ayrılsalar da kalbinde hep onun olduğunu söyledi. Eski sevgilisi tekrar deneyelim demiş. Tabi bizimki de kabul etmiş arayıp benden özür diliyor. O gün ondan intikam alacağıma yemin ettim. Bir süre ne yapabilirim diye düşünürken izlediğim bir filmde bağlama büyüsünü gördüm. İlgimi çektiği için büyü hakkında araştırmalar yapmaya başladım. Bu esnada pek çok hocayla tanıştım. Ancak hepsinin önceliği para olduğu için kimseye güvenemedim. Son çare olarak karşı komşumuzun oğlunun tanıdığı bir hocaya gittim. Daha içeri girer girmez benim kim olduğumdan tutun da aileme kadar söyleyince zaman geçmeden çalışmalara başladık. Hocamın söylediklerini harfi harfine yaptıktan 2 hafta sonra eski kız arkadaşımdan mesaj aldım. Mesajda pişman olduğunu; aslında beni sevdiğini geçte olsa anladığını yazmıştı. Büyük bir zevkle hayır dedim. 3 aydır her gün arayıp ağlıyor. İlmi kuvvetli bir hoca arıyorsanız kesinlikle başkasıyla uğraşmamanızı öneririm. Hem diğerlerinin istediği yüksek meblağları ödemiyorsunuz hem de kısa süre içerisinde sonuç alıyorsunuz. Hocamı işlem sürecinde kaç kez aradığımı ben bile bilmiyorum. Bir kere ses tonu değişmeden sabırla sorularımı yanıtladı, rahatlattı. Arkadaştan farksız davrandı. Gerçekten harika bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
15-11-2020

   Hal** Teme*** - SİNOP

Konu:Aşk Büyüsü

İlkokuldan beri hoşlandığım bir kız vardı. Kızın ailesi zengindi. Bense gariban bir işçi çocuğuydum. İkimiz olacak iş değildik. Okulun popüler çocukları hep bu kızın peşindeydi. Ben de platonik bir şekilde ilkokuldan mezun oldum. Yıllar geçti ben kızı unuttum. Üniversiteyi başka bir şehirde kazandım aklımda kız falan yoktu artık. Sınıfa girdiğimdeyse gözlerime inanamadım. İlkokuldayken sevdiğim kızla aynı sınıftayız. Koskoca dünyada bu bir tesadüf olamazdı. bir süre kızı izledim. Yine ilkokuldaki gibi güzel ve dikkat çekiciydi. 8 Sene aynı sınıfta okumamıza rağmen üniversite de beni tanımadı bile. Ben kızı kafama takmıştım ama aşkım depreşmişti bir kere hem aradan geçen bunca yılın ardından tekrar bir araya gelmemize tesadüf diyerek geçemezdim. Vize dönemi gelmişti herkes birbiri ile kaynaşmaya not paylaşmaya başlamıştı. Ben de bundan yararlanarak not bahanesi ile yanına gittim. Onun için kimseden bir farkım yoktu. Açılmaya cesaret edemedim. Yurtta arkadaşlarla muhabbet ederken konu geldi derdimi anlattım. Birinin sevgilisi meraklıymış böyle şeylere ona sordu. Kız daha önce Tacettin hocaya gitmiş yengesi için onu anlattı. Biz de ikna olduk. Aldı bizi hocanın yanına götürdü. Derdimi anlattım. Dinledi sağ olsun aşk büyüsü diye bir şey varmış bundan bahsetti yapalım dedi. Biz de tamam dedik. Büyü tahmin ettiğimden çabuk işe yaradı. Vizelerin sonuçları açıklandığında ben sınıf sonuncusu olmuşum arkadaşlar benimle alay ederken yanıma geldi. Birlikte ders çalışmayı teklif etti. Derken sohbet sohbeti açtı. Şimdi iki senedir sevgiliyiz. Tacettin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.
14-11-2020

   Ed** Ef** - GAZİANTEP

Konu:Bağlama Büyüsü

7 yılık evliyim. Evliliğimden bir kızım var. Eşimle severek evlendik. Ancak son zamanlarda eşim gerek maddi zorluklar gerek monotonlaşan evlilik düzeni sebebiyle benden, evinden ve kızımızdan uzaklaşmıştı. Evliliğimin bitmesi korkusuyla çözüm aramaya başladığım sırada medyum hocayla tanıştım. Sorunlarımı anlattım. Sabırla dinledikten sonra yapılabilecek şeyler konusunda bilgilendirdi. Bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Büyünün gereklerini sağladıktan sonra işlemlere başlandı. Bu süreçte neler yapmam nasıl davranmam gerektiği konusunda beni bilgilendirerek sürekli yanımda oldu. Büyünün gerçekleşme sürecinde bütün adımları dikkatle yerine getirdim. Bu süreç sonunda yaptığı bağlama büyüsü tuttu. Eşim adeta yeni evlendiğimiz zamanlardaki haline döndü. Bana ve kızıma karşı çok iyi davranmaya başladı. İlgi ve alakası arttı. Bir dediğimi iki etmemeye başladı. Kızımızla eskisinden bile daha çok ilgilenmeye başladı. Özel günlerimizi artık hatırlamaya bile gerek duymazken kutlamalar yapmaya, hediyeler almaya, yemeklere götürmeye başladı. Kızımın okul işlerine kadar her şeyiyle yakından ilgilenir oldu. İşine daha sıkı sarıldı ve maddi olarak da durumumuz düzelmeye başladı. Para konuları yüzünden çıkan kavgalar da böylelikle son buldu. Medyum hocam adeta evliliğimi kurtardı. Benim gibi sorunlardan muzdarip olan herkesin medyum Tacettin hocayla görüşmesini tavsiye ederim. Kesinlikle işlemleri sonuç garantili. Benimki gibi sorunları olanlar medyum hocaya muhakkak ulaşsın. Benim yolumu aydınlattı eminim sizlere de faydası olacaktır. Çocuğumun ve benim hayatımızı değiştirdi. Teşekkürler hocam.
12-11-2020

   Serd*** Yeli*** - AYDIN

Konu:Soğutma Büyüsü

merhaba, ben Serdar. Allah hocamızdan razı olsun, ben derdimden kurtuldum inşallah sizde kurtulursunuz. Ben ipek fabrikasında çalışan bir patronum, işimi düzgünce yapar hiç hile felan katmam. Bir gün eleman eksikliği yaşamaya başladık ve iş ilanı verdik. Bir bayan geldi ve, işe girmek istediğini söyledi. Gerekli imkanları ona söyledikten sonra kabul etti. İşe girdikten 1 ay felan sonra benimle ilgilenmeye başladı, kendisi benden tam 17 yaş küçüktü. Beni bir patron olarak sevdi ve ondan ilgileniyor diye düşünüp, ciddiye almadım. Sonralarda el şakaları felan başladı, artık bu durumdan rahatsız olmuştum. Kendisine bu durumdan artık rahatsız olduğumu söyledim ve üzüldü, ağlayarak beni çok sevdiğini anlattı. Ona kendisinden 17 yaş büyük olduğumu, evli ve 1 çocuğum olduğunu söyledim. Kendisi bunu bilip beni hağlada çok sevdiğini, onu sevmiyeceğim ve kendisi benim sevgilim, eşim olmadığı sürede intihar edeceğini söyledi. Onu düşünecem felan diye oyaladım, ve eşime bu durumu nasıl hallederiz diye anlattım. Eşim kadınlar arasında konuşurlarken büyü yaptıran bi komşum vardı, hoca çok iyi demişti diyerek bana hocayı önerdi. Hemen internetten iletişim bilgilerini buldum, benim beklediğim, derdimi 1 2 kelime ile öğrenip yüksek miktarda bi fiyat vermesiydi. Ama uzun uzun dinledi, işin maddi kısmını sonraya brakıp, derdimle ilgilendi. Kendisine inandım, tüm istediklerini harfi harfine yaptım. Sonra yanıma gelip bana karşı hiç birşey hissetmediğini yaptığının bir cahillik olup bunun unutulmasını istedi. Allah hocadan razı olsun, eğer o olmasaydı kötü şeyler ola bilirdi. İnşallah sizde tüm dertlerinize çare bulursunuz, hocaya rahatlık ile güvene bilirsiniz.
31-10-2020

   Emr*** Akk** - ADIYAMAN

Konu:Aşk Büyüsü

Hayatımın kadını büyüyle benden gitmişti, onu bu yolla almak zorunda kaldım. Ben Emre, hiç hacıyla hocayla medyumla işi olmayan biriydim. 32 yaşında, bakımlı, iyi giyinen ve bir oranda zengin sayılan biriyim. Herkes bana hayran, ben de İnci’me. Onunla aramızda çok güzel bir çekim vardı, birbirimizin gözünün içine bakardık ve asla güven sorunumuz olmadı. Ta ki eski sevgilisi İnci’ye aşık etme büyüsü yapana ve sevdiğim kadın düğünümüzden bir hafta kala beni terk edene kadar. Ondan nefret ettim, ele güne beni rezil ettiği için kendime lanet ettim, bir dizi tedavi gördüm ama yetmiyordu. İçimden manyak çıkmıştı, bana yaptıklarını, beni terk edişini İnci’ye fitil fitil ödetecektim. Hocama ulaşma sebebim aslında intikamdı, gereken para her neyse gözümde değildi, onları ayıracaktım ve bir zamanlar değerlim olan kadına hayatının işkencesini yaşatacaktım ama duyduklarımla sarsıldım. Sevgilisi aşk büyüsü yapmıştı ve bu yüzden terk edilmiştim. Hocamıza yalvardım, beni bu dertten kurtar diye, o da söylediklerini en ince ayrıntısına kadar yapmamı istedi. Bir hafta içinde sevgilim ağlayarak telefonun ucundaydı, olanları ona anlattım, hasret giderdik ve İnci hocamdan benzer durumlara karşı ikimize de büyülerden korunmak için işlem yaptırmak istedi. Allah senden razı olsun hocam, sen benim yuvamı, aşkımı kurtardın. Değil bu işlemler için aldığın minik ücretler, altına en lüks arabayı çeksem bile hakkını ödeyemem, sen bana gözlerimin ışıltısını verdin.
29-10-2020

   Sed*** Dağa*** - TRABZON

Konu:Bağlama Büyüsü

Dedem ve nenem 49 yıllık evliler. Dedemin biz kendimizi bildiğimizden beri alkol problemi olsa da nenemin üstüne asla gül koklamazdı. Evine ve çocuklarına sadakati konusunda kimsenin şüphesi yoktu. Geçen sene nenem ağlayarak bize geldi ve dedemin üstüne kuma getirdiğini söyledi. Biz gülsek mi ağlasak mı bilemedik. Dile kolay 49 yıl! ayrıca dedem 70 yaşında. Bu yaştan sonra ne kuması böyle derken dedemin yanına gittik. Belli ki kadın dedemin parasını yemek peşinde ama gariban dedemde para yok onu bilmiyor. Boşuna nenemi üzüyor. Babam kadını aldı karşısına konuştu. Yok efendim dedemi seviyormuş. Dedem desen kendinden haberi yok. Biz de ne yapalım çareyi Tacettin Hoca da bulduk. Annem, halam, yengem ve ben Tacettin Hocaya geldik. Hocam dedeme eve bağlama büyüsü yaptı. Biz büyüyü yaptırdıktan sonra evde kavga kıyamet kopmuş ve dedem kadını evden kovmuş. Her şeyi dedemin kafasına kakan nenem bu konu ile ilgili tek kelime dahi etmiyor. Her şey yine eskisi gibi iyi ki Tacettin Hocaya gitmişiz. Sorunun bu kadar hızlı çözülmesini sağladığı için teşekkür ederiz.
24-10-2020

   Fil*** Alma*** - KARS

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba ben Filiz. 29 yaşındayım. Bundan yaklaşık 3 yıl önce bir ilişkim vardı. O kadar iyi anlaşıyorduk ki gerek arkadaş çevremiz gerek akrabalarımız ilişkimize hayrandı. Her şey yolunda giderken bir anda beni sevmediğini, başka birine ilgi duyduğunu söyledi ve ayrıldık. O an yaşadığım yıkımı sizlere anlatamam. Uzun süre ilk şoku üzerinden atamadım. Unutmak için çok uğraştım ama yıllar geçmesine rağmen onu kafamdan bir türlü çıkaramıyordum. Öyle bir noktaya gelmiştim ki artık ölmeyi düşünüyordum. Bir gün arkadaşımla dertleşirken bana ilmi kuvvetli bir hocadan bahsetti. Onun tavsiyesi üzerine kendisiyle görüşmeye karar verdim. Aslında büyü, muska tarzı şeylere hiç inanmazdım. Ancak hocanın bana geçmişime dair olayları anlatması üzerine tatmin oldum. Benim için bağlama büyüsü yapacağını; erkek arkadaşımın kısa sürede bana geri döneceğini söyledi. Gerçekten işleme başladıktan 1 hafta sonra erkek arkadaşından yıllar geçti biliyorum ama seni çok özledim. Hala bir şansım varsa buluşalım mesajı aldım. 2 haftadır tekrar sevgiliyiz ve en kısa sürede evlenmeyi düşünüyoruz. Allah hocamızdan razı olsun. Hayattan umudumu kestiğim anda karşıma çıktı. Onun sayesinde asla olmaz dediğim mutluluğa tekrar kavuştum. Hocayım diyen pek çok sahtekar gibi önceliği para değil. Üstelik kafanıza takılan her soruyu sabırla cevaplıyor. Gecenin kaçı olursa olsun işlem süreci boyunca kendisini arayıp konuşabildim. Hepinize bu muhteşem insanlar görüşmenizi tavsiye ederim.
16-10-2020

   Müne*** Art*** - ŞANLIURFA

Konu:Aşk Büyüsü

Hocam ve derdi olan herkese tek tek selam olsun, ben Münevver. 35 yaşında ve henüz evlenememiş bir oğlum var. Umutsuz bir aşkın pençesindeydi ve bir anne olarak elimden hiçbir şey gelmiyordu. Hocamı aradığım gün o kadar mutsuz, o kadar umutsuzdum ki hala bana bir ışık gösterdiği, evladımın yüzüne baktığı, bize yardım ettiği için hocamıza minnettarım. Arkadaşlar hocamız işin para kısmını asla konuşmaz, ona göre hepsinden önemlisi varsa o da bir annenin gözyaşlarının dinmesidir. Oğlum Gözde diye nazlı, şımarık, lüks meraklısı ve gözü çok yükseklerde bir kıza deli divane aşıktı. Onun sevgisinden bir kırıntı bile oğluma can veriyordu, ama o kız her fırsatta oğlumu hafife alıyor, yok sayıyor ve hakir görüyordu. Bir anneydim, tek derdim yavrumun mutluluğuydu ona kimi gösterdiysem, kimi önerdiysem kabul etmeyen oğlum Gözde diye tutturmuştu. Tüm bunları hocamıza anlattığımda, eğer istersem Gözde ile oğlumu soğutacağını, istersem de gözdeye aşk büyüsü yapacağımızı söyledi. Evladımın kalpten duyduğu aşkı büyüyle soğutmaya kıyamadım, belki de haksızlıktı bu, bilmiyorum ama gelinime aşk büyüsü yaptırdım. Şuan gözleri birbirinden başka bir şey görmüyor, oğlumun mürvetini görmeme vesile olduğunuz için ne desem, ne yapsam size nası teşekkür etsem azdır hocam. 2022 ağustosa kısmetse düğün tarihi aldık, hepsi senin sayende, sen benim evladımın mutluluğunu kurdun ya, Allah sana kötü gün göstermesin.
11-10-2020

   Hani*** Karas*** - AKSARAY

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam ben size sevgilim için bağlama büyüsü yaptırdım. Erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz. Evlilik için adım atmayı düşünüyorduk. Kafamızda bütün planı yapmıştık tarihler düğün ve nişan mekanları her şey hazırdı. Ancak son zamanlarda değişmeye başladı. Bana olan ilgisi ciddi boyutta azaldı. Ayrılık noktasına geldik. Üstelik ayrılık hiç gözünü korkutmuyordu. Kaybetmekten korkmaz hale gelmişti. Düğün konusunu açmama bile müsaade etmiyordu. Konuşmaya kalktığımda kavgaya dönüyordu her şey. Ailesinden birkaç kişi araya girdi ancak buna rağmen ilişkimiz bir türlü düzelmiyordu. Hatta bu süreçte bir ayrılık yaşadık ve benim ısrarlarımla tekrar barıştık ancak eskisinden de kötüydü bana karşı. Ben çok seviyor ve ayrılmak istemiyordum. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine medyum hocayla görüştüm. Kendisine durumu anlattım. Bağlama büyüsünün ise yarayacağına karar verdik. İşlemler başladı ancak daha işlemler tamamlanmadan erkek arkadaşım bana karşı değişmeye başladı. Artık daha iyi davranıyor. Hatta eskisinden bile daha iyi. İşlemler bittikten sonra ilişkimiz tamamen düzene girdi. Evlilik kararını tekrar gözden geçirdik ve şu an nişanlıyız. Düğüne gün sayıyoruz. Medyum hocam bütün bunları zaten biliyor. Ancak benimki gibi müdahale gerektiren bir durumu olanlar için buraya da yazmak istedim. Kesinlikle iletişime geçin. Sorununuz her ne olursa olsun çözümü kendisinde. Üstelik kısa sürede kesin ve uzun vadeli çözümler. Çok teşekkür ederim hocam.
10-10-2020

   Mel*** Kap*** - SİİRT

Konu:Bağlama Büyüsü

Selam ben melek. 23 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Sizlere 8 ay önce başlayan bir olayı anlatacağım. Arif adında bir erkek arkadaşım vardı. Yaklaşık 8 ay önce daha ne olduğunu anlamadan ona aşık oldum. Öyle böyle bir aşktan bahsetmiyorum. En ufak bir kavgamızda ölmeyi düşünecek duruma geliyordum. Bir ara ayrılalım dediği için intihar etmeye kalktım. Arkadaşlarım bendeki bu değişime inanamıyorlardı. Kardeşten öte gördüğüm bir kız arkadaşım vardı. Bana bir insana bu kadar aşık olunamayacağını; bu işin içinde başka bir iş olduğunu düşündüğünü söyledi ve bir hocaya gitmeyi önerdi. Zamanında annesinin de gittiği ve memnun kaldığı hocamızdan bahsetti. Başta hayır desemde çok ısrar ettiği için gitmeye karar verdim. İçeri girer girmez içimi bir huzur kapladı. İçtenliği, konuşurken ki mimikleri bana güven verdi. Cüzi bir ücret ödeyip bakım yaptırdım. Bakım sonrası erkek arkadaşımın beni kendisine bağlamak için büyü yaptırdığını; bu yüzden ondan vazgeçemediğimi söyledi. Hemen büyüyü bozmak için işlemlere başladık. Dualar, tılsımlar ve pek çok işlem sonrasında çok şükür kısa sürede bu esaretten kurtuldum. Hocamız büyüyü etkisiz hale getirdikten sonra tekrar yaptırmasın diye koruma büyüsü de yaptı. Şimdi Arif’i görünce ben bunu nasıl sevmişim diyorum. Allah bin kere razı olsun. Onu tanımasaydım büyünün etkisiyle belki de kendimi öldürecektim. Şimdi eski hayatıma geri döndüm. Kesinlikle iletişime geçmenizi öneririm.
10-10-2020

   Gamz*** Boraz*** - KARAMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

İnsan ne ekerse onu biçer diye boşuna dememişler. 10 Yıllık evliyim. Kocamla evlendiğimiz günden beri kaynanamla bir türlü anlaşamayız. Kocamı benden soğutmak için elinden geleni yapar. Dedikodu çıkartır, huzurumuzu kaçırır ama kocamda annesinin huyunu bildiği için pek takmaz. Böyle böyle on yılımız geçti. Bana yapmadığını koymazken biricik kızına da asla laf söyletmez el üstünde tutar. El altından kızına para verir. Damadını besler. Görümcemde bu haksızlığa hiç karşı çıkmaz hatta hoşuna gider. Geçen sene her şey değişti ama. Kaynanam kocamla görüşmek için geldi. Kocası 1 yıldan fazladır görümcemi aldatıyormuş. Öğreneli birkaç gün olmuş. Eşim damatla konuştu ama koymuş kafaya görümcemden boşanacakmış. Boşanma döneminde görümcem günden güne erimeye hasta olmaya başladı. Başta müstahak demiştim ama sonra üzüldüm haline daha önce komşum Tacettin Hocaya gitmişti biliyordum. Görümceme anlattım. Kaynanamıda alıp Tacettin Hocanın yolunu tuttuk. Hocam bağlama büyüsü yaptı. Biraz zor olsa da görümcemin kocası evine döndü. Şimdi en sevdikleri gelinleri ben oldum. Tacettin hocama teşekkür ederiz.
19-09-2020

   Muz*** Kork*** - BALIKESİR

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba ben Muzaffer. Bundan 6 yıl önce çok severek evlendiğim karımdan ailemin gazına gelerek boşandım. Boşandıktan 2 hafta sonra da yine onların üzerine başkasıyla nişanlandım. Çok pişman olmuştum ama iş işten geçtiği için bir şey yapamıyordum. Nişanlandığım kızla evlendim. Ondan 2 tane de çocuğum oldu. Ancak aradan yıllar geçmesine rağmen eski eşimi bir türlü unutamadım. Üstelik pişmanlığım her geçen gün daha çok büyüdü. Yeni eşime her baktığımda onun yüzünü görmeye başlamıştım. Bu duruma daha fazla dayanamayınca Facebook üzerinden ona ulaşıp pişman olduğumu anlattım. Ancak beklediğim cevabı alamadım. Beni unuttuğunu ve hayatında yeni biri olduğunu söyledi. İnanın dünyam başıma yıkıldı. Başkasıyla evleneceğini düşündükçe çıldıracak gibi oluyordum. Tekrar bana âşık olması için büyü yaptırmaya karar verdim. Hocamızla o sıralar internette işinin ehli birini ararken tanıştım. Çok farklı bir insandı. Bana bunun doğru olmadığından, eşimle devam etmemin daha iyi olacağından bahsetti. İlk defa para düşünmeyen bir insanla tanıştığım için çok şaşkındım. Bunu çok istediğime ikna olunca işlemlere başladık. Eski eşim kısa süre sonra bana sebepsiz yere sürekli sen aklıma geliyorsun yazdı. Konuşmaya başladık. İlk 2 gün arkadaşça yazarken sonrasında beni sevdiğini söyledi. Dünyalar benim oldu. Eşimden boşandım o da sevgilisinden ayrıldı. 1 buçuk ay sonra nikahımız var. Rabbime şükürler olsun beni böylesine iyi bir hocayla karşılaştırdı. Bana kaybettiğim mutluluğumu geri verdi. Tüm dilekleri gerçek olsun inşallah.
07-09-2020

   Der*** Den** - UŞAK

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Adım Derya. Anlatacaklarımı yaşamadan biri bana anlatsa inanmazdım ama bu olayı yaşadıktan sonra büyük konuşmamam gerektiğine karar verdim. Ben görme Engelliyim. Olayı yaşadığımda 25 yaşındaydım. 5 yıl önce çok sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı. Öl desin ölecek durumdaydım. Gelecek hayalleri kurarken babası aramıza girdi. Görmememi sebep göstererek ayrılmamız konusunda erkek arkadaşıma baskı yaptı o da tabi babasını dinledi ve ayrıldık. Günlerce gözyaşı döktüm. Ayrılmaktan çok benim suçum olmayan bir şeyi sebep göstererek bitirmesi beni yıktı. Onsuz yaşayamayacağıma inanıyordum. Bana geri dönmesi için ne yapabilirim diye düşünürken aklıma büyü yaptırmak geldi. Pek çok hocayla görüştüm ancak ciddi ücretler isteyip işlem yapacaklarını söylediler. Hiçbiri beni gerçekten bu işi bildiğine inandıramadı. Artık umudumu kesmek üzereyken hocamızla tanıştım. Hiç acele etmeden, sabırla beni dinledikten sonra erkek arkadaşımın adını, nerde yaşadığını ve daha birçok bilgiyi verdi. Hemen işlemlere başladık. İnanın başladıktan 10 gün sonra babasının sözünden çıkamayan adam yalvara yakara bana geri döndü. Ancak bir süre sonra ben ayrılmak istedim. 3 yıldır yalvarıyor. Benim döktüğüm gözyaşının kat kat fazlasını döktü. Allah hocamızın ne muradı varsa versin. Onun sayesinde kadınlık gururumu kurtardım. Boşa para kaptırmak istemiyorsanız hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Çok anlayışlı, sabırlı bir insan. Aldığı ücreti sonuna kadar hak ediyor. Umarım siz de benim gibi hayallerinize kavuşursunuz.
06-09-2020

   Mus*** Der*** - ÇANKIRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam Allah senden razı olsun, ben Çankırı’dan Mustafa. 2 oğlum var Rabb’imin izniyle birini evlendirdim. Ama biz gelini hiç sevemedik hocam, neden sevemedik, ben de bilmiyom. Benim hanım gelinden her şeyi kıskandı. Bir çanak bile hanımın gözünde büyüdü de büyüdü. Bu olaylar olurken dünürler bize geldiler tesadüfen ve kızlarının esvaplarını odada elde yıkadığını görünce oğlanın kaynanası aldı kızını gitti haliyle. Hanım bir mutlu, bir mutlu. Ama baba olarak oğlumun üzülmesi içimi kemiriyordu. Sonunda bunun içinde benim karının bir parmağı var mı diye internetten hocamıza ulaşıp durumu anlattım. Gelinimizi geri istediğimizi söyledim, hocamız da kızın üstünde bir büyü olduğunu, bu büyüyü benle aynı evde olan esmer ve kilolu bir kadının yaptığını söyledi. Karıma o an o kadar kızdım ki. Hocamın da yardımını alarak gelinime yapılan ayırma büyüsünü bozdurdum. Oğlumun ayrı eve çıkmasına yardım ettim ve ailesi aylar sonra kurtulmuştu, karımı da mümkün mertebe onlara götürmüyorum. Arkadaşlar, evet büyü günah. Ama bir büyüyü bozdurmak, ya da yuvayı kurtarmak, birinin hayatını kurtarmak için yapılanlarının bence bir ölçüde affı olmalı. Evlatlarımın hayatı kurtuldu, gelinim bunu kaynanasının yaptığını duysa ne denli nefret duyardı bilmem. Ben bile karımı affedememişken… Beni sabırla dinlediğiniz, yardımcı olduğunuz, ailemin kurtulmasına vesile olduğunuz için size minnettarım hocam. Ayağınıza taş değmesin sizin…
23-08-2020

   Gön** Parl*** - ARDAHAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Bu yorumu dikkatle okumanızı rica ediyorum. Çünkü benim hayatımı değiştiren, adeta sihirli değnek gibi dokunan medyum hocam elbette size de fayda sağlayacaktır. Ben eşimle severek evlendim. Uzun yıllar sevgili olduk. Her şey çok güzeldi. Doğru kişi olduğuna emindim. Evlenme kararı için de çok düşünme gereği duymadım. Kabul ettim. Hazırlıklara başladık. Söz, nişan derken düğün için hazırlık yaparken pandemi ortaya çıktı ve düğünümüz ertelendi. Bir türlü uygun vakit bulamadık. İmam nikahımız yapılmıştı. Resmi nikah ve düğün kalmıştı sadece. Ailemin bazı sebeplerden dolayı memlekete taşınması gerekiyordu. Ancak benim işim dolayısıyla gitmem mümkün değildi. İki aile oturup konuştuk ve ortak bir karar aldık. Evimiz eşyalarımız her şeyimiz hazırdı. Zaten dini nikahımız da yapılmıştı. Biz eşimle aynı evde yaşamaya başlayacak, uygun zan bulunduğunda da düğün ve nikahı yapacaktık. Ayrı nikah yapmak istemiyordum m bu yüzden düğünü bekliyorduk. Biz bu durumlardan dolayı aldığımız kara neticesinde aynı evde yaşamaya başladık. Ailelerimiz ve bizim gözümüzde artık evli sayılırdık çünkü. Ama bu süreçte her şey tahmin ettiğimiz gibi olmadı. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca bazı şeyler göze batmaya başladı. Aslında çok anlaşamadığımızı fark ettik. Eşimle çok büyük bir kavgamız oldu ve bu kavga sırasında eşim ailemin yanına dönmemi, resmi nikah ve düğün olmayacağını söyledi. Adeta yıkıldım. Çözüm bulmam gerekiyordu çünkü bunu yapamazdım. Ben de medyum hocama gittim. Eşime bağlama büyüsü yaptırdım. Büyüden bir süre sonra eşim normale döndü. Hatta hemen resmi nikah yapmak istediğini söyledi. Düğünü beklemeden nikahı, sonrasında da düğünümüzü yaptık ve şu an gayet mutluyuz.
18-08-2020

   Ayd** Buh*** - SİVAS

Konu:Aşk Büyüsü

Dört abla ile büyüyen bir erkeğim. Bu benim hayatımı anlatmak için yeterli bir cümle olmuştur herhalde. Kadınlarla sürekli iç içe olsamda onlar hakkında fazla şey bildiğimden olsa gerek bir türlü hayatıma birini alamadım. 30 Yaşına gelene kadar her şey normal olsa da artık çevrem evlenmem gerektiği konusunda hemfikirdi. Bense bana bir şey hissettirmeyen biri ile birlikte olmanın iki tarafa da üzüntü vereceği düşüncesinde olduğum için tüm baskılara rağmen evlilik fikrine yanaşmadım. Taa ki onu görene kadar. İş yerimize yeni gelmişti ve kimseye benzemiyordu sanki; bakışı, gülüşü… Her şeyi ile özeldi. Bir gün öğle arası yanına gittiğimde beni fark etmedi bile. Ne kadar etrafında dolaşsam dabeni görmüyordu. Bir gün ne yaptım ne ettim tanıştım kendisiyle ama gerisi yine gelmedi. Bu ilgimi fark eden başka bir arkadaşım yanıma gelip Tacettin hocadan bahsetti. Ben büyüye falan inanmam ama 33 yaşına kadar ilk defa bir kadına ilgi duymuştum ve o beni fark etmiyordu. Bu fırsatı kaçırmak istemedim. Arkadaşımla birlikte Tacettin hocanın yolunu tuttuk. Durumu anlattığımda aşk büyüsünden bahsetti. Ben hep kötü işler için büyü olur sanırken böyle güzel büyülerde varmış meğer. Hocam ne dediyse yaptım. Şimdi 2 aylık evliyim. Hocama bana bir yuva verdiği için teşekkür ederim.
15-08-2020

   Ayte*** Duml*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba arkadaşlar, ben Ayten, Allah hocamızdan razı olsun. Kızım bir adama âşık oldu ve geçen sene düğün yaptık evlendiler. Sonralarda kızımın eşini aldattığını tesadüf ile öğrendim. Bu vicdanımı rahatsız etti, sonuçta benim kızım severek evlendiği bir adamı aldatıyordu. İlk zamanlarda çekinmiştim, sonra kızıma nasihat vererek yapmaması gerektiğini, eşinin ona ihanet etmediği ve onun eşine büyük haksızlık yaptığını söyledim. Tabi özür falan diledi, ama 1 hafta sonra kızımı takip edince devam ettiğini öğrendim ve internette bunun hakkında araştırma yaptıktan sonra, hocamız ile karşılaştım. İlk önce para veya benzeri şeyler sormayıp dinledi, ardından kızım ile görüşmek istedi. Kızım geldi ve kendinin eşinden soğuduğunu, eşini sevdiğini ama nedense ilgilenmek istemediğini söyledi. Hocamız kızıma bir ayırma büyüsü yapıldığını ve bu büyüden dolayı bu soğukluğun yaşandığını anlattı. Etik kurallar gereği büyüyü kimin yaptığını bize söyleyemezdi, canı sağ olsun ama büyüyü bozmamız için çok yardımı geçti. Hem kızımın yapması gerekenleri hem de kendi yapacaklarını bize anlattı ve 2 elden büyüyü beraber bozduk. Kızım hocanın söylediği şeyleri inanarak güvenerek yaptı ve şimdi 2 çocuğu var ve gayet mutlular. Allah hocamızdan razı olsun, beni vicdan rahatsızlığından kurtardı, kızımın da yuvasının yıkılmasını engelledi. Derdi sıkıntısı olan herkese büyük bir iç rahatlığıyla hocamızı öneririm, piyasada dolanan sahtekâr insanlara kıyasla gidilecek belki de en iyi insandır hocamız.
07-08-2020

   Ay*** Kar** - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar hanımlar, ben Ayşe. Size eşimin 2. Kadından ayrılmasında hocamızın rolünü anlatmak ve varsa karar verememiş gönül dostlarımız, kararlarına destek olmak istiyorum. Adem’le ben görücü usülü evlendik, onun unutamadığı bir eski sevgilisi vardı, biliyorum. Ama kocama eski gönül kaynamasını unutturabilirdim, neticede ben de kadındım ve kadın isterse herşeyi yapardı. Öyle sandıysam da olmadığını öğrenmem çok sürmedi. Derya aradı beni, 2. Kadın. “bak ayşe, seni de beni de idare ediyor dedi.” İnanmadım, telefonun mikrofonunu kapamamı istedi ve çaktırmadan kocamı aradı. Bunları duymak bana yıkımdı, kocam benim grup görüşmesinde olduğumu fark etmemiş, “Ayşe’den boşanamıyorum, bırakmıyor peşimi, ailesi abisi önüme çıkıyor yoksa benim tek istediğim kadın sensin” diyordu, o kadına “gönül hırsızım” diyordu. Ağladım, kızın yanında kötü durumdaydım, kolum kanadım kırıktı. Ama kocamdan geçmek de istemiyordum. Soluğu hocamızda aldım. Yalvardım ona, hocamız da dedi ki “Derya ve ademe ayırma büyüsü yaparım, madem Adem’i seviyorsun, senle de bağlama büyüsü yaparız.” Minnettardım, hocam sayesinde yuvam kurtuluyordu. İki hafta içinde her iki büyü de tesir etmişti. Şuan sayenizde mutlu ve bebek bekleyen bir kadınım hocam, Allah razı olsun senden. İyi ki arkadaşlarım seni tavsiye ettiler, gereksiz insanlara para harcamama engel oldular, seni karşıma çıkarana şükürler olsun. Değerli dostlarım, eğer sizin de böyle mutsuz süreçleriniz varsa, benim gibi acılarınız dayanılmaz olana kadar beklemeyin, mutluluk sizin de hakkınız.
06-08-2020

   Hani*** Dem*** - KAYSERİ

Konu:Büyü Bozma

Bir insanın hayatındaki her şey bir anda ters gitmeye başlıyorsa bunun altında kesin bir şey vardır. Bundan dört ay kadar önce hayatıma normal devam ederken birden her şey bozulmaya tüm işlerim terse gitmeye başladı. Hal böyle olunca evin içerisinde huzurumuz düzenimiz kalmadı. Ne yaptıysam ne kadar uğraştıysam boşuna her şey daha da kötü oluyordu. Ben böyle kara kara düşünüp dertlenirken annem bizim için medyuma gitmiş, okutalım belki nazar değmiştir diye. Medyum ona o eve büyü yapılmış büyüleri bulup bana getirin bozalım demiş. Annem bunları anlatınca ihtimal vermedim bir daha git diye yapıyordur dediysem de annem beni dinlemedi. Büyülere inanır onlardan çok korkardı. Eşimle bütün evi didik didik ettiler. İnanılır gibi değil ama üç tane muska iki tane de yazı buldular. Annem bunları eşimle medyuma götürdü. Birileri evimize kara büyü yapmış. Medyum tüm büyüleri bozmuş bize de bir koruyucu muska vermiş. Ben hala ihtimal vermiyordum. Bu küçük şeylerin hayatımı bozabileceğine ama bir hafta sonrası işlerim öyle bir yoluna girdi ki inanamadım. Çok şükür kısa sürede toparladım her şeyi. Artık ben de büyüye ve gücüne inandım. Allah annemden de medyumdan da razı olsun. Annem gitmese, medyum da bozmasa çok kötü şeyler olabilirdi. Allah kimseyi böyle bir derde düşürmesin. Kimseyi de büyü yaptırtacak noktaya getirmesin.
20-07-2020

   Mel*** Gorm*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Melih. Doğası gereği çok kıskanç bir insanım. Öyle ki kız arkadaşıma biri adres sorsun sorun çıkartır adamla kavga edebilirim. İnanamayacağınız daha pek çok kıskançlığım var. Kız arkadaşım Sedef de bu durumdan çok rahatsızdı. Yine bir tartışmamız esnasında bana böyle devam edemeyeceğini söyledi ve tabi ki ayrıldık. Resmen kendimi kaybettim. Dönmesi için aylarca yalvardım, sürekli takip ettim bir erkekle konuşup konuşmadığını anlamaya çalıştım. Bu süreçte iyice paranoya olmuştum. Onun bana dönmesi şarttı. Bu yüzden her türlü yolu denedim ama olmadı. Ben de hiç inanmasam da büyü yaptırmaya karar verdim. Son şansım oydu. İnternetten uzun süreli bir araştırma yaptıktan sonra hocamızla iletişim kurdum. Durumu anlattıktan sonra bana yapacağı çalışmalar, ne kadar süreceği hakkında uzun uzun bilgi verdi. Kendisiyle yaklaşık yarım saat telefonda konuştuk. Aceleci davranmaması, beni tatmin edene kadar her türlü soruma cevap vermesi beni ona güven duymamı sağladı. Çalışmalara başladıktan 1 buçuk hafta sonra Sedef’ten görüşelim mesajı aldım. Bundan 10 gün önce beni tamamen unuttuğunu sandığını hatta başkasıyla ilişkisi olduğunu söyledi. Son 10 gündür ise bana eski sevgisinin 10 katını duyduğundan bahsetti. Allah hocamızın ne isteği varsa gerçekleştirsin. Sedef şu an benim 1 dediğimi 2 edemiyor. İstediğim kadar kıskançlık yapıyorum kendini affettirmek için her yolu deniyor. Artık içim rahat. Hepinize hocamızla görüşmeden başkasına işlem yaptırmamanızı öneriyorum.
18-07-2020

   Bet*** Yücs*** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben bu yorumu yapmayı kendime görev bildim. Çünkü yaşadığımız sorunlar ve aldığımız olumlu sonuçlar mutlaka birilerine yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Ben 25 yaşında evli bir bayanım. Çok şükür kendi evliliğimle ilgili bir sorunum yok. Ancak annem ve babamın yıllardan beri süregelen sorunları var. Daha önceki senelerde babamın annemi aldatma durumları oldu. Ben ve kardeşlerim küçük olduğumuz için annem affetti. Babam da bu affı fırsat bilip birkaç kez daha bunu tekrarladı. En sonunda bütün bu kötülükleri bıraktı. Ancak gel gelelim yıllarca yaşanan sorunlardan dolayı araları bir türlü düzelmedi. Annem yaşadıklarının acısını çıkarmaya çalışıyor, babam ise bitmiş şeylerin konu olmasına anlam veremiyor ve sürekli kavga yaşanıyordu. Bu da babamı daha çok dışarı itiyordu. Eve geç saatlerde gelir geldiği gibi de yatar uyurdu. Evde huzur denen bir şey kalmamıştı. Kardeşlerim de bu durumdan çok rahatsız oluyor fakat bir şey yapamıyorlardı. Duruma el atmam gerektiğini düşünerek medyum hocamla görüştüm. Kendisine yaşananları anlattım. İstediklerimi söyledim. İkisinin de birbirine karşı iyi olması için bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. İşlemler boyunca ne dediyse yaptım. Her adımı özenle takip ettim. Sonucunda annem ve babamın arasındaki bütün buzlar eridi. Hatırladığımız iyi günlerinden daha iyi oldular. Evde kavga gürültü kesildi. Artık hem ben hem de kardeşlerim huzur içindeyiz. Medyum hocamdan Allah razı olsun.
07-07-2020

   Sud*** Hal*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Herkese merhaba ben Sude, hocamla tanışma hikayem halamın oğluna sırıl sıklam aşık olmamla başladı. Gözüm adeta kör olmuştu, ondan başka bir isim dilime bile yakıştıramıyordum. Ama onun bende gönlü yoktu, okulundan bir kızdan hoşlanıyordu. Bunu bilmek benim için ölüm gibiydi, bir yolunu bulup dikkatini çekmeye çalışsam da pek fark edilir olduğumu sanmıyordum. Sonunda niyeti bozdum, kafaya koydum ailelerimize, akraba olmama ve beni sevmemesine rağmen onun olacaktım, onu istiyordum ve bir medyum hoca araştırması yapmaya başladım. Bana güven veren birini arıyordum, sadece araştırmam bile 2 ayı geçmişti, umudu kesmiştim, herkes menfaatçi, paragöz ve sahteydi. Taa ki hocamı tanıyana ve o derin ilmini fark edene kadar. Dedim ki kurtarırsa bu dertten beni, o kurtarır. Anlattım döktüm içimi, o kızla ayrılması için bir ayırma büyüsü ve beni fark etmesi için de bir aşk büyüsü yapmamızı uygun buldu. Dediklerini en ince detayına kadar yaptım, inandım ve asla bir an şüphe etmedim. Ayırma büyüsü 3üncü günde, benim aşk büyüm de bir haftanın sonunda etkisini gösterdi. Ailelerimiz karşı çıksa da başta, baktılar çok seviyoruz, kıyamadılar bize. Şuan nişanlıyız ve düğüne bir haftamız kaldı, ben bu süreye kadar mutluluktan yazmadım ama hocam size bir teşekkürü kendime nedense borç bildim. Allah size uzun ömürler versin, sayenizde sevdiğim adamla dünya evine giriyorum.
06-07-2020

   Naz** Lal*** - KASTAMONU

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba, ben Nazire, Kastamonu’da yaşıyorum ve çocuk sahibi olmadığımız için sürekli kaynana baskısı gördüm. 8 seneelik evliliğim sonunda, bana büyü yapıldı, bunu kocamın gömleğinde ruj izi gördüğümde aldatma sanmış ve evliliğime son vermek istemiştim. Arkadaşlar ben hemşireyim ve bilimsel düşünürüm herşeyi, bence imkansızdı üç harfliler, medyumlar falan onlardan umut beklenemezdi. Kocamdan ayrılmak istemiştim, eşyalarımı toplayıp baba evine dönecektim. Bazanın altındaki çeyiz bohçalarımı almak istediğimde, çok ağır olduğu için dantellerimin bohçası elimden kaydı ve yere saçıldı her şey. Hikayem de onları toparlarken elime geçen muska ile başladı. Aldım bunu ve internette güvenilir medyum aramaya başladım. Birkaç güven vermeyen insanla iletişim kurduktan sonra şans eseri hocamıza denk geldim, kendinden emin ve netti. Sabah kargo ile muskayı kendisine gönderdim, açtı ve bana yapılan büyünün habisliğini gördü. Kaynanam ya da onun sülalesinden biri, hem kocamın beni boşaması hem de çocuğumun olmaması için büyü yaptırmış. Yıllardır, evlendiğşimden beri çocuğumun olmaması için yapılanı yenileniyormuş, kocam ısrarla beni boşamayınca son olarak da ayırmaa büyüsü eklenmiş üstüne. Hocam Allah’ın izniyle iki büyüyü de bozdu, aldatan kocam, büyü sebebiyle olduğu için evimize geri döndü. Şimdi 3 aylık hamileyim, Allah tüm dert sahiplerine yardım etsin ve seni başımızdan eksik etmesin hocam. Sen olmasan dul ve mutsuz olacaktım.
04-07-2020

   Muh** Yağ*** - DÜZCE

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar ben Muhsin, karımı her zaman gözümden bile sakınırdım ve çok korur kollardım, onu çok severdim. Ancak karım ailesinin etkisinden olacak ki bana da aileme de ters davranıyordu, bayramlarda aileme gitmek istemiyordu, diğer kadın arkadaşlarının kocalarının yaptıklarını anlatır ve sürekli benim yetersiz kaldığımdan bahsederdi. Erkekliğimi sorgular oldum, karım benden gün geçtikçe soğuyordu ve şartlardan asla memnun değildi. Bir anlık boğulmuşlukla hocamıza ulaştım ve yaşadıklarımı anlattım, hocam beni de eşimi de bakımdan geçirdi, karıma ailesinin etkisinden kurtulması ve kocasına, evine bağlanması için bir bağlama büyüsü yaptı. Daha ilk haftadan karımda farklılıklar olmaya başladı, hocamın derin ilmi sayesinde yüzüme bakmayan, “sen erkek misin, elin adamları” ile başlayan cümleler kurarak beni rencide eden karım benim için süslenmeye, sevdiğim yemeklerden yapmaya ve aileme kendi ana babası gibi bakmaya başladı. Hocamdan Allah’ım razı olsun, yuvamı kurtardı, çocuklarımı anası babası ayrı yaşamaktan kurtardı. Arkadaşlar bugüne kadar büyüydü muskaydı karşı olan ben, 40 yaşımdan sonra anladım ki bazı ilimlere ihtiyacımız olabilir, Eğer bugün mutlu, ailesi huzurlu bir adamsam, hepsini medyum hocamızın ilmine borçluyum. Beni dinlediği, aklıma takılan her soruda bana sıkılmadan yardımcı olduğu için ona minnettarım. Siz de bu kötü kaderle yaşamak zorunda değilsiniz, boşanmadan, evliliğiniz bitmeden bir şeyleri düzeltebilirsiniz. Hocamızı arayın ve ondan emin olarak kendinizi ona bırakın, görün neler değişecek.
02-07-2020

   Ebr*** End** - GAZİANTEP

Konu:Soğutma Büyüsü

Bu devirde komşuna da güvenemeyeceksin galiba, herkese merhaba arkadaşlar ben Ebru Antep’te yaşıyorum, 25 yaşındayım ve çok tatlı bir adamla evliyim. 1.5 yaşında bir kızım var, Allah nazarlardan korusun çok mutlu bir evliliğim var. Gerçi o kara günlerde hiç iyi değildik de neyse hocamızın sayesinde, ailem kurtuldu. Ben severek evlendim, eşime deli gibi aşığım ve evliliğim boyunca çok kıskanç bir kadınım. Hocama başvurma sebebim, en yakın arkadaşım ve kapı komşum Hasret ile kocam arası ilişki olduğundan şüphe etmemdi. Kocam o zamanlar beni sürekli başkalarıyla kıyaslıyor, başkalarının kadın gibi kadın olduğumdan, benim bir işe yaramadığımdan bahsediyordu. Ben beş para etmezmişim, benle özel şeyler dahi yapılamazmış, ben annemle babamın en büyük beceriksizliğiymişim, bunu insanın çocuğunun babasından duyması da bir kötü, bir kötü anlatamam. Hocam dedim, bu adamda bir şey var, etmediği hakaret kalmıyor, aramızda karı koca ilişkisi bile kalmadı, bana yardım et. Sonra şok gerçeği duydum, evime girip çıkan, aynı sofraya oturup kalktığımız bir kadının eşimle bana ayırma büyüsü yaptığını öğrendim. Benim evime bu şehirde çekirdek ailem dışında bir tek Hasret girer çıkardı. Hocamın derin ilmiyle bu büyüyü bozduk çok şükür. Kocam karısı ve kızına döndü, Allah ne muradın varsa versin hocam, çekinmeden ona derdinizi açın arkadaşlar, diğer medyumlar gibi para tuzağı kuran biri değil, gerçekten ilmi var ve bu işi iyi biliyor.
24-06-2020

   Öm*** Çel*** - ADIYAMAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba. Benim bir süredir görüştüğüm bir kız vardı. Çok seviyordum. O da beni seviyordu ancak zaman zaman kavgalarımız olurdu. Sebebi genellikle benim kıskançlık krizlerimdi. Çok seviyor ve kıskançlığımın önüne bir türlü geçemiyordum. Elimde olmadan kırdım çok kez. Artık dayanamayıp benden ayrıldı. Çok kötü oldum. İşimden, ailemden, arkadaşlarımdan tamamen koptum. Hayatla bağlantım neredeyse kalmadı. Hiçbir şey yapamıyordum. İşimden ayrılmak zorunda kaldım. Bana geri dönmesini çok istiyordum. Ancak ne yaptıysam ikna edemedim. Son çareyi medyum hocamda buldum m normalde pek inanmazdım böyle şeylere. Ancak insan yaşamadan bilemiyormuş. Kendisiyle görüşmeye gittiğimde açıkçası çok da bir umudum yoktu. Durumu anlattım. Bana bağlama büyüsünden bahsetti. Kabul ettim. İşlemlere başladı. Bana yapmam ve yapmamam gerekenleri tek tek anlattı. Hepsini aksatmadan yerine getirdim. İşlemlerin tamamen bitmesine iki gün kala kendisi beni aradı. Görüşmek istediğini söyledi. Buluşup konuştuk. Beni çok özlediğini ve barışmak istediğini söyledi. İnanamadım. Bu kadar kısa sürede böyle bir sonuç beklemiyordum. Barıştık ve şu an çok iyiyiz. İse de başladım. Hayatımı yeniden düzene soktum medyum hocam sayesinde. İnanmayarak geldim size ancak bütün inancım değişti sayenizde. Size çok teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin hocam. Yaptığınız işlemin sonucundan gördüğüm kadarıyla artık gerek kalacağını sanmıyorum. Ancak bir sorun yaşadığımda tek adresim siz olacaksınız.
23-06-2020

   Niha*** Yoru** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben 25 yaşındayım. Yaklaşık 2 buçuk yıllık bir ilişkim vardı. Bu ilişkinin sonucunda sevdiğim kişiyle evlilik kararı aldık ve sözlendik. Her şey yolunda gidiyordu. Ev, eşyalar, takılar derken yavaş yavaş düğün için hazırlık yapıyorduk. Sözlüm beni gerçekten çok seviyor ve değer veriyordu. En ufak bir kavgamız bile olmazdı. Anlaşamadığımız bir konu olsa bile konuşarak çözerdik. Ancak son zamanlarda benden uzaklaşmaya başladı. Boş zamanlarının çoğunu aynı mahallede oturdukları bir akrabalarında geçirmeye başladı. Benimle buluşmak yerine oraya gidiyor, telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma ters cevaplar veriyordu. Bunun hiç normal olmadığını düşünerek çözüm arayışına girdim. Bağlama büyüsü diye bir şey olduğunu duydum. Kim ya da neden yapar bilmiyordum ancak olup olmadığını öğrenmek için medyum hocama ulaştım. Kendisi detaylı bir bakım yaptıktan sonra kuzeninin sözlümü sevdiğini ve benden ayrılıp kendisiyle evlenmesi için ona bağlama büyüsü yaptırdığını öğrendim. Son zamanlarda sürekli o akrabasına gitmesinin sebebi de böylece ortaya çıkmış oldu. Medyum hocamdan büyüyü bozmasını istedim. İşlemlere başladık. Daha başlar başlamaz sözlüm eski haline dönmeye başladı. Yaptıklarının farkına varıp özürler diledi hediyeler aldı. Böylece barışıp eski halimize döndük. Medyum hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi çok anlayışlı ve kibar biri. Asla başkaları gibi paragöz biri değil. Emeğinin karşılığı dışında hiçbir şey talep etmiyor m onu da hak ediyor zaten.
06-06-2020

   Güln** Şek*** - GÜMÜŞHANE

Konu:Bağlama Büyüsü

Bugün ikinci baharımızın ilk günü! Neden mi böyle söylüyorum?. Canım hocam sayesinde, bağlama büyüsü ile kocamı bana geri döndürdü. Evliliğimizin 2. ayında kocam bana soğuk davranmaya başladı. Benden önce konuştuğu bir kız varmış ve 5 yıl sevgili olmuşlar sonrasında ise ayrılmışlar. Ayrıldıktan sonra kocam benimle sevgili olmuş ben başta bunları bilmiyordum tabii ki. Kocamla 5 ayın sonunda nişanlandık ve evlilik kararı aldık. 8 aylık sevgili iken düğünümüz oldu. Kocam benimle evlenmesine rağmen benden önceki sevgilisini unutamamış. İşe gidiyorum diye evden çıktığı bazı günler o kızın yanına gidiyormuş. Bir gün kocamın iş yerinden aradılar ve sağlık durumunu sordular. Kocam hasta olduğu için işe gelemeyeceğini bildirmiş. Benim aldatıldığımı anladığım an böyle oldu. Sonraki birkaç gün işe giderken kocamı takip ettim. Bir tuhaflık yoktu her gün işe gidip geliyordu. Taa ki o güne kadar. O gün işe değil ters istikamete yürüdü, ben de arkasından gittim ve görmem gereken her şeyi gördüm. Kız benim aksime sarışın ve kıvırcık saçlıydı. İkimizin birbirimizle hiç alakası yoktu. Başımdan aşağıya kaynar sular döküldüğünü hissettim. Sinirli bir şekilde yanlarına gittim ve kavga ettik. Kız kocamı bırakmayacağını söylüyordu. Kocamsa benden boşanacağını söyledi. Elimden hiçbir şey gelmezdi artık. Benim bir suçum yoktu. Çıkmaza girdiğim bu anda biricik hocamla ile tanıştım ve bağlama büyüsü yaptırdım. Hiç umudum yoktu ama büyü işe yaradı ve kocam boşanmaktan vazgeçtiğini söyledi. Can hocam 23 yaşında bana ikinci baharı yaşattığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır.
05-06-2020

   Nih** Kar*** - İSTANBUL

Konu:Aşk Büyüsü

Merhaba ben Nihal, bir şirkette muhasebe müdürüyüm ve asla medyumlara hacıya hocaya güvenmeyen biriyim. Şirketin patronuna âşık olduğum güne kadar, aklıma hiçbir hocadan yardım alacağım da gelmezdi. Amansız bir aşktaydım, hocam sağ olsun şuan mutlu bir beraberliğim varsa ona borçluyum. Arkadaşlar asla asla demeyin, bir de asla kendinize ket vurmayın. Eğer o adam şansınızda varsa, böyle hocamız gibi mükemmel birini tanıyorsunuz ve ondan yardım alıyorsunuz. Unutmayın, hayatınız çok değerli. Ben işlem yaptırırken çok tedirgindim ve hocam her adımda beni bıkmadan usanmadan aydınlattı. Başta aldığı para çok gelmişti gözüme, tabi hayatımda bilmem bu işlerin zorluğunu. Allah razı olsun benim için sabah namazında ayrı, yatsıda ayrı, gün içinde daha ayrı pek çok işlem yapıyormuş, sadece bana okuttukları ve yaptırdıkları bile benim için eziyet gibiydi, bir de o ne kadar yoruldu acaba. Hocam sen olmasaydın hayatımda belki de en özel bu duyguyu asla tadamayacaktım. Arkadaşlar eğer kuşkunuz varsa, biriyle anlaşmadan önce hocamıza da danışın. Zaten mutlaka yapamayacağı işin altına girmiyor. Bir de tüm kuşkularınızı aydınlatmanızı en az sizin kadar istiyor, hocamın dediğine göre, bir işlem yaptırırken inanmamak ve güvenmemek işlemin olumsuz sonuç almasını sağlarmış. Ayrıca hocamla işlem yaptırırken merakıma yenik düştüm ve etrafta piyasa yoklaması yapmak istedim, bir sürü medyumu aradım ve durumu belirli hatlarıyla anlatıp fiyat sordum. İnanın en uygunu hocamızın verdiği fiyattan 300TL daha fazla fiyat verdi, yani sadece malzemelerinin ve emeğinin cüzzi bir miktarının parasını alıyor hocamız. Allah razı olsun.
03-06-2020

   Mira*** Naz** - BİLECİK

Konu:Soğutma Büyüsü

Hayatınızda hiç eve gelen temizlikçinizin kocanıza asıldığını duydunuz mu? Ben Miray, 17 yaşındayım. Annem Nazlı 45 yaşında ve babam Murat 56 yaşında. Bize her gün gelen, asgari ücretle çalışan temizlikçi Tülay teyze de 32 yaşında ve dul. Duyduklarınıza inanamayacaksınız, babamla o kadının arasındakini ben 16 yaşımda öğrendim. Anneme söyleyemedim, annem evliliği için hayatını sermiş, kaldıramayabilirdi ama bu sır benim için çok ağırdı. Tülay teyzeyi babamın kahvesine bizimkilere atmadığı bir şeyi atarken, babamın yemeğine bize atmadığı bir baharatı dökerken görüyordum, bunu anlayamıyordum. Lisede bunu bir arkadaşıma açtım, anlattım. Annesine babaannesinin büyü yaptığını, sonra bunu fark edip bozduklarını ve büyü yapılırken babaannesinin de benzeri şeyleri içeceklere yemeklere eklediğini gördüğünü anlattı ve hocamızın bilgilerini benle paylaştı. Aradım, hocamız başta çocuğum diye karşı çıktı ama yaşadıklarımı anlatınca bana yardım etmeye başladı. Annemden fakir bir arkadaşıma yardım etmek için para gerektiğini anlatarak para aldım, ödemeyi yaptım. Odamda gizli gizli hocamızın söylediklerini yapıyordum, sonunda onbirinci günde Tülay teyze babam tarafından işten çıkarılmıştı. Gizli ilişkiye son verilmişti ve babamın ilgisi düzeldiğinden, annemin gözlerinin içi gülüyordu. 17 yaşında bir kızın hayatının kurtulmasına yardım ettiğiniz, 1 senedir içimde tuttuğum bu sırrın ağırlığından beni kurtardığınız için size her gece dua ediyorum. Boşanmış aile çocuğu olmaktan sayenizde kurtuldum hocam. Allah razı olsun.
29-05-2020

   Haka*** Sa*** - BURSA

Konu:Aşk Büyüsü

Herkese merhaba, size sıradan bir garsonken bir şirket sahibinin karısı oluşumun hikayesini yazmak istiyorum. Özlem ben, kocam Hakan’ı restoranımıza yemek yemeğe geldiğinde görüp beğenmiştim. Ben gibi bir garsona bakacak hali yoktu ya, onun resimlerini ancak internetten görebiliyordum ve içimdeki o ateşi durduramıyordum. Birini aşık etme ritüellerini izleyerek başladım işe, ama herkes görüşme şansı olan adamlarla alakalı ritüelleri veriyordu, benimki çok uzak, çok olanaksızdı. Rastgele nette gezerken hocamızın resmi internet sitesine rastladım, Hakan’ı, ona aşkımı, bu aşka engel olamayışımı ve aşkın nasıl bir imkânsız aşk olduğunu anlattım. Rica minnet bana bakım yapmasını istedim, onu unutabilecek miyim diye. Bakım yaptı, konuşurken konu aşk büyüsüne geldi, “hocam, hiç mi çarem yok” dedim. Acınası halime dayanamadı ve Hakan’la benim için işlemlere başladı. Dediğinden asla çıkmıyordum, ne dediyse harfiyen uydum. Daha uygulamamızın 2. gününde Hakan restoranda yemekteydi. Çok değil uygulama devam ederken, iki haftanın sonunda flört ediyorduk ve 2 ay içinde de onun karısı oldum. Hocam sayesinde bir dediğimi ikiletmiyor, biliyorum büyü sayesinde benim yanımda ama olsun, diğer türlü fark edememişti beni, belki fark etseydi gene severdi. Mutluluğunuzun peşini bırakmayın ve hocamıza her derdiniz için ulaşın dostlarım, onun ilmi, insan sevgisi ve sizler için yaptığı fedakarlıkları görünce bu zamana kadar kaybettiğiniz zamana hayıflanacaksınız. 2 kızım oldu ama hocamdan asla kopmadım, ona her gün dua ediyorum ve arada halini sormaya arıyorum, mutluysam hocam sayesindedir.
24-05-2020

   Yeli** Sarı*** - MUĞLA

Konu:Aşk Büyüsü

Ben kendi halinde evden işe işten eve giden pek sokağa çıkmayan asosyal bir kadınım şu anda 32 yaşındayım bugüne kadar hep bu şekilde olduğum için pek arkadaşım olmadı. Bu anlattıklarımdan da anlayacağınız üzere şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. Bu konu benim için çok önemli olmasada ailem ve çevredeki dostlarımızın sürekli olarak evlenme baskısı yapması ile benim için sorun haline gelmeye başlamıştı. Hayatım bu akış içerisinde sürmeye devam ederken geçen sene çalıştığım işyeri de pandemi dönemini bahane ederek beni işten çıkarttı. Bende doğal olarak iş aramaya başladım. Kısa süre içerisinde küçük bir tekstil firmasında iş buldum. Burda beni işe alan bir müdür vardı. Ben iş başvurusu için şirkete gittiğimde beni odasına çağırdığında onu orada görürmez aşık olmuştum. İşe girdikten sonra sürekli onun dikkatini çekmeye onunla konuşmaya çalışıyordum ancak benimle hiç ilgilenmiyordu. Bende en sonunda ona açılmaya karar verdim. Ona kendisini ne kadar sevdiğimi ona ne kadar aşık olduğumu anlattım. O ise beni alaycı ve küçümser bir tavırla reddetti. Bunun üzerine ben çok sinirlenmiştim ama sinirim kat kat daha fazlası onu elde etmek için hırslanmıstım. İş yerinde ilk kez kendime yakın bir arkadaş bulmuştum ve başımdan geçen her şeyi ona anlatıyordum. Oda bana kendisinin kocası ile evlenmesini sağlayan bir hocanın olduğunu istersem beni de götürebileceğini söyledi. Ben ilk başta pek inanmayarakta olsa şansımı denemek için gittim. Hocam bana aşk büyüsünden bahsetti. Büyü ile olacak iş mi? diye düşünsem de kabul ettim ve büyüyü yaptık. Bir gün öğle arasında müdür benimle öğle arasında çıkmak, yemek yemek istediğini söyledi. Yoksa büyü tuttu mu diye düşünürken şimdi evlilik aşamasındayız. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.
19-05-2020

   Yunu** Far*** - DENİZLİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Geçen sene yeni bir ev aldık. Apartmandakiler biraz soğuk insanlardı. Kimse kimsenin yüzüne bakmaz, yolda görse selam vermez bir apartman. Bir süre sonra bir aile ile dost olduk, onlar diğerleri gibi değildi. Eşlerimiz meslektaştı. Çocuklarımız arasında ise 2 yaş vardı. Pek çok ortak noktamız olunca gel zaman git zaman muhabbetimiz arttı. Komşular bizim alt katımızda oturuyordu. Bir gün kocamın işten gelmesine az bir zaman kala kapı çaldı. Gelen alt komşunun eşiydi. Biraz telaşlı bir şekilde eşim sizde mi diye sordu. Çocuk okulda hastalanmış ama anneye ulaşamamışlar. İşten erken çıkıp baba gdip almış. Çocuğu bana emanet ederek eşini aramak için gitti. Ben de iki çocukla olayları anlatmak için kocamı beklemeye koyuldum. Fakat kocam eve gelmedi. Gece çocuğu almak için babası geldiğinde kocamında olmadığını söyledim. Aklımda binbir türlü soru ve korku vardı. Aynı endişeyi komşumun gözlerinde de gördüm. Birlikte alt kata onların evine gittik. Ben biraz sağa sola bakmaya başladım. Kadın gözü ile belki bir şey görürüm diye. O sırada komşum geldi ve eşinin bıraktığı mektubu gösterdi. Eşim komşumun karısı ile gitmiş. Ne yapacağımı bilemediğim bu zamanda eşimin yengesi Tacettin Hocadan bahsetti. Birlikte hocama geldik. Hocam eve bağlanma büyüsü yaptı kocama. Birkaç gün sonra kocam eve geldi ve iş için gitmesi gerektiği ile ilgili bir sürü yalan söyledi. Ben de inanmış gibi yaptım. Önemli olan eve gelmesiydi ve kocam geri döndü. Komşu olaydan sonra taşındığı için ne yaptılar bilmiyorum ama benim kocam şu an karşımda televizyon izliyor. Ne kadar teşekkür etsem azdır. İyiki sana gelmişim Tacettin Hocam.
18-05-2020

   Mur*** Kald*** - ISPARTA

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese Merhaba ben Isparta’dan Muhittin. En yakın arkadaşımın sevgilisini aldatması ve bunu benim biliyor olmam, vicdanıma dokunuyordu. Çocuk 16 yaşımdan beri arkadaşımdı, onu hiç sayıp kıza her şeyi anlatamazdım, ama o kızcağızın da bir suçu yoktu. Böyle vicdanımla muhasebe yaparken, anneme güne gelen teyzelerin muhabbetlerine kulak misafiri oluyordum. Teyzenin biri kızını vicdansız bir adamdan kurtarmak için mecburen ayırma büyüsü yaptırmak zorunda kalmış. Duruma sessiz kalmaktansa dedim, belki çare olur, belki zavallı kızın kaderi kurtulur. Arkadaşına tavsiye ettiği hocanın adını internette arattım. Aradım, bir cesaretle durumu anlattım ve kıza da çocuğa da bakmasını istedim. Hocanın söylediğine göre kıza kader kısmet kapama büyüsü yapılmış, hayatı boyunca mutsuz olsun diye, bizim oğlan da durmadan haksızlık, ihanet hakaret vs. Anlayacağınız kıza yardım etmem gerektiğine inandım ve ona yapılan büyüyü bozdurdum. Bizimkiyle de ayırma büyüsü yaptırdım, o kıza arkadaşımdan koca olmaz diye. Şuan nişanlı ve mutlu, hocamız sayesinde, yazık kıza kimin kötülük ettiğini de kimin iyilik ettiğini de bilemeyecek. Büyü belki günah ama birinin hayatına dokundum, hem de ilmi bütün bir hoca tanıdım. Bu durum seni tanımama vesile oldu, ben senden memnun kaldım hocam, Allah da senden memnun olsun. İyilik yapmama vesile oldun, sana minnettarım hocam. Parayı ikinci plana atan, insan sevgisi ve derin bir ilmi olan hocamız, kesinlikle biriyle işleme başlamadan onu tanımalısınız arkadaşlar.
16-05-2020

   Zafe*** Tek*** - TUNCELİ

Konu:Bağlama Büyüsü

18 yaşında bir oğlum var. Son birkaç senedir böyle… Öncesinde böyle değildi bu çocuk. Çok anlayışlı ve merhametli bir çocuktu. Gören herkesin hoşuna giderdi ve büyümüş de küçülmüş derlerdi oğlum için. Sanırım göze geldi çocuk ve çok değişti. Elde avuçta durmuyor. Kötü alışkanlığı olan arkadaşlar edindi ve eve gelmek bilmiyor. Bir türlü söz geçiremiyorum çocuğa. En son dolabında uyuşturucu madde buldum. Alkol ve sigarada bile bunları yaşarken uyuşturucu ile neler yaptığını yaşamayan bilemez inanın. Göz göre göre çocuğumun bitişini izliyordum. Zamanla eve gelmez oldu. Geldiğinde para istiyor, vermeyince kavga çıkarıyordu. Anne baba saygısını bilen çocuğum artık atasını tanımaz oldu. Tedavi olması için bir iki kere hastaneye yatırmak istedik ama kaçtı. Hastane olayından sonra iyice evin yolunu bulmaz oldu. Nerede hata yaptık diye düşünmekten artık gözüme uyku girmiyordu. Kafama koydum oğlumu kötü alışkanlıkların eline bırakmayacaktım. Eltimle birlikte değerli hocama gittik. Hocama çocuğun durumunu anlattım evine geri gelsin gözümüzün önünde dursun diye bağlama büyüsü yaptı hocam. Şükür ki büyü tuttu ve oğlum durgunlaştı. Alışkanlıklarını tamamen bırakmasa bile artık tedavi oluyor. Her akşam sofrada bizimle oturuyor. Zamanla eski haline dönecek biliyorum. Hocam olmasaydı kimden yardım isterdim bilmiyorum. Teşekkür ederim kıymetli hocacım. İyi ki varsınız ve bizlere o güzel elinizi uzatıyorsunuz.
25-04-2020

   Sib*** Aky*** - KIRIKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhaba arkadaşlar ben Sibel, şuan 29 yaşındayım ve 4ay öncesine kadar hayatımı bir hata uğruna heba ettiğimi sanıyordum. 18yaşımdan beri bir çocukla sevgiliyim, en başından bu yana beni kırmaktan imtina eden sevgilim, nişanlandığımızdan sonra ciddiyet korkusu ve arkadaşlarının etkisiyle benden uzaklaştı. Yaptığım her şey ona batar oldu ve dışarıdaki kızların ilgisi daha çok etkili oldu. Arkadaşlar dünyam başıma yıkıldı, hem ona deli gibi aşıktım hem de evlenmeden önce beraber olmuştuk ve evlenmeye mecburdum. Ben küçük bir yerde yaşıyorum, ayrılırsam ve bu ortaya çıkarsa, beni mahvederlerdi. Bizim kızlardan medyum hocalar ve falcılar konusunda bir şeyler duydum, internette kendimi açacağımı hissettiğim birini bulmak için gezerken hocamıza rastladım, aradım ve sanırım senden başka çarem yok hocam dedim, anlattım, ağladım. Anlatıp ağladıkça rahatladım. Hocam hemen beni bakıma aldı, onunla ilgili bilgileri de sordu, sevgilime de aynı metafiziksel bakımı gerçekleştirdi. Söylediğine göre nişanlımda annesi tarafından benden soğuması için yaptırılan büyü varmış, bunu duyduğumda kafamdan kaynar sular döküldü, hocam o büyüyü bozdu ve bizim için bozumu çok zor bir bağlama büyüsü yaptı. Söylediği adımları harfiyen uyguladım, şimdi çok mutluyuz ve nişanlımla evlendik. Hala Cuma ve kandil günlerinde hocamı arar, minnettarlığımı dile getiririm, ben senden razıyım hocam, Allah da senden razı olsun, sen olmasan hayatım boyunca evlenme, huzur bulma şansım olmayacaktı.
16-04-2020

   Serp*** Yurd*** - AFYON

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba ben Serpil, dostlarım benim 24 yaşında doğuştan sakat bir kızım var. Bu zamana kadar el bebek gül bebek büyüttük ama çok sağlıklı ve yakışıklı bir adamla sevgili olduğunda işlerin en kötü halini alacağı aklımıza bile gelmezdi. Kızımın maaşını, ona özel aldığımız ÖTV indirimli aracı kullanıyor, kızım da yakışıklı ve sağlıklı bir adam kendiyle zaman geçirdiği için bunları onda hak görüyordu. Üstelik kızımdan annesinin hastanesi için istediği paralarla diğer flörtüne hediye aldığı gerçeğiyle yüzleşmek beni yıktı. Babasının en son gördüğü şeyin ardından, kızımız için ne yapacağımızı kara kara düşünmeye başladık. Kızımın arracıyla sevgilisini Gümüldür’e hafta sonu gezisine götürmüş. Tesadüf eseri bunu gören benim adamın halini düşünün bi. Ablamın önermesiyle hocamıza ulaştım. Kızıma ayrıl desem beni dinlemeyecekti, ona göre sakat bir kadınla yakınlaştığından, sevgilisinin her yaptığı mübahtı, erkekti, kızım zaten yetersizdi. Evladımın bu özgüvensiz halleri beni kahrediyordu. Hocamız ikisine bir ayırma büyüsü yaptı, evladım için de bir kısmet açma büyüsü istedim. Şuan %30 görme kaybı olan bir çocuğun hayatında, gözlük kullandığından çocuğun ehliyeti de var, kimseye muhtaç olmadan yuvalarını kuracaklar inşallah. Hepsi senin sayende hocam, ben razıyım, sakat olan evladım mutlu, Allah da senden razı olsun, aldığın para helal’i hoş olsun. Kederlerde boğulmak yerine bir çare arayanlardansanız, mutlaka hocamızın ilmiyle, insan sevgisiyle tanışın.
03-04-2020

   Sela*** Ery*** - ARDAHAN

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar herkese, ben Selahattin. Hayatımda asla birini sevemem, evlenemem sanarken gönlümü hiç olmayacak birine kaptıracağım aklıma gelmezdi. Claudia, bir turistik gezide aklımı başımdan alan güzel… Ancak buluşmamız, kavuşmamız neredeyse imkânsızdı, o bir Hristiyandı ve ailesi bir Müslüman ile evlenmesine asla müsaade edecek gibi durmuyorlardı. Çaresiz aşkımı kalbime gömmem lazımdı, ama bir taraftan da bu içimden gelmiyordu. İnternette birini kendine aşık etmenin yollarını umutsuzca inceliyordum, derken oraya gir, burdan çık bir baktım hocamızın web sitesi karşımda. Bir sürü insan ona dua etmişler, onun yardımlarından bahsetmişler. Hem merak ettim hem de çok şaşırdım. Ellerim gitti ve artık hocamızla telefonda beraberdik, Nedense Claudia’yı anlattım ve o kıza deli gibi aşık olduğumu, eğer bir şansım olsa onun da bana âşık olması için gereken her neyse yapacağımı söyledim, çok umutsuz gelmişim sanırım gözüne, hocam bir anda “aslında bir şey var, ama” dedi. Aşk büyüsü, onu bir büyüyle yanımda tutamazdım, vaktini aldığım için hocama teşekkür ettim ve görüşmeyi sonlandırdım. Hocamı bir daha hiç aramayacağımı sanarken, sevdiğim kızın evlilik kararı alması haberiyle, yıkıldım. Telefonun ucunda ona yalvarıyordum, “hocam bana yardım et.” İlmi büyük bu insanın lafından asla çıkmayın arkadaşlar, dediklerini harfiyen uyguladım ve şuan ailesine inat Türkiye’de, oturma izni çıkarmak için evleniyoruz. BBen mutlu oldum, hayatım sayende kurtuldu hocam, umarım sen de her zaman mutlu olursun.
25-03-2020

   Mer*** Sar** - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Herkese merhaba ben büyüye inanmayan, saçma bulan bir insanım. Adım Mert, geçenlerde çok yakın bi arkadaşımın sevgilisi oldu. Kız arkadaşımla vakit geçirip, sürekli para istiyor, kendine kıyafet yada benzeri şeyler alıyordu. Arkadaşım kıza çok âşık olduğu için bu durumu anlamayıp hağla ilişkiyi devam ettiriyordu. En son kız, arkadaşımdan yüklü bi miktar para isteyince arkadaşım borç para aramaya başladı. Ona bu durumu söyleyince bana kendisini kıskanıp, onları ayırmaya çalışan bir insanmışım, arkadaşımın iyiliğini düşünmüyormuşum gibi davranmaya başladı. En son arkadaşlar arasında bahsi geçen bir hoca vardı dedim ve, internette kısa bi araştırma yaptım. İletişim bilgilerini buldum ve, hoca ile konuşmaya gittim. Sahtekar hocalar gibi deyil, maddi yönden düşünmektense dinliyor ve ona göre birşey yapıyordu. En sonunda arkadaşım ile hoca görüşmek istedi. Ve bende arkadaşımı zorda olsa ikna ettim, hocayı dinleyip, ona inanmasını söyledim, inandı, güvendi. Hocamızın dediği her şeyi yaptı, üstündeki aşk büyüsünün bozulmasını sağladı ve üstündeki büyü kalktığında aslında o kızı o kadar çok sevmediğine kanaat getirdi. Şuanda mutlu bi hayatı var sonradan düşününce arkadaşımda bana hak verdi, ve hocaya baya dua etti. Zaten hocamız haksızlık gördüğü işlemleri yapan birisi değilmiş. Arkadaşlar biz yüz yüze görüşmek istemiştik, yoğunluğuna rağmen bizi kırmadı, gittiğimizde o kadar kalabalıktı ki, zaman ayırması ve herkese sabırla yardımcı olması gerçekten büyük bir hareket. Sizinde derdiniz sıkıntınız var ise rahatlıkla hocaya güvene bilirsiniz, bazı sahtekar dolandırıcılar gibi deyil, insanları düşünen birisi.
16-03-2020

   Züm*** Asl** - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar herkese Ankara’dan Zümrüt ben. Size eski sevgilimin yeni sevgilisiyle ayrılmasından bahsetmek istiyorum, evet ben kötü biri olabilirim ama hangi genç kızın içinden benzeri bir sancı geçmedi? Eski sevgilim ve ondan bir önceki eskisi, ikisi de benden sonra o kızla olmuşlardı. Kız da erkek arkadaşlarım da benim işyerimden arkadaşlarımdı, onları ilişkilerini her fırsatta görüyordum. Hatta densiz sevgilim, bana armağan ettiği şarkılarla yeni sevgilisine hediyeler getiriyor, gitarla o şarkıları çalıp kızın telefonuna zil sesi yapıyordu. Tabi o kız yokken de her fırsatta makul mantıklı bahanelerle benle iletişim kurmaya da çalışıyordu. Derken bir gün kız bunu gördü, o sırada şans eseri ben onun yaptığı espriye gülerken topuklu ayakkabıların üstünde dengemi kaybederek çocuğun kucağına düştüm. Bunu gören sevgilisi haliyle benle herkesin içinde kavga etti, inanın ne yolunmadık saçım başım kaldı ne de çizilmedik yüzüm, ettiği küfür ve hakaretler de cabası. Bu gurur kırılmasından sonra bir intikam hırsı aldı beni. Evde eski sevgiliden intikam yolları falan araştırırken nası olduysa tesadüfen hocamızın internet sayfasına düştüm. Yorumları okudum, öylesine bi konuşmak, belki de stresimi atmak istiyordum o an, ben de bilmiyorum neden aradım. Hocama derdimi anlattım, onları ayırmak istediğimi söyledim bir çırpıda. Biraz bu konuda emin olup olmadığımı tarttı, baktı kararlıyım, tamam başlıyorum o zaman dedi. Herhangi bir vesileden 7 gün içinde ayrılacaklardı, ödemesini yaptım ve beklemeye başladım. Sabaha elime bir kargo ulaştı, benim yapmam gereken ritüel yazılıydı. Hocamın tarifleriyle birlikte yaptık. Çocuk sevgilisini en yakın arkadaşı ile aldatmış. Düşünsenize, erkek arkadaşınız, en yakın kız kankanızla beraber oluyor. Ayrıldılar, gururum düzeldi, ama yine de kimse yaşasın istemezdim. Hocam sen olmasan ben insan arasında asla gururumu toplayamazdım.
04-03-2020

   Meli** Öze** - MUŞ

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Adım Melis. Sizlere arkadaşımın annesi yüzünden başıma gelenleri anlatacağım. Şule ile yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Kardeşten öte bir yakınlığımız vardı. Fakat nedense kendimi annesine bir türlü sevdiremedim. O sürekli kızına zarar vereceğimi; çıkarlarım için onun yanında olduğuma inandı. Zaman zaman ciddi tartışmalar bile yaşadık. Ancak işi bu kadar ileri götüreceğini düşünememiştim. Her şey çok güzelken Şule bir anda değişmeye başladı. Benden ayrılamayan o kız gitti sanki 40 yıllık yabancı bir kız geldi. Telefonlarımı açmıyor; açsa da çok kısa konuşuyordu. Bu şekilde davranmasına bir anlam veremiyordum. Nedenini sorduğumda sesini duyunca tüylerim diken diken oluyor, içim sıkılıyor dedi. Bunun normal olmadığına emindim. Annesinin daha önceden büyülere muskalara meraklı olduğunu bildiğimden hemen ilmi kuvvetli bir hoca aramaya başladım. Şans eseri ilk tanıştığım hocamız oldu. Ona sıkıntılarımı anlattıktan sonra arkadaşımın ailesinden birinin aramızı açmak için soğutma büyüsü yaptırdığını söyledi. Bu büyüyü bozdurmak istediğimi söyledim ve hemen çalışmalara başladık. 1-2 hafta sonra arkadaşımla aram yavaş yavaş düzelmeye başladı. 2 ay içinde de eskisi gibi can ciğer olduk. Hocam sayesinde arkadaşlığımız kurtuldu. Ona ne kadar teşekkür etsem az. İşlem sürecinde her türlü kahrımı çekti. Bütün tedirginliklerime, sorgulamalarıma anlayışla yaklaştı. Ben olsam beni çekmezdim. Gerçekten Allah rızasını paradan daha üstte tutan bir insan. Hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar. Kısa sürede sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.
01-03-2020

   Rec*** Ozd*** - AĞRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhabalar ben Recep, 25 yaşındayım. Arkadaşlar ben hocamızı kendim için değil, dostum için buldum. Bir kardeşim var, çocukluktan beri kan bağsız kardeşiz biz, adı Ferit. Ferit bir gün bir kıza sevdalandı, bu kız da 2 mahalle uzakta sadece. Ancak ne biliyim hani erkeklerle yakın, erkeklerle haşır neşir kızlar var ya, öyle işte. Ferit aşktan kör, ama hem aile hem ben farkındayız durumun, bizimkinin parasını imkanlarını kullanıyor, çaktırmadan da yapacağını yapıyor kız. Ferit’in annesi hocamızı bulmuş, bulmuş da ev geçindirme parasını kankamdan alıyor kadın, işlem yaptırıp da oğlunu kurtarmaya yol bulamamış. Komşuya bunu anlatırken duydum hocamın adını, internetten ben ulaştım. Anlattım olanı biteni, dedim ki o teyzeme bunu ben yaptırıcam, o kadıncağızın parası cebinde kalıcak, eğer varsa günahı, günahına da girmeyecek. Hocam dedi ki kalmadı sen gibileri oğlum. Neyse başladık işleme, bizim oğlan her gün gergin, her gün sinirli. Geçti böyle altı gün. Haftamız çıkıcak, bir gördüm Ferit Naciye teyzeye gitti, köyden eli yüzü temiz bir kız bulursun ana bana dedi. Arkadaşlar, dünyalar benim oldu, nası mutlu oldum anlatamam. Hocam kardeşim doğru yolu bulduysa senin sayende. Rabb’im senden bin kez razı olsun, aldığın para da son kuruşuna kadar helal olsun. Bundan sonra uhlevi yaratıklara da sayende inancım geldi… Allah sana uzun ömürler versin.
13-02-2020

   Merv** Işı*** - KOCAELİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben sizlere de faydası olması için medyum hocamla ilgili birkaç şey yazmak istedim. Ben henüz 2 yıllık evliyim. Eşimle görücü usulü evlendik. Ancak konuşma, söz, nişan aşamalarında birbirimizi yeterince tanıdık ve sevdik. Bütün bu süreç boyunca eşim ne istediysem yaptı. Aileme ve bana karşı çok nazik ve anlayışlı davrandı. Ailesi de aynı şekilde. Evlendikten bir süre sonra bazı sebeplerden dolayı oturduğumuz semti değiştirme kararı aldık. Normalde kayınvalidemle aynı semtte oturuyorduk. Ne olduysa bu kararımızdan sonra oldu. Eşim birden değişmeye başladı. Halbuki beraber konuşup ortak bir şekilde aldığımız bir karardı. Üstelik sadece taşınma konusunda değil birçok konuda sorunlar çıkmaya başladı. Yemeğimden tutun da oturup kalkmama kadar her şeye laf yapmaya başladı. Küçük veya büyük kavga olmadan geçen günümüz yoktu. Hatta boşanmayı bile düşündüm. Ancak sonra bir arkadaşım birinin bize büyü yapmış olabileceğini söyledi. Aklıma ilk gelen eşimin daha önce nişanlanıp ayrıldığı kişi oldu. Bu şüpheyle ve arkadaşımın aracılığıyla medyum hocaya gittim. Durumu anlattım. Kendisi bazı bakımlardan sonra büyüyü kayınvalidemin yaptırdığını söyledi. Biz taşınıp uzaklaşmak isteyince eşime kendi sözünden çıkmaması için bağlama büyüsü yaptırmış. Bu büyü sebebiyle de eşim benden uzaklaşmaya başlamış. Bunu öğrendikten sonra büyüyü bozmak için işlemlere başladık. İşlemler bittiğinde eşim eski haline dönmüştü. Çok şükür bütün sorunlarımız son buldu m medyum hoca sayesinde boşanmadan döndük. Allah sizden razı oldun hocam.
10-02-2020

   Bura** Altı** - İÇEL

Konu:Aşk Büyüsü

Üniversiteye ilk başladığım günden beri gözüme kestirdiğim bir kız vardı. Oturuşuyla, konuşmasıyla çok hanım ve tatlı bir kızdı. Etrafında çok fazla erkek olması beni rahatsız etse de kızdan kendimi alamıyordum. Ben kızın etrafında gölge gibi gezerken 3 yıl geçti. Mezuniyete az kalmıştı ama ben hala kıza açılamamıştım. Birbirimizi tanıyorduk ve zaman zaman sohbet etmişliğimizde vardı aslında. Bir gün arkadaşlarımın bana verdiği gazla kıza açıldım. O ise bana karşı bir şey hissetmediğini söyledi. Kalbim yerinden sökülmüştü sanki. Ben onu 3 yıl boyunca platonik sevmiştim ve vazgeçmek istemiyordum. Arkadaşlarımdan biri fallarla büyülerle çok ilgilidir. Aşk büyüsünden bahsetti. Yaptıralım yaptırmasına da kime gideceğiz bilmiyorum ki? Biraz araştırma yaptıktan sonra arkadaşım Tacettin hocayı bulmuş. Kalk yanına gidiyoruz dedi. Çıktık geldik Tacettin hocaya derdimizi anlattık. Hocam aşk büyüsünden bahsetti neler yapacağımızı anlattı.Biz de kabul ettik. Büyü yaptıktan sonra hiçbir şey değişmedi. Mezuniyetime ise bir ay kalmıştı. Artık umudum tamamen bitmişti. Büyü yapıldıktan yaklaşık bir ay sonra - mezuniyetime bir hafta kala - kız bana geldi ve bir şans vermek istediğini söyledi. Başta işe yaramadı sansamda hocamın büyüsü tutmuştu. Seve seve kabul ettim tabii ki :) Sayende 5 yıllık evliliğim var hocam teşekkür ederim.
07-02-2020

   Nur** Güls** - ÇANAKKALE

Konu:Soğutma Büyüsü

Arkadaşlar herkese merhaba, ben Nuran. Bu yorumu yazarken bile hocaya öyle dua ediyorum, Allah hocadan razı olsun, yuvamın yıkılmasını önledi. Eşim beni aldatıyormuş, çamaşırındaki saç kılından şüpelendim ve sırtında diş izi gördüm. En son bunu eşime söyledim, ve inkar etti. En sonunda takip ettim, numarasını buldum. hep kendimi suçluyordum, eşime yetersiz mi geliyorum, onu mutlumu edemiyorum, onunla yeterince ilgilenemiyormuyum, ve en sonunda bu konuyu arkadaşım ile paylaştım. Bana hocayı önerdi, bir gidip danışmamı söyledi, ama inanmam güvenmem gerektiğinide ekledi. İlk önce inanmamıştım, sonralarda hocanın konuşması, ve sözleri ikna edici gelmişti. İnanarak söylediği tüm şeyleri yaptım. Önce kadınla kocama ayırma büyüsü yaptık. Sonra hocamızın verdiği fikir üzerine işlemin sabitlenmesi için kocamla beni bağlama büyüsü ve büyüye de bir koruma büyüsü yaptık. Zor ve meşakkatli bir süreçti, bu zaman zarfında sorduğum tüm sorulara sabırla yanıt vermekten kaçınmadı ve her şeyi dinledi, “ben bilirim, sen kimsin de” hissini asla bana vermedi, benle çok ilgilendi hocamız. Eşim tekrar bana döndü, o kadın ile konuşmuyor ve beni herşeyden, herkesten kıskanıyor. Allah hocamızdan razı olsun, aklıma gelen her vakitte dua ediyorum, o olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. İnşallah sizde sorunlarınıza çözüm bulursunuz. Sadece tavsiyem, bir medyumla anlaşmadan, ona para yatırmadan bir de hocamızla tanışın ki paranız yanmasın.
23-01-2020

   Eme*** Yer*** - BAYBURT

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Biz medyum hocayla çok eskiden tanışıyoruz. Birçok konuda bize yardımcı olmuştur. Kendisine güvenimiz sonsuz. İşlemlerinin tutmama ihtimali sıfır gerçekten. Biz ailecek kendisinden çok memnunuz. Son olarak da dayım ve yengem için yardımını aldık. 15 yıllık evliler ve iki çocukları var. Yengemi sülalecek çok severiz. Çok iyi, anlayışlı, sabırlı biridir. Ancak dayımın yıllardır yaptıkları artık kadına gına getirdi haklı olarak. Aldatma, aşağılama, dayak ne ararsanız vardı. Yengem bütün bunlara rağmen çocukları için her şeye katlandı. Bizler defalarca araya girdik. Aile büyükleri konuştu vs. Ama dayım kesinlikle düzelmedi. Gözü sürekli dışarıdaydı. Çocuklarıyla ilgilenmezdi. Cebindeki parayı dışarıda arkadaşlarıyla ya da başka kadınlarla harcar eve bakmazdı. Alkol bağımlılığı da vardı. Bütün bunlar artık dayanılmaz bir hal almıştı yengem için. Haklıydı da ama çocuklar için bir yere gitmiyordu. Biz de bu durumun düzelmesi için başka bir yol izlemeye karar verdik. Yengem her ne kadar istemese de annem ve anneannem medyum hocaya gittiler. Dayım için bağlama büyüsü yapıldı. Dayım bu işlemden sonra öyle bir döndü ki inanamazsınız. Evine, eşine ve çocuklarına tabiri caizse tapmaya başladı. Yengem de yeğenlerimiz de bu durumdan çok memnunlar. Artık gayet mutlu bir evlilikleri var. Üstelik alkolü de bıraktı. Medyum hocamdan Allah razı olsun. Bir kadının ve çocuklarının hayatını kurtardı adeta.
15-01-2020

   Kar** Temi*** - ÇANAKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Yıllarca emek verdiğiniz bir insanın bunu hak etmediğini görmek o kadar üzücü ki bunu yaşamayan bilemez. 25 yıllık evliyim 5 çocuk annesiyim. 35 yılımı verdiğim eşim artık eve gelmez olmuştu. Yeri geldi aç kaldık, bir ekmeği bölüştük. 5 çocuğu evlendirip rahata erecektik ki neden böyle olduğunu anlayamadım. Tabii nedeni sonradan ortaya çıktı. Çocuklarımızı evlendirdikten sonra bir yazlık aldık. Yazın 4 ay gider eylül sonu gibi evimize gelirdik. Evi aldığımız ikinci yaz eşimin beni aynı siteden başka bir kadın ile aldattığını öğrendim. Bunu bana söyleyense o kadının kocasıydı. Kocası eşini seviyordu belliydi. Bizden de yaşça küçüklerdi. Benim de 35 yılım çocuklarım ve torumlarım vardı bu adamda. Ne yapsak bir yol bulsak bilemedik. Yüzlerine söylesek ya inkar edecekler ya da beraber kaçıp gidecekler diye korktuk. Ekimde evimize dönünce kocama yazlığı satmak istediğimden orayı beğenmediğimden bahsettim. Karşı çıktı ve çok sinirlendi. Ben de bir şey diyemedim çünkü yazlık alsın diye çok kavga etmiştim zamanında. Benim tek istediğim; kocamla yazlığın bahçesinde meyve sebze ekelim, çocuklarımız torunlarımız gelsin hem tatil yapsın hem bizi görsündü. Nereden bileyim kocamın beni aldatacağını. Neyse, ben ne yaparım da bunları ayırırım diye düşünürken değerli hocam karşıma çıktı. Derdimi anlattım o da derdime derman oldu. Kocama bağlama büyüsü yaptık. Gerçekten işe yaradı artık başka arayışlarda değil. Ben yine de işimi sağlama aldım ve yazlığı sattırdım. Teşekkür ederim sevgili hocam sen olmasan ne yapardım bilmiyorum.
09-01-2020

   Ays*** Durm** - OSMANİYE

Konu:Soğutma Büyüsü

Arkadaşlar herkese selam, ben Aysel. İnşallah tüm sorunlarınıza sizde bir çok insan gibi çare bulursunuz. Benim eşim şiddet bağamlısı bir insandı. Beni hergün dövüyor, hakaret ediyordu. Ensonunda dayanamayıp, şiddet göreceğimide bilsem ondan boşanmak istediğimi söyledim. Beni öldürmekle tehdit edip, ne olursa olsun boşamayacağını söyledi. Tüm istediklerini yapıyordum, en sonunda kendimden soğutmayı denedim, ama olmadı hağla şiddet uyguluyor, hakaret ediyordu. Eşimden ayrılmak istediğimi yakın bi arkadaşıma anlattım, bana hocayı önerdi. Eşimden gizlice gittim, hoca bana kendisine inanmamı, güvenmemi ve dediklerini eksiksiz yapmamı söyledi. İnandım, güvendim, bana bağzı şeyler verdi ve dediği gibi uyguladım. Eşim benden soğmaya başladı, daha az şiddet uyguluyor, yanıma bile artık o kadar gelmiyordu. Sonradan eşim yanıma geldi ve, artık hiç şiddet uygulamamak istediğini, ve bana çok şiddet uygulayıp üzdüğü için, ayrılmak istediğini söyledi. Ve anlaşmalı bişekilde ayrıldık. Artık hiç şiddet uygulamıyor geçimli bir insan olmuş. Allah hocadan razı olsun, hem benim sağlığımı, hemde eski eşimin şiddet bağamlılığını kurtarmış oldu. Şuan duyduğuma göre görüştüğü bir kadın varmış ve süt liman bir adam bulduğundan çok şanslı hissediyormuş. Boşanırken de olsa kocama yardımım dokunduğundan, mutluyum. İnşallah sizde derdinize çare bulursunuz. Mutlaka hocamızın ilmine danışın, güvenin ona. Ben pişman olmadım, siz de olmazsınız ama ne olur kötü niyetlerle büyü yaptırmayın, kötü niyet döner dolanır sahibini bulur dostlarım.
08-01-2020

   Sad** Akb*** - ŞANLIURFA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam merhaba ben Sade. Hatırlıyorsunuzdur, hani şu Urfa’lı olan var ya hocam. Ben size teşekkür etmek istiyorum. Yaptığınız işlem sayesinde oğlumla o kız ayrıldı. Onlar çok badireler atlatmışlardı ama bir türlü ayrılamamışlardı. Nedendir bilmiyorum oğlum kıza ne yaparsa yapsın, kız oğluma ne yaparsa yapsın bitmedi bir türlü. Sizi aradığımda çok umutsuzdum hocam, aşiret oğluma başka bir akrabamın kızını uygun görmüştü, benimki de durmadan “sevdiğim biri var zaten ve onunla evlenecem” diyordu da başka demiyordu hocam. Sayende hem aile içi saygınlığımızı geri kazandık hem de kültürümüze yabancı olan o kızın da hayatını yakmamış olduk, sana ne desem nası teşekkür etsem az hocam. Ailesini ve yuvasını kurtarmaya çalışan her arkadaşıma seni anlatıyorum durmadan, sahtekâr insanlarla zamanlarını öldürmesinler diye. Aldığın para da sonuna kadar helâl olsun, senden önceki aradıklarım neredeyse senin 2 katını istiyorlardı ve daha derdimi bile dinlemeden konuyu paraya getirenlervardı. Allah senden bin kez razı olsun, benim ailem düze çıktı, inşallah ihtiyacı olan herkesin de ailesi sayende toparlanır, kurtulur. Arkadaşlar hocamın dediği işlemleri harfi harfine uygularsanız, asla kötü sonuç almazsınız. Hocamız zaten bize gün veriyor, gerçi benim oğlanın olayında 10 güne falan demişti de bizimkiler 3 günde kıyamet kavga ayrılmışlardı. Yani size verilen güne kadar sabırla tüm işlemleri yapmanız lazım. O oradan, siz kendi yerinizden saatlerine bile dikkat ederek yaptığınızda, hocamın derin ilmi sayesinde bakın tereyağından kıl çeker gibi bitecek sorunlarınız.
06-01-2020

   Hal*** Te*** - NİĞDE

Konu:Aşk Büyüsü

herkese merhaba arkadaşlar, ben halil. Ben şuan çok mutluyum, inşallah sizde mutlu olursunuz. Okul çıkışında bir kız gördüm, çok güzel bir kızdı. Tanışmak istedim, gittim tanıştık. Kahve felan içtik, sosyal medyadan birbirimizi ekledik. Benim durumum çokda iyi deyildi, ama kız zengindi. Güzel yerlere gitmeyi, para harcamayı çok seviyordu. Biraz konuştuk yakınlaştık, ve en sonunda onu çok sevdiğimi söyledim. Durumum yoktu, kızda para harcamayı seviyordu. Kabul etmedi ve gitti, ben üzülmüştüm ve onu çok seviyordum, en sonunda dayanamadım, araştırma falan yaptım, psikolejik tedavi felan gördüm, ama ne olursa olsun kızı unutamıyordum. Ne olursa olsun onun ile sevgili olmalıydım. Çok uğraştım ve hepsinde olumsuz cevap aldım. Sonra arkadaşlarıma anlattım, bana hocayı önerdiler, inanmadım saçma gelmişti, büyüyle falan olmaz diye düşündüm. Birkaçgün geçti ve kendime engel olamayıp hocayı aradım. Çok ikna edici konuştu, ona inanmam ve güvenmem gerektiğini söyledi. İnandığım ve güvendiğim zaman bunu başarıp, kızı kendime aşık edebileceğimi öğrendim. Dediklerini harfi harfine yaptım ve 1 hafta felan geçti. Kız bana ilgi duymaya başladığını yazdı, konuştuk ve şuan kendisi benim sevgilim. Allah sizden razı olsun hocam. Tüm umutsuzların yoluna ışık oluyorsunuz, hakkınız ödenmez gerçekten. Aldığınız paradan çok daha fazlasını hak ediyorsunuz, çok uğraştınız benim için, hakkınızı helâl edin. İhtiyacı olanlara kesinlikle hocamızı tanımadan işlem yaptırmamasını öneriyorum.
08-12-2019

   Yıl*** Kur** - BOLU

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben 22 yaşında bir genç kızım. Ailemle yaşıyorum. Annem babam ve kardeşlerim ile gayet mutlu bir yuvamız var. Hepsini çok severim. Annem ve babam da bizim üzerimize titrer. Ne desek yaparlar. Ne istesek alırlar. Ancak bu mutlu aile tablosu benim yüzümden bozuldu. Son zamanlarda aileme karşı çok asi olmaya başladım. Evde sürekli kavga çıkartıyor, huzursuzluk yaratıyordum. Eve gidesim bile gelmiyordu adeta. Gittiğim zaman da kimsenin yüzünü bile görmek istemiyordum. Bu zamanlarda bir kız arkadaşım kurtarıcım oldu. Ne zaman sorun yaşasam ya da bunalsam onun yanında soluk alıyordum. Her anımı onunla geçirmek istiyordum. Bana çok iyi geliyordu. Hatta bazen onlarda kalıyor eve bile gitmiyordum. Eve geldiğimde sürekli kavga çıkarıyor ve yine çıkıp arkadaşıma gidiyordum. Annemler ilk basya geç ergenlik yaşadığımı düşünerek anlayışlı yaklaşmaya çalıştılar. Ancak sonraları bu durumun normal olmadığını fark ettiler. Annemin bir arkadaşı üzerimde büyü olabileceğini söylemiş. Bunun üzerine medyum hocayla görüşmüşler. Bağlama büyüsü yapıldığını öğrenmişler. Üstelik yapan da o kız arkadaşım imiş. Aslında yapma sebebi diğer arkadaşlarımdan uzaklaştırıp sadece kendisiyle samimi olmamı istemesi olsa da, bu durum aileme de yansımış. Nasıl bir kıskançlık seviyesi anlam veremiyorum. Annem medyum hocaya büyüyü bozdurdu. Neticesinde her şey normale döndü. Ailemle aram artık eskisi gibi gayet iyi. O arkadaşımla da hiç görüşmüyorum. Medyum hocama sonsuz teşekkürler.
19-10-2019

   Sev*** Tos*** - BİLECİK

Konu:Bağlama Büyüsü

Abim üç yıldır bir kız ile görüşüyordu. Kız sevgili olduktan bir ay sonra bizim eve gelip gitmeye başladı. Başta her şey güzeldi ama bir süre sonra bizden çıkmamaya başladı. Annesine okula gidiyorum diyor, bizim eve geliyordu. İşin kötüsü ailesi ile de aynı mahallede oturuyorduk. Annemler komşularının bir iş çeviriyor gibi hissediyordu ve bunu kızın yüzüne söylüyorduk. Ailene ayıp oluyor, arada bir gel her gün her gün gelme diye. Hatta ben bir kaç kere ciddi ciddi kavga bile ettim. Annemle babam abimin gönlü kırılmasın diye beni susturdular. Annem de babam da abimi karşılarına alıp defalarca konuştular bu kız bize göre değil ailesinin arkasından iş çeviriyor diye ama abime söz dinletemediler. Kız adeta abimi esir almıştı ve abim o ne isterse onu yapıyordu. Bizi dinlemiyordu. Bütün maaşını kıza harcıyordu. Çocukluk hayali olan arabasını bile kız beğenmiyor diye sattı. Kızın okulu bittikten sonra bir anda evlenmek istediklerini söyleyip evlilik yoluna girdiler ve kızın ailesi isteklerini söylemeye başladı. Dünden razı gibi biz de ne yapacağımızı bilemedik. Bir akrabamız acaba bu kız sizin oğlana büyü mü yaptı diye anneme söyleyince annemin içine kurt düştü ve hocama geldik. Gerçekten abime bağlama büyüsü yaptırmışlardı, bu yüzden abime her istediğini yaptırıyormuş. Hocam sayesinde büyüyü bozduk ve abim kendine geldi. Neredeyse gençliğini yakacaktı. Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır.
14-10-2019

   Sem** Kızlı** - BURSA

Konu:Bağlama Büyüsü

Eşim uzun zamandır evle ve benimle olan ilgisini kesmişti. Önce düzeltmek için çok uğraştım ve her yolu denedim. Hocaya gidip kendimi ona okuttum. Sabır dedim biraz bekledim. Ama hiçbir değişme olmadı. Sanki beni görünce hortlak görmüş gibi oluyordu. Saçma sapan ufacık şeyler için bile sesini yükseltiyordu, sürekli kavga ediyorduk. Sadece bana değil çocuklara karşı da öyleydi. Evle alakası bile yoktu. Gelip yemek yiyip yatıp uyuyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile medyum hocamızı buldum. Önceleri çok telaşlandım ya bu ihtimal de tutmazsa elimde başka hiç seçenek yok diye. Son çaremi kullanmak için hocamın kapısını çaldım. Bağlama büyüsü yapılmasını istiyordum, eşim bana geri dönsün sadece benimle ilgilensin evine bağlansın istiyordum. Hocama durumu anlattığımda büyü için gerekli işlemleri yaptı. Hala içimde bir kuşku vardı ama büyü yapıldıktan sonra süreci beklemeye başladım. Bağlama büyüsü için hocamın etkili olacak dediği tarihe kadar bekledim. Benim yaptırdığım büyü için hocam 20.günde değişimi görmeye başlayacaksın demişti. Şu an 25.gündeyim ve eşim inanılmaz derecede değişti. Artık eve geldiğinde hem benimle hem de çocuklarıyla vakit geçiriyor. Eskisi gibi kavga gürültü olmadan. Gözü dışarıda değil artık. Bizimle ilgileniyor. Son çarem olan hocam sayesinde eşime tekrar kavuştum. En kısa sürede gidip hocamın elini öpeceğim. O kadar mutluyum ki, bu kadar sıkıntıdan sonra tekrar sıcak mutlu yuvama sahip oldum. Ne kadar teşekkür etsem az kalır.
06-10-2019

   Ala** Sar** - KARABÜK

Konu:Büyü Bozma

Öncelikle yaptığınız her şey için teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde başıma kötü olaylar gelmeden bana yapılan büyüyü çözdünüz. Böyle şeyler belki anlatılmaz ama hem medyumumuza teşekkür etmek hem de sizlere belki yardımcı olur diye yazma kararı aldım. Bir gün evimize aslında sürekli gelip gitmediğimiz uzaktan akrabalarımız oturmaya geldi. Her şey güzel. Sohbet muhabbet derken sonrasında misafirleri yolcu ettik. Onlar gittikten sonra odama biraz uyumaya geçtim. Uyanana kadar görmediğim kabus kalmadı. En sonunda çığlık çığlığa uyandım, annemler de bende olanlara anlam veremeyip sıradan kabusa bağladık. Ama gün geçtikçe kabuslarımın korkunçluğu artıyor. Uyuduğum uyku beni dinlendirmiyor daha sersem yapıyordu. Temizlik yaparken yastık kılıfını değiştirirken elime yastıkta bir sertlik geldi. Açıp baktığımda hayretler içerisinde kaldım. Hemen anneme haber verdim. Annem sana biri büyü yapmış bu onun muskası dedi. Hemen tanıdık birini arayıp medyuma daha önce gelip memnun kalan arkadaşından medyumumuzun numarasını aldık. Muskayla beraber geldiğimizde daha söylemeden bana bakıp sana büyü yapılmış güzel kızım dedi. Hepimiz şaşırdık çünkü annem sadece randevu almış hiçbir şey anlatmamıştı. Bize büyünün ne olduğunu nasıl neden yapıldığını anlattı. Ve bir saatlik randevumuzda büyüyü bozdu. O gün bugündür evimize gelenlere dikkat ediyoruz. Allah korusun daha büyük zararlar da görebilirdik. Siz de mümkün olduğunca evinize aldığınız kişilere dikkat edin. Onları uyuduğunuz yerlere mahremiyet sebebinden sokmayın. Hiç ummadığınız insanlar ummadığınız şeyler yapabilir. Allah kötüye fırsat vermesin.
06-10-2019

   Müni*** Yıld*** - AMASYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Sanırım bu medyum sayfaları, insanın en çıkmaza girdiğinde ziyaret edeceği yerler. Eskiden medyumlara, büyüye, cinlere asla inanmazdım, bir şeyle yapılan başka şeyle bozulur derler ya hani, ben de öyle düşünenlerdendim ama. Beni aldatan kocam, çocuklarla beni ortada bırakıp da pek sevgili yeni karısına ev düzene, ona bir hayat açana kadar. Çocuklarımı alıp gidecek bir yerim yoktu, insanlar bana acıyarak bakıyordu, gururum incinmişti. Ben o adam için ailemi yurdumu yaşadığım yeri terk edip gelmiştim. Şimdi de telefonun ucunda, 2. Numaralı dini nikah yetmez diyo, seviyorsan resmi de kıyacaksın diyor diye aranmıştım, kocam yeni karısına nikah vermek için boşanacağımızı söylemişti. Hocamızla tanışmam tam olarak bu anda başladı. Gözümü bi anlığına intikam hırsı bürüdü, aradım ve anlattım olanı biteni. “Kocanı geri mi istiyorsun” dedi, hayır o kadının kocamı terk etmesini istiyorum, terk edilmek nedir görsün istiyorum hocam dedim. Yardım edeceğini ve telefonu kapamamı istedi. Sonra kocamı aradım, 2 çocuk için de 2000er TL nafaka dedim, bunları baba ocağından getirmedim, bakacaksın yoksa yaptığın rezilliği mahkemede anlatırım bana da ödersin dedim. Kabul etti. Hocam da işlemi nasıl yapacağımızı, neler gerektiğini söyledi. Durumumdan dolayı Allah razı olsun benden sadece malzemelerin giderini aldı. Kendi emeklerinin ücretini benim için yok saydı. 1 ay içinde hepsi oldu bitti, kadın kocamı can arkadaşıyla aldatarak terk etmiş, kocam da ben gibi hem aldatılmanın hem de terk edilmenin gurur kırıklığını yaşadı. Şuan çocuklarımın nafakasıyla onlara bi bakıcı tuttum, kendim de işe girdim, evlilik yüzünden kaybettiğim özgüvenimi kazandım, yeniden bir birey ve “anne” olarak hayattayım Ne olduysa sayende oldu hocam, Rabb’im senden razı olsun.
24-08-2019

   Şer*** Tatl*** - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Yorumlara bakınca hep kadınları gördüm ve biraz şaşırmadım desem yalan olur. Ben aslında nişanlısını aldatmış bir adamım. Sevdiğim kızla tam evlilik yoluna girmiştik ki sosyal medya aklımı çeldi diyebilirim. Güzel bir kız ile takipleşmeye başladık.. Bir süre sonra nişanlımdan gizli bir hesap açtım ve burada kızla rahat rahat konuşmaya başladım. Kız, nişanlımdan ayrıldım ve bu yüzden sosyal medya hesabımı değiştirdim diye biliyordu. İki ay kadar bu konuşma olayı devam etti. Benim de kıza karşı olan merakım gün geçtikçe artmıştı. Bir gün buluşmak istediğimi dile getirdim fakat kız başka ilde oturduğunu söyledi. Bir yalan buldum ve nişanlıma birkaç gün arkadaşlarla gezmeye gideceğimizi söyledim. Amacım tabi ki yeni tanıştığım kızla buluşmaktı. Otobüse bindim ve kızın şehrine doğru yola çıktım. Şehri hiç bilmediğim için buluşma yerimizi bulmam biraz zaman aldı. Keşke hiç ulaşamasaydım. Oraya vardığımda karşımda duran kız nişanlımdı. Üniversiteden arkadaşı ile birlikte sahte hesap açıp beni denemişler. Anlayacağınız bu denemede sınıfta kaldım. Nişan atıldı ama nişanlım nedenini kimseye söylemedi. Ben bir anlık gaflete düştüm ama nişanlımı çok seviyordum ve onsuz asla yapamazdım. Ne kadar yalvarsam da bana geri dönmedi. Üzüntüden yataklara düştüğümü görünce halamlar hocamın ününü duymuşlar ve yardımı dokunabilir diye ona getirdiler. Hocam bağlama büyüsü yaptı ve nişanlım bir gün attığım mesaja cevap verdi. Uzun uzun konuştuk barıştık. Şimdi bir aylık evliyiz. Gözüm ondan başkasını görmüyor artık. Hocam sayesinde her şey.
08-08-2019

   Remz*** Güld*** - AKSARAY

Konu:Büyü Bozma

Ne yaşadığımı, ne zor günler geçirdiğimi bir ben bir Allah biliyor. 2 senelik evliliğimizde hiçbir sorun olmadan her gün çoğalan aşkımızla eşimle çok mutluydum. Annesinin beni istememesi, arkamdan söyledikleri bile umrumda olmuyordu. Bir haftalık iş gezimden geldikten sonra bir şeyler ters gitmeye başladı. Eşim benimle sohbet etmiyordu. Küçük olaylardan bile kavga çıkarıyordu. Bıraktığım adam gitmiş yerine sanki yenisi gelmişti. Geçici bir durum olduğunu düşünüp ilk zamanlar alttan aldıysam da zamanla işler çığrından çıkmaya başladı. Ben de bir süre ayrı yaşamamanın ikimiz için de iyi olacağını düşünüp annemlerin yanına geldim. Onlara durumu anlatıp artık beni sevmiyor galiba hayatında başkası var dedim. Aşkımızın büyüklüğünü bildikleri için iki üç haftada bitmez dediler. Bir gün bu olaylar konuşurken yengem seni bir medyuma götürelim belki büyü yapılmıştır dedi. Çaresizlikten teklifini kabul ettim. Medyuma gittiğimizde olayı anlatınca bakalım dedi. Ruhlarla iletişime geçip senin kocanın yediği yemeğe büyü katmışlar aranızı bozmuşlar dedi. Olmaz kim yapar eder derken yengem sen yokken yediği yemeklerde vardır dedi. Medyum bozduktan sonra büyüyü kimin yaptığını öğrenebilir miyiz dediğimde söylemek istemedi. Harf verdi bir de bu kişiyi uzağında arama dedi. Eve dönüp eşime sanki muhabbet ediyor gibi ben yokken yemek işi seni zorladı mı sürekli dışarıdan mı yedin dedim. O da yoo annem her gün yemek getirdi bana dediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Olmaz dedim, yapmaz oğluna bu kadarını ama medyumun verdiği harfler bile uyuyordu. O gün bu gün ne kimsenin getirdiğini yerim ne yediririm. Bu işler çok korkunç ve beklenmedik insanlardan çıkıyor. Buradan büyü bozup tekrar mutlu olmamızı sağlayan medyumumuza teşekkür ediyorum.
15-03-2019

   Seda*** Tur*** - MUĞLA

Konu:Papaz Büyüsü

Merhabalar herkese belki size yardımcı olur diye yazmak istedim. Bundan üç dört ay önce üzerimde bir kırgınlık , yorgunlukla başlayan daha sonra omurga ağrısı olarak devam eden rahatsızlıklarım vardı. Ne kadar doktor gezdiysek de sonuçlarım temiz çıkıyordu. Ama ağrılarım ve sıkıntılarım bana rahat vermiyordu. Bunun psikiyatrik bir durum olabileceğini düşünüp psikolog ve psikiyatriste gittiysek de hiçbir sonuç alamadık. Tüm her şey yolunda gözüküyordu. Artık ağrı ve iç sıkıntılarım geçmeyince bir medyuma gitmenin kötü olmayacağını düşündük. Medyumla ilk görüşümüzde üzerimde nazarın çok olduğunu, bunun benim sağlığımı etkilediğini söylediğinde annemle göz göze geldim. Anlattın mı diye sorduğumda kafa salladı o da şaşkındı. Medyum bunun çok yaygın olduğunu bazı insanların nazarı daha çok çektiğini ve nazardan daha çok etkilendiğini anlattı. İlk defa anlaşılmak hoşuma gitti. Çünkü son zamanlarda yalancı çobana dönmüştüm. Hastayım diye gittiğim her yer hiçbir şeyin yok deyip gönderiyordu. Medyum üzerimde muska taşıyıp taşıyamayacağımı sorduğumda daha önce taşımadığım için korktuğumu başka bir şey yapılırsa onu yapmak istediğimi söylediğimde beni kırmadı. Bir suyun için atılıp içilecek dualar yazdı. İnanmayacaksınız ama o suyu içtiğim üçüncü gün sanki yeniden doğdum. İçim ferahladı ağrılarım dindi. O zaman hem nazarın ne kadar büyük etkileri olduğunu anladım hem de medyumların ne kadar iyi olduğunu. Bazı şeyler sadece önyargıdır. Tekrardan teşekkür ederim.
20-02-2019

   Song** Alt** - KAYSERİ

Konu:Büyü Bozma

Bundan bir iki ay önceydi. Görümcemin uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardı. Artık adı konulup yaza da düğün yaparız derken görümcem bir gün ben onu sevmiyorum evlenmeyeceğim dedi. Kavga etmişlerdir, üstüne gitmeyelim, kendileri çözerler dedik. Ama düzelmedi, bir hafta sonra ben başkasını seviyorum onunla evleneceğim dediğinde hepimiz eşekten düşmüşe döndük. Bu burada kalmadı, gün geçtikçe görümcem daha agresif daha mutsuz olmaya başladı. Ne yapacağımızı ne söyleyeceğimizi bilemedik. Bir gün cüzdanından bir kağıt düştü, çaktırmadan hemen aldım. Üstünde Arapça bir şeyler yazıyordu galiba. Filmlerde gördüğüm kadarıyla bunun büyü olabileceğini düşünüp hemen kayınvalideme söyledim. Kayınvalidem görümcemin eski sevgilisinin annesinin gittiği medyumun numarasını almak için aradı. Kadın, isterseniz ben sizi götüreyim dedi. Ertesi gün üçümüz medyuma gittik medyuma bulduğumuz kağıdı verdik. Bunun bağlama büyüsü olduğunu yapılan kişinin niyet edilen kişiye kör kütük aşık olduğunu ve mantıklı karar veremediğini söyledi. Biz hemen büyüyü bozmasını istedik, bir iki günlük seansla büyüyü bozdu medyumumuz. Görümcemin davranışları büyü bozulduğunda düzeldi. Yaptıklarına anlam veremediğini bunların nasıl olduğunu sorduğunda biz de anlattık. Tüm herkesten yaşananlar için özür diledi, diğer çocuğu bıraktı ve bir daha görüşmeme kararı aldı. Çok uzatmadan sevdiğiyle evlenecek. Allah kimseyi bu büyü işlerine bulaştırmasın. Çok kötü gerçekten… O kağıt düşmese belki de görümcem daha fena olacaktı. Allah medyumumuzdan razı olsun.
03-02-2019

   Tun** Ard** - YALOVA

Konu:Papaz Büyüsü

Spritüelliğe olan merakım ve ilgim sayesinde medyuma gitmeye karar vermiştim. İyi ki de vermişim daha karşısına oturduğum da söyledikleriyle ağzım açık kaldı. İsmimden travmalara kadar her şeyi tek tek anlattı. Bu davranışının beni korkuttuğunu anladığında gülümseyerek benimle sohbet edip beni yatıştırdı. Enerjilerimiz inanılmaz uydu ve saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Sanki bir medyumla değil beni senelerdir tanıyan uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla konuşmuş gibi hissettim. Çıktığımda inanılmaz rahatlamış ve hafiflemiş hissettim. Korkulacak, kim ne der diye düşünülecek hiçbir şey yok her şey sizin kontrolünüzde ilerliyor. Konuşmak istemiyorum dediğiniz zaman kesinlikle üsteleme yapmıyor. İnanılmaz keyifli herkesin en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim. Geçmiş hakkında her şeyi bildiği gibi gelecek hakkında da söylediklerinin çoğu çıktı. Önceden çok iyi olduğun ama artık görüşmediğin kişiyle bir sohbet yaşanacak demişti. Sabah uyanıp telefonu elime aldığımda hayretler içerisinde kaldım. Uzun zamandır görüşmediğim arkadaşım ‘Seni rüyamda gördüm iyi misin?’ yazmış. Konuştuk, dertleştik. Senin hakkında dedikodu yapan biri var dedi ve harf verdi. Yine bir iki hafta sonra yakın arkadaşımdan hakkımda yapılan dedikoduyu öğrendim ve şok oldum. Bu olay uzun zamandır varmış ama bana medyumla sohbetimizden sonra geldi. Biraz araştırıp kimin çıkarabileceği hakkında düşündükten sonra birkaç kişiye baktım olabilecek. Bu kişilerden birinin isminde medyumun söylediği harfler vardı. Her şey için teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.
25-01-2019

   Emr*** Alt** - ARTVİN

Konu:Soğutma Büyüsü

Selam arkadaşlar, ben 46 yaşında tek çocuk babası bir adamım, adım Emrullah. Eşimi kaybettim ve bir kızımla yaşıyordum. Kızım anası öldüğünde 11 yaşındaydı, büyüdükçe dertleri de büyür derler ya hani, bizimkisi de tam olarak öyle bir şeydi. İpsiz sapsız bir adamla sevgiliydi, bir sürü zararlı alışkanlığı vardı çocuğun. Kızıma zarar verecekti, bu evliliğe mani olmam lazımdı, ona gül gibi bakayım derken kendi hayatımı, kendi isteklerimi çöp etmiştim ben. İş yerinden bir arkadaşım, hocamızı önerdiğinde, “babası olarak bir şey yapamadım, bir medyum ne yapabilir ki”. Diyordum. Ancak dediğim gibi olmadı. Aradım hocamı, tek tek anlattım. Dedim ki bize ayırma büyüsü lazım sanırım, yavrumu yoksa kurtaramayacağım o adamdan. Sağolsun hocam bu konuda bana çok yardımcı oldu. Sadece 3 gün içinde yapmam gereken işlemlerin detaylıca anlatıldığı kargom elimdeydi, her şeyi eksiksiz bir şekilde yaptım, hocamızın dediğine göre 21 gün içinde işlem kendini gösterecekti. İlk haftanın sonunda, “baba, biz ayrıldık” diye yanıma geldi, kızım çok yorgundu, “onu seviyor musun” dedim kızıma, düşüncelerinin değişme hızı beni şaşırtmıştı. Kızım da 2 hafta öncesine kadar mükemmel biriyken, şuan her şekilde gözüne battığını anlattı. Senin ilmin sayesinde evladımın geleceği kurtuldu, Allah senden razı olsun hocam. Arkadaşlar insanların duygularını sömüren sahte medyumlara para kaybetmeye karar vermeden, bir kez de hocamıza danışın bence, mantıklı konuşması, yapamayacağına inandığı bir işleme asla girmemesi, beni gerçekten ruhanî varlıklara ve medyumların ilmine inandırdı.