MÜSLÜMAN CİNLERDEN YARDIM ALMAK

Cinler alemi ile iletişim kurmak isteyen insan sayısı çok fazladır, cinler alemi insanlar tarafından çok merak edilen bir alemdir. Bu yüzden bu işin uzmanı olmayan insanlarında davet açması insanları çok zor durumlara düşüren bir durumdur. Cinler davet açıldığında hemen gelen ruhani varlıklardır, ancak geldiklerinde kişilerin enerji seviyeleri çok önemlidir. Gelen cin ve ya cinlerin enerjileri davet açan kişinin enerjisinden yüksek olursa kişiyi çok zor zamanlar bekliyor olacaktır, cinler enerji seviyeleri yüksek varlıklardır. Bu yüzden davet açan kişinin enerji seviyesi çok yüksek olmalı ki gelen cin ile zor durumlar yaşamasın. Davet açan kişinin enerji seviyesini ayarladıktan sonra davet açması en doğrusu olacaktır. Elbette bu işi yaparken tecrübeli olmalı ve aynı zamanda işinde usta olması son derece önemlidir. Acemi kişiler tarafından açılan davetler sonucunda kişiler çok zor zamanlar geçirebilir.

Cinler de kendi içlerinde Müslüman olan ve Müslüman olamayan olarak iki grupta incelebilir. Müslüman cinler hocaların yardım aldıkları bir gruptur ve bununla birlikte Müslüman cinlerin insanlara zarar vermek için gelmedikleri bilinen bir gerçektir. Müslüman olmayan cinler ise çok belalı olup insanlara zarar vermek amaçlı bulunurlar, insanlar bu varlıklara zarar verdiklerinde fazlasıyla zarar görecektir. Bu Müslüman olmayan cinler musallat oldukları kişiyi hiçbir zaman rahat bırakmazlar.

Hocalar ve ya medyumlar bakım yapacakları zaman ve ya da işlem yapacakları zaman cinlerden yardım alırlar ve bu yardım aldıkları cinler elbette Müslüman olurlar. Müslüman cinler insanlara yardım etmek için ellerinden geleni yapar ve gerekli bilgileri hoca ve ya medyumlara verirler. Müslüman cinlerden yardım alan hocalar ve ya medyumlar her zaman daha şanlı olurlar. Pis büyüler yapılırken Müslüman olan cinler yerine Müslüman olmayan cinlerden yardım alırlar ve pis kötü olan büyüler bu varlıklar ile yapılır. Müslüman cinler pis ve kötü olan büyülerde yer almak istemezler. Bu yüzden iyi büyüler yapılırken ve ya daha çok büyü bozma da görev alan Müslüman cinlerdir. Hocalar da bu yüzden her zaman Müslüman cinler ile birlikte çalışırlar.

bir yorum bırakın