MÜSLÜMAN CİN

Cinler bir insana musallat olabilmekte ve bu durum ciddiye alınmadığı zaman kişiyi çok zor günler bekliyor olabilir. Cinler insanlara çok değişik şekillerde musallat olabiliyor. Şöyle bir gerçek var ki durup dururken cinler insanlara elbette asla zarar vermez, insanların bilinçsiz bir şekilde davranmaları sonucunda musallat durumlarını yaşayabiliyor. Cin dediğimiz bu bedensiz ve ruhani varlıklar 4. Boyutta yaşar ve insan gözü ile görülmeleri mümkün olmayan varlıklardır. Her ne kadar biz insanlar onları göremesek dahi onlar bizi görebilirler. Cin dediğimiz bu bedensiz ruhani varlıkların yaşantıları bizimkine çok benzer. Ruhani varlıkların alemi yani Cinler aleminde yaşam süren cinler insanlar gibi doğar büyür ve aynı zamanda çoğalırlar. Bununla birlikte yine insanlar gibi yer ve içerler. Cinlerin en çok bulunduğu yerler çok ıssız ve terk edilmiş yerler, hamam gibi yerler banyo tuvalet ve lavabolarda yaşarmaktalar. Bu yüzden insanların her zaman çok dikkatli olmaları gerekir. İnsanlar bilinçli ve bilinçsiz bir şekilde cinlere zarar verebilirler.

Cin ya da Cinler insanlara değişik şekillerde musallat olabiliyor. İnsanlar banyo gibi yerlere girdiklerinde mutlaka avret yerleri dediğimiz yerlerini kapatmaları gerekir, cinler çıplakken insanlara aşık olabiliyor ve sonrasında musallat olabiliyor ve rahatsız etmeye başlarlar, özellikle uyku halindeyken yaşarlar. Diğer bir musallat olma şekli ise, insanların onlara bilerek ve ya bilmeyerek zarar vermelerinden kaynaklı olan musallat türü vardır. İnsanlar bu ruhani varlık olan cinlere zarar verdiklerinde cin ve ya cinler bunun intikamını almak isteyecek ve yine zarar veren insanı rahatsız ederek intikamını alır. Kişi bu durumdan oldukça zararlı çıkacaktır, çünkü cinler zarar insana zarar vermeden asla bırakmaz. Bu durumda kişi gerekli tedbirleri almadığı sürece kişi bu durumdan kurtulamaz. Bir diğer musallat olma türü ise elbette büyülerdir. Büyü yapıldığında büyünün hedefine göre kişilere cinler gönderilir ve büyü hangi amaca hizmet ediyorsa, cin ve ya cinler kişiyi o yönde etkilemeye başlar, büyünün etkisi geçse dahi cinlerin musallat olmaları yüzünden kişi büyünün etkisinden kurtulamayacak.

Cin ve ya Cinlerin musallat olmaları insanları çok zor durumlarda bırakacaktır. Böyle bir durumda kişilerin mutlaka uzman birine giderek uzman kişiden yardım alması gerekir.

Leave a comment