MUSKA YERE DÜŞERSE

Muska bilmeden yere düşerse kişi büyük bir özen ile onu yerden almalıdır. Muskalar olsun vefk ler olsun zor hazırlanan ve uzun süren işlemlerdir. Muskalar uzun işlem ve dualamalar gerektiren işlemler bütünü olarak çıkar karşımıza. Muskalar hazırlanırken hazırlayacak kişinin elbette alanın uzman olması gerekir. uzman olmasının yanı sıra ise arapça dilini çok iyi bilmesinin yanı sıra ebced hesabını da çok iyi yapması gerekir. bunun nedeni ise, muskalar hazırlanırken arapça dilinin kullanılması ve harf ve sayı kullanılması çok olmasıdır. muskalar hazırlanırken hiçbir şekilde hata yapılmaması gerekir. yapılan en ufak hata muskayı geçersiz yapar ve hiçbir etkisi olmaz.

muskanın anlamına bakacak olursak, muska nüsha anlamına gelmektedir. Ancak muska yaptıracak kişi bunu elbette iyi niyetler ile yaptırması gerekecektir. Muskalar hem kötü niyetler ile hem de iyi niyetler ile yapılabilirler. muska yazacak kişi havas ilmini de çok iyi bilmesi gerekir. muska hazırlanırken yardım ve destek alınan varlıklar vardır. muskalar yapılırken çok sayıda hem harfler hem de sayılar çok önemlidir. Okunan dualar ile hüddamlar harekete geçirilir. kişiler bu muskaları kimi zaman üzerinde kimi zaman ise, yüksek bir yerde muhafaza etmesi gerekir. hazırlanan muskayı kişi üzerinde taşırken dikkat etmesi gereken şeyler vardır. Kişi üzerinde taşırken suya girmemeli cinsel ilişkiden uzak durmalı ve bununla birlikte asla yere düşürmemelidir.

Kişi bunlara dikkat etmez ise muska geçersiz kalır ve ya da bozulur, o kadar zahmetle hazırlanan muskanın bir anlamı kalmaz. Muska hazırlatan kişi muskanın anında etki etmesini beklememelidir, bu kişinin hangi amaç ile muska hazırlattığına bağlıdır. Muskanın mutlaka bir uzman tarafından yapılması oldukça önemli bir konudur. Alanında uzman ve havas ilmini bile bir kişi muskayı en iyi şekilde hazırlayabilecektir. Önemli olan uzman kişiden yardım almaktır.

Leave a comment