MUMLA YAPILAN AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyülerinin genel olarak sevgili veya eşler için ya da aşk acısı çeken kişiler için yapıldığı görülmektedir. Aşk büyüsünü kullanarak kişiler sevdikleri kişileri kendilerine kolayca aşıkla bağlayabilirler. Çeşitli nedenlerle ayrılmış olan sevgililerde aşk büyüsüyle yeniden bir araya gelirler. Ya da platonik aşk yaşayanlar sevdikleri kişiyi kendilerine oldukça yoğun şekilde aşık edebilirler. Büyü işlemi yapılmaya başlanmadan önce yaptırmak isteyen kişi bundan kesin olarak emin olmalıdır. Bu konudaki tereddüt kalktıktan sonra büyü yapma işlemine başlanır. Büyü doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde yapıldığında başarıya ulaşılır. Sadece bu şekilde olumlu sonuç alabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Aksi takdirde büyü yapacağınız kişiyi kendinize bağlamak yerine kendinizde uzaklaştırabilirsiniz. Yani büyü ters yönde etki gösterebilir. Aşk büyüleri dualar ve vefkler aracığıyla yapılan büyülerdir.

Dua yoluyla yapılan aşk büyülerinde başarılı olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu bilinir. Ve kısa süre içinde de etkisini gösterdiği görülür. Mum büyüsü ise genel olarak bilinen şekliyle yapılır ve şu şekildedir. Bir mum alınır ve mumun üzerine büyü yapılacak kişinin adı ve annesinin adı Arapça olacak şekilde yazılır. Bu muma gerekli dua ve esmalar okunur. Büyü için belirli zamanlar vardır ve zaman belirlenir. Mum doğru zamanda yakılır ve yine gereken dualar esmalar okunarak dilek tutulur. Büyüyü yapan kişinin, söylediği süre boyunca işleme devam edilmesi gerekir. Büyüyü yapan uzman kişinin belirlediği sürenin sonunda, erimiş olan mum parçaları ateşe, suya, ya da toprağa gömülmeli veya kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır. Mum büyüsünde mum rengine dikkat edilmesi büyünün etkisi için oldukça önemlidir.

Mumun rengi büyünün ne amaçla yapıldığını ifade eder. Kırmızı mum, aşk, sevgi, muhabbet, bağlama, cinsellik gibi amaçlar için kullanılır. Beyaz mum kısmet açmak, evlilik, nişanlılık gibi amaçlar için ve yeşil ve sarı renkli mumlar şifa vermek ve hastalıklardan korunmak ve kurtulmak için kullanılır. Mavi mum ise huzur, dileklerin kabul olması ve isteklerin gerçekleşmesi gibi amaçlar için ve son olarak siyah mum ise tamamen kötü amaçlar için kullanılır.

Leave a comment