MEZARDAKİ RESİM BÜYÜSÜ

Mezardaki resim büyülerinin bir faydası yoktur. Kuyuya atılan mezara gömülen büyülerin kesinlikle kötü ve şer amaçlı büyülerdir. Bu büyüler ayırma zarar vermek hastalık vermek ve ya yok etmek yapılan büyülerdir. Böyle büyüler kara büyüler sınıfına ait büyülerdir ve yine bu büyüler çok tehlikeli büyülerdir. Böyle büyülerin hiçbir faydası yoktur. Büyüler çok çeşitli amaçlar ve niyetler ile yapılabilir. Bağlama büyüleri dediğimiz büyü grubu buna en güzel örnek olacaktır. Bağlama büyüleri iyi niyetler ile yapıldığı gibi kötü niyetler ile de yapılabilmektedir.

Mezar büyüleri en kötü büyüler arasında yer alır ama anlamı kişiye sadece zarar vermektir. Bu ok büyük bir düşmanlıktır ve kimse böyle bir büyüyü hak etmez. Bunlar karanlık ve pis ortamlarda yapılan büyülerdir ve yardım aldıkları cinlerde şeytani boyutta olan cinlerdir. Bu büyüleri aynı zamanda papazlar da yapmaktadır. Dinimizde büyülerin günah olduğunu bilen ve büyü yapmak için değil de yapıulan bir büyüyü bozmak için devreye giren hocalar ve medyumlar vardır. Mezardaki resim büyüleri çok kötü pis ve şer büyülerdir. Bu büyüleri her hoca ve medyum yapamaz ve ya yapmaz istemez. Şeytani büyüler olduğundan çoğu hoca ve medyum uzak durmak ister ve bu büyüleri yaptırmak isteyen kişilerden papazlardan yardım alırlar ve ona yaptırırlar.

Böyle bir büyüye maruz kalan kişi çok kötü durumlara düşebilir. Başından bela eksik olmaz, diğer taraftan da hastalıklar ile mücadele etmek zorunda kalır. Büyüye inanmayan bir kişi böyle bir büyüye maruz kalmış ise, onun durumu daha kötü olacaktır, çünkü bunu bozdurmak için kimseden yardım almayacaktır. Nedeni ise tamamen inanmamasıdır. Bazıları inanır ve bunu bozdurmak ister, ancak her hoca bu büyüyü bozamaz, çünkü çok şeytani bir büyüdür. Ancak kişi mücadele etmek vazgeçmemelidir, kaderim diyip geçmesini beklerse belki hayatı sonlanabilir. Dinimizce yapılan bir büyüyü bozdurmak günah değildir, Yüce ALLAH mücadele edin diyor. düşmanları sevindirmemek adına yapılan bu pis büyüyü bozdurmanın çarelerini aramak gerekir. bu yüzden yardım almak gerekir.

bir yorum bırakın